[HM2] zliczanie rą w HM2

• Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 57
      może ktoś podpowie, HM2 na P* zlicza mi na stole tylko pierwsze 3 ręce u każdego gracza a potem stoi jak słup soli, może ma/miał ktoś podobny problem albo podpowie jak go rozwiązać
      na innych zlicza dobrze, tylko z P* jest problem
      pozdrawiam społeczność i dzięki za zainteresowanie
  • 7 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

W jaką odmianę/rodzaj grasz? Posiadasz Hand History w języku angielskim oraz oprogramowanie PokerStars też w języku angielskim? Odpalasz HM2 oraz PokerStars jako administrator? Posiadasz najnowszy update?

http://www.holdemmanager.com/Downloads/7318_Hm2AutoUpdate.exe

Pozdrawiam
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      trochę na mikrostawkach FR (jak na razie się doskonalę) ale i czasem ZOOMa, co ciekawe na ZOOMie nie ma problemu, bo właśnie mam wszystko aktualne i pokazuje poprawnie tak jak powinno być ( ZOOM na pewno liczy więcej niż 3 ręce gracza)
      soft jest po angielsku, katalogi w HM2 dodane poprawnie, ręce też (tutaj proszę o podpowiedź, może się mylę, że mam dobrze ustawione), ale odniosłem wrażenie, że po aktualizacji HM2 do grania w ZOOMa coś popsuło zliczanie rąk na klasycznych stołach

sprawdzę ten update i oby pomogło, jakby co to napiszę o sukcesie

dzięki za pomoc i zainteresowanie
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      I jak tam ten update?

HM2 powinien mieć pełen dostęp do Twojego komputera:

Dla W7 i Vista musisz ustawić \holdem manager\holdemmanager.exe i hudfuncsapp.exe, żeby były uruchamiane jako administrator. Naciskasz prawym na jeden z tych plików, klikasz "Właściwości". Zakładka "Zgodność" -> zaznacz "Uruchom ten program jako administrator". To samo robisz z drugim plikiem.

Dodaj te pliki jako wyjątek do windowsowskiego firewalla / antywirusa (nawet jeśli masz je wyłączone).

Wykonaj uninstall swojej obecnej wersji NetFramework poprzez ten program: http://videos.holdemmanager.com/dotnetfx_cleanup_tool.zip

Ściągnij Net installer i uruchom go: Ściągnij NET installer i uruchom go

W Panelu Sterowania sprawdź czy Windows i Microsoft .NET Framework posiadają ostatnie update'y. Tyczy się to wszystkich update'ów, łącznie z Internet Explorerem (nawet jeśli używasz innej przeglądarki). Może to zająć więcej niż jeden restart komputera.

Wyłącz User Control Account w Windows 7.

Pozdrawiam
    • zebro18
      zebro18
      Brąz
      na forum od: 16.10.2010 Posty: 1 362
      może się podłączę bo mam podobny problem. Mam HM2 na P*, gram FR i staty wyświetlają mi się od razu po wejściu na stół. I mam na każdego 3 handy. Kiedy dołączam do stołu i wybiera automatycznie za mnie preferowane miejsce to nie przesuwa już statystyk i już tak zostają. Moich statów w ogóle nie ma, prosiłbym o jakąś podpowiedź.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Witam,

Próbowałeś wszystkiego, co tutaj opisałem?

Pozdrawiam
    • Ziro75
      Ziro75
      Brąz
      co się oszukałem to moje, wszystko aktualne tak jak książka pisze, a dalej nie zlicza, zastanowiłem się na folderami i zonka złapałem shark ugly
      właśnie nie wina sprzętu, softu czy zorzy polarnej - po prostu po wielkiej aktualizacji softu P* na .EU pozmieniało też i katalogi, a ja niedawno dałem: przywróć domyślne i teraz zaglądam a tam nie P*.EU tylko gołe P* i HM2 tam szuka rąk (w starym katalogu)

mówiąc najprościej miałem w HM2 pomieszane katalogi z regularnej gry i turniejowej i to mnie zmyliło w szukaniu ścieżek w P*
      moja wina jako amatora, a człowiek najlepiej uczy się na błędach

dzięki za zainteresowanie, wiszę browca Fish drink i aż się już teraz w spokoju napiję
      zdrówka życzę

z czystym sumieniem można zamykać
      a tak sobie przypomniałem, że kiedyś sam komuś radziłem uczciwie poszukać właściwych katalogów (chodziło o granie na dwóch różnych systemach) i też pomogło

co nam zostało uczyć się, najlepiej na swoich błędach ale popełnianych tylko raz fish thumbsup
    • zebro18
      zebro18
      Brąz
      na forum od: 16.10.2010 Posty: 1 362
      dobra, pomogło:)

Dzięki bardzo :fdrink