[PT4] Gdzie sie znajduje cala baza?

• 33 odpowiedzi
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Czy chodzi Ci o wszystkie ręce? Znajdziesz je w folderze z Configure -> Sites & Import Options -> Preferences -> Processed Files.

Pozdrawiam
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      W folderze postgre ofc. Dokładnie np. przy domyślnej instalacji dla Win7 to jest C:\Program Files (x86)\PostgreSQL\8.4\data\base. Każda baza ma tam swój katalog nazwany zgodnie z jej OID. Możesz sprawdzić jaki nr ma konkretna baza odpalając pgAdmina (zaznaczasz bazę i w zakładce Properties jest podane).
      Jeśli chodzi Ci o robienie backupa nie z poziomu PT4 to ja robiłem tak jak tutaj i wszystko śmiga.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      dzieki, mam juz folder z rekami. Teraz jak go zaimportowac do nowego triala PT4?
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Chyba znalazlem, Get hands from disk....

Tylko mam 450k rak i strasznie dugo zejdzie:/
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Podziel te ręce na mniejsze paczki, będzie szybciej szło. Co jakiś czas będziesz musiał od nowa wskazywać folder z importem, ale ogólnie zajmie to mniej czasu.

Pozdrawiam
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      tak zrobilem, dzieki =)
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      Było zrobić pgAdminem bo nie musi się mielić od nowa, ale nic na siłę. Sam też przenosiłem bazę, ze starego PC na nowy parę dni temu. Nie sprawdzałem dokładnie czasu, ale dla 60k backup robił się w nie więcej jak 10min (plik wynikowy 33MB) i przywracanie tyle samo czasu.

Pzdr.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Napisane przez CainBlleetharn
      Było zrobić pgAdminem bo nie musi się mielić od nowa, ale nic na siłę. Sam też przenosiłem bazę, ze starego PC na nowy parę dni temu. Nie sprawdzałem dokładnie czasu, ale dla 60k backup robił się w nie więcej jak 10min (plik wynikowy 33MB) i przywracanie tyle samo czasu.

Pzdr.

:facepalm:

a da sie zrobic cos takiego jak mam tylko folder z recami na pendrive?
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      Nic z tego musi być postgresql zainstalowany i baza w nim. Sam też się męczyłem kiedyś ponownie importując ręce bo się na trailu spod PT nie da backupa zrobić, ale to katorga. Nic będziesz wiedział na przyszłość. Swoją drogą dobra tam kompresja, normalnie ta baza zajmuje prawie 800mb, a tu jeden plik 33mb :)

Dla potomnych dodaje (choć to może się wydać oczywiste) że taka kopia z poziomu postgresql to jest sama baza rąk + notatki. Resztę (hudy, raporty, wszystkie ustawienia...etc) PT trzyma w swoich plikach gdzieś tam. Żeby nie było zdziwienia.

Pzdr.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      3 GODZINY 44TYSIACE RAK....takim tepem to do zimy bede to robil:(

Ale na przyszlosc bede wiedzial.dzieki =)
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Napisane przez CainBlleetharn
      W folderze postgre ofc. Dokładnie np. przy domyślnej instalacji dla Win7 to jest C:\Program Files (x86)\PostgreSQL\8.4\data\base. Każda baza ma tam swój katalog nazwany zgodnie z jej OID. Możesz sprawdzić jaki nr ma konkretna baza odpalając pgAdmina (zaznaczasz bazę i w zakładce Properties jest podane).
      Jeśli chodzi Ci o robienie backupa nie z poziomu PT4 to ja robiłem tak jak tutaj i wszystko śmiga.

Pomoz. Znowu robie format.

Jak zrobic to szybciej?

Mam tak: C:\pliki programow(x86)\PostgreSQL\8.3\data\base\ I TU JEST 4 FOLDERY Z JAKIMIS LICZBAMI.....1\11666\17728\286786..

Co teraz?
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      OK. CainBlleetharn...robie backup z poziomu pgAdmin...co bedzie w backupie? beda rece? staty, hud?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Jak Ci działa jeszcze PT4 to lepiej zrób wg tego https://www.pokertracker.com/guides/PT4/tutorials/backup-and-restore bo wtedy możesz sobie zrobić backup razem z ustawieniami PT4, HUD-em, własnymi statami itp.
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      No jak masz trail to nie zrobisz backupa tak jak wyżej :(
      Przez pgAdmina robi się tylko backup bazy (tam są ręce + notki). HUD i inne ustawienai PT trzyma gdzieś tam w swoich plikach (nie wiem gdzie). Ale w każdym razie można sam HUD wyeksportować. Obecnie skończył mi się PT4 trail i testuje jeszcze przed zakupem HM2.

Tylko(!) jest taki zonk że jak w pgAdminie robię nową bazę żeby do niej przywrócić backup to nie mogłem ustawić encoding --> SQL_ASCII, bo wywalało error tylko musiałem wybrać tam UTF8. A PT musi mieć ten pierwszy, przez co wysypał mi się manual import. Po prostu nie dało się ręcznie plików importować choć cała reszta (w tym auto import) działa bez zarzutu.
      Jakbyś miał to samo to spróbuj zrobić nową bazę w PT4, a potem do niej przywróć backup przez pgAdmina. I zawsze zachowaj sobie gdzieś kopię oryginalnych HH (z folderu Processed) to nie raz ratuje dupę jak się baza krzaczy.
      ---Edit---
      Teraz patrzę w pgAdmina to widzę że nawet bazy tworzone przez PT4 mają UTF8. Co jest dziwne bo z gościem z supportu PT doszliśmy że to przez encoding się ten manual import krzaczył. No nic próbuj i zobaczy czy Ci działa (to jakieś 20 min roboty), najwyżej w będziesz importował wszystkie HH jak porzednio :P (tylko sobie skopjuj je, jak robisz format czy co tam).
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Nie doczytałem, że to trial. To rzeczywiście tylko przez PgAdmin lub załączenie importu rąk na całą noc ;-)
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      holender, a teraz to juz nawet processed. Zrobilem z pgAdmina backup...i na wszelki wypadek jak radzicie chce zrobic kopie hh a tu dupa bo tego folderu nie ma:/

EDIT: znalazlem :nh
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Fuck:/

Moj backup przez pgAdmin to chyba jakis niwwypał bo plik backup. ma 2kb...

Tam bylo 1xx tys rak :facepalm:
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Odkopuje..

Mam zrobic backup tych dwoch?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Cześć Canotna778,

Nie, wystarczy zrobić backup bazy PT4 DB.
      Podaję link do manuala ze screenami, który prowadzi krok po kroku jak zrobić backup i restore z poziomu pgAdmin.

Pozdrawiam
    • 1
    • 2