[HM] Hand History Holdem Manager Pokerstars

• chandlerr12
      chandlerr12
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 508
      Witam,

mam w posiadaniu wersję HM 1.11.00 coś takiego i nie mogę zapisywać na bieżąco rąk, nie wiem czemu. Ściągnęło mi ileś tam rąk, tylko, że one wszystkie są do daty 20.08. Na bieżąco mi nie zapisuje, a tych 6 dni nie chce wczytać... patrzyłem gdzie mam zapisaną historię rąk i tam są pliki z tymi "brakującymi" datami.. ma ktoś jakiś pomysł ?
  • 7 odpowiedzi
    • Duzers
      Duzers
      Brąz
      na forum od: 23.03.2008 Posty: 526
      Zrob update do 1.12.x i sprawdź.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

masz bardzo starą wersję HM. Już kilka miesięcy temu weszła zmiana w formacie zapisu rozdań na PokerStars, co z kolei wymagało wprowadzenia poprawki w trackerach. Twoja wersja HMa po prostu nie potrafi obrobić tych nowszych rozdań.
      Nie ma innego wyjścia, jak zastosowanie się do rady Duzersa. Aktualizacja do najnowszej wersji.

Pozdrawiam.
    • chandlerr12
      chandlerr12
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 508
      Zaktualizowałem, ściągając tą wersję z oficjalnej strony. Potem podałem dokładną ścieżkę, gdzie mam zapisane ręce, ściągnęło mi je i...nic. Ma 13k rąk, a w ogóle się żadne statystki nie zmieniły. Jak wchodzę w zakładkę CASH GAMES hands to mam może ze 30 rąk i jak już pisałem wcześniej, są one najpóźniej z 20 sierpnia...

Może od początku zainstalować Holdema z aktualizacją? Tylko nie wiem jak usunąć wszystko, bo w sumie jak odinstalowałem, zainstalowałem ponownie, to już miałem tą bazę przed odinstalowaniem...

EDIT!
      Dobra, już sobie naprawiłem. Wziąłem i utworzyłem nową bazę danych, zimportowałem rękę i jest :) aż sam jestem ciekaw jak to wygląda na wykresach.

Dobra. Teraz mam problem z HUDEM. Ustawiam wszystko jak jest w instrukcji, gram kilkanaście rąk i nic...
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisz nieco więcej, obszerniej, a postaramy się Ci pomóc z HUDem.

Pozdrawiam
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 195
      Siema nie chcę zakładać nowego tematu i mam pytanie.
      co jest źle że hud nie wyświetla mi wszystkich rąk na zoomie??
      wczoraj grałem trochę i miałem wszystkie ręce a dzisiaj wyświetla mi od początku sesji.
      w sumie to mam tego hm2 od wczoraj i nie ogarniam tego :O
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 195
      pomoże ktoś??
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez giuseppePK
      pomoże ktoś??
      W sensie, że ręce na przeciwników wyświetla od nowa?

Czy masz aktualną wersję HM?