[HM] nie importuje czesci rak z zooma

• kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 198
      wczoraj zauwazylem, ze podczas sesji hm nie zebral mi wszystkich handow, stan rolla nie zgadzal sie z tym co pokazuja wykresy + jak na dlugosc sesji rak bylo za malo
      dzisiaj to samo, rozegralem sesje okolo 1h na 4stolach, hm importowal okolo 700rak wiec na oko brakuje 350-450handow
      nie mam pojecia gdzie moze byc przyczyna, jakies pomysly?
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

przepraszam, że dopiero teraz odpisuje. I jak tam, problem dalej występuje? Czy udało się go rozwiązać?

Wersja softu w języku angielskim?

Pozdrawiam
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 198
      :D dzieki salyk za fatyge :P prawdopodobnie cos nie tak bylo juz z moim kompem, zrobilem jeszcze tego samego dnia formata i reinstalke systemu, wszystko gra jak nalezy

soft ofc byl w jezyku angielskim, problem wystapil z dnia na dzien, wczesniej normalnie importowal aby tego samego dnia nagle odmowic -po czesci- posluszenstwa
      komputer byl i tak niezle zasyfiony, mialem skoki uzycia procesora/pamieci + od dluzszego czasu dzien w dzien importowalem handy wiec mozliwe, ze byl juz jakis przepych i hm tego nie ogarnial?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez kNoq001
      soft ofc byl w jezyku angielskim, problem wystapil z dnia na dzien, wczesniej normalnie importowal aby tego samego dnia nagle odmowic -po czesci- posluszenstwa
      komputer byl i tak niezle zasyfiony, mialem skoki uzycia procesora/pamieci + od dluzszego czasu dzien w dzien importowalem handy wiec mozliwe, ze byl juz jakis przepych i hm tego nie ogarnial?
      Myślałem, że błąd bardziej leżał po stronie zooma, bo to z nim ciągle coś wyskakuje ;)

W sumie tak jak zauważyłeś, skoki zużycia kompa mogły powodować jakieś problemy z HM i nie radził sobie on z importem rozdań.

Dobrą opcją byłoby jeszcze zrobienie optymalizacji bazy danych. Bo jednak przy ogromnych bazach danych (a obstawiam, że taką masz :P ), mogą pojawiać się błędy, a program może działać nie zbyt optymalnie.