[inne] postgreSQL problem

• 6 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

problemem może być ścieżka zawierająca spacje ( np. przy instalacji w "Program Files"). Spróbuj zainstalować gdzieś, gdzie nie będzie spacji w ścieżce.
      Najlepiej zainstaluj w ogóle w miejscu poza "kontrolą" UAC, czyli np na innej partycji.

Pozdrawiam.
    • PrzemoPL
      PrzemoPL
      Brąz
      na forum od: 23.11.2010 Posty: 273
      Witam. Dziękuję za odpowiedź. Zrobiłem tak jak mówiłeś błąd wyskakuje ten sam tyle, że ze zmienioną ścieżką. ;( nie wiem jak mam to zrobić ;/
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Pod jaką ścieżką próbowałeś zainstalować?

Pozdrawiam.
    • PrzemoPL
      PrzemoPL
      Brąz
      Witam. Dziękuję za rychłą odpowiedź.

Ścieżka to D:/Programy/.../
      Coś czuje, że pozostaje tylko format. Czy może być przyczyną inny system operacyjny? Posiadam zmodyfikowanego XP nazywa się "Windows XP SilenS Edition V3". Pozdrawiam.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Możesz spróbować jeszcze na innej partycji niż C, chociaż już wątpię, żeby to pomogło.
      Ciężko powiedzieć, czy inna wersja systemu może być przyczyną. Możliwe jest w każdym bądź razie.

Właśnie doczytałem na pewnym forum, że to zdarza się głównie w wersji PostgreSQLa 8.4 i oczywiście tylko pod Windows. Spróbuj w takim razie zainstalować inną wersję PostgreSQL. Proponuję wersję najnowszą. U mnie z 9.1 trackery działają poprawnie. Teraz widzę, że jest nawet wersja 9.2 - też nie powinno być problemów.

Pozdrawiam.
    • PrzemoPL
      PrzemoPL
      Brąz
      Witam.

Ani wersja 9.1.5 ani 9.2 nie chcą się zainstalować ;( brakuje mi już pomysłów, dziękuję ci za takie zaangażowanie, będę grać bez huda :D . Pozdrawiam.