Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

L2 free to play?

• 4 odpowiedzi
    • MrM1lo
      MrM1lo
      Brąz
      na forum od: 10.01.2010 Posty: 907
      Świetna gra i patrząc na Twój nick, mam wrażenie, że kiedyś z Tobą grałem, ba, nawet chyba w klanie! :D

l2max, l2paradise, l2exodus, l2supreme aka azuregaming, l2wrath kojarzysz może któryś z serwerów?

Nick Proteus/ExOrienteLux/Zi0m/TrunksPL

Ja grałem niedawno na retailu innovy, ale przestałem.. to jednak nie jest to co kiedyś za dzieciaka :)
    • kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 185
      Hehe no ja nie pogram bo mam za duże lagi, a wda tak jak mówisz to już nie to samo :) ale wspomnienia zostają.

FireFist na l2maxie czy Death Masters na l2paradise :D :D :D ??

Chyba z Trunkspl Cie kojarze:D blade dancer?:P
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 1 128
      MythGandalf na paradise i supreme, clan Intruders. Mi też nick TrunksPL z czymś się kojarzy, ale nie wiem, czy jest on powiązany z l2.
    • MrM1lo
      MrM1lo
      Brąz
      na forum od: 10.01.2010 Posty: 907
      Haha gralem i w DM i w FireFist :D

Na l2max gralem w jakims zajebistym zagranicznym klanie,mielismy giran i potem aden, ale za cholere nie pamietam nazwy... niestety lider klanu okazal sie smieciem i okradl mnie z itemsow.. spore przekrety tam lataly na l2max,bo jeden z adminow byl ugadany z naszym liderem, takze itemsy i lagi na siegach byly zapewniane przez admina...a szkoda,bo spoko serwer..

W firefist u hoshiego gralem :) na l2p tez cisnalem.
      I tak, bladedancer ;)