[PT4] replayer całego hand history

• Rantrave
      Rantrave
      Brąz
      na forum od: 18.04.2009 Posty: 8 954
      Witam,

Gdzie w PT4 mogę odpalić WSZYSTKIE handy w formie replayera / listy w PT4, z danej sesji z danego dnia.

Tzn, rozegrałem dzisiaj np 600 handów, wchodzę w view stats, advanced, by session,
      klikam na dzisiejszy dzień i on mi wchodzi w drzewko wszystkich stołów rozegranych z tej sesji. Super, tylko nie ma opcji odpalenia wszystkich handów jak to było w PT3.

Co za cep to projektował :facepalm:
  • 6 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Przechodzisz na przykład do zakładki Results, ustawiasz wyświetlanie "By Session", przechodzisz do swojej sesji, klikasz prawym na jakąkolwiek rękę -> "Replay all hands in report".

Pozdrawiam
    • Rantrave
      Rantrave
      Brąz
      Źle,

Mam sesję np z wczoraj, rozegrałem 600 handów, chce odpalić wszystkie HANDY CAŁE 600, oraz np osobno przejrzeć WSZYSTKIE handy, które sobie zaznaczyłem,

natomiast jak zrobiłem jak pisałeś, to znowu odpaliło mi się drzewo WSZYSTKICH STOŁÓW na których grałem, potem jak wszedłem w byle jaki stół i dałem na pierwszą z brzegu rękę replay all hands in report, zgadnij co? Odpaliło mi wszystkie handy ale ze stolika a nie z CAŁEJ SESJI.

Ja ****** szukałem tej durnej opcji z 1h i nie mogę tego wyszukać, jak można być tak leniwą łajzą, a wiem, z doświadczenia, że informatycy to lenie mocne, że jak mam dobrą opcję z PT3, to nawet nie skopiuje tego do nowszej wersji PT4, no co za świństwo
      :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

Jak mam 40 stołów, bo po tylu skakałem w ciąu dnia, i szukać np 2 rąk marked, z tych 40 to mnie coś strzeli dosłownie
      :rage: :rage:
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Musiałem posiłkować się turniejami, bo nie miałem wgranych rąk cash. Teraz znam rozwiązanie.

Masz tak naprawdę dwie możliwości.

Pierwsza to wejście w Results -> By Stake i w ilościach rąk wpisać własną liczbę z ostatniej sesji. Dzięki temu będzie działać prawy przycisk. W taki sposób możesz też zaznaczyć jedynie "Marked Hands".

Druga:

rece do review

Możesz tego tak samo używać z filtrami rąk lub bez nich.

Pozdrawiam
    • Rantrave
      Rantrave
      Brąz
      No żesz, *** to jest nie intuicyjne, że jak :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:

Pierwszy sposób jest koślawy, tzn jak mam sesję sprzed 4 dni to nic nie zrobię

pobawiłem się reportami, dodałem filter na jakiś dzień i pasuje,

dzięki wielkie :fdrink

Jak wpadniesz to 3city, to masz u mnie piwo :fdrink
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Napisane przez Rantrave
      Witam,

Gdzie w PT4 mogę odpalić WSZYSTKIE handy w formie replayera / listy w PT4, z danej sesji z danego dnia.

Tzn, rozegrałem dzisiaj np 600 handów, wchodzę w view stats, advanced, by session,
      klikam na dzisiejszy dzień i on mi wchodzi w drzewko wszystkich stołów rozegranych z tej sesji. Super, tylko nie ma opcji odpalenia wszystkich handów jak to było w PT3.

Co za cep to projektował :facepalm:

napisze ci później jak bo teraz nie pamietam ale ja to robie w łatwiejszy sposób

chyba statistuc -> by sesion -> w górnym oknie widzę sesjie a w dolnym widze ręce - > zaznaczam pierwszą i prawym myszki wybieram "show all hands in replayer" -> ale mogłem sie pomylic bo robie to z pamięci
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      boxer82, no tak - zapomniałem o tym. Dzięki.

Przejdź do Statistics, po lewej pod nickiem w Report rozwiń listę i zaznacz "Summary". Później jeszcze okienko niżej w Group by: także wybierasz z listy "Session".

Pozdrawiam