League of legends - pytanie

• cniak
      cniak
      Brąz
      na forum od: 26.04.2011 Posty: 59
      Czasami gram w LoL - przeważnie Dominion, podoba mnie się ten tryb.

Do rzeczy:

Jest/Będzie taki tryb, w którym cała drużyna się tłucze tylko na 1 linii. Jak on się nazywa i gdzie go mogę znaleźć?

Dziękuje
  • 5 odpowiedzi
    • suchyJP
      suchyJP
      Brąz
      na forum od: 15.03.2008 Posty: 58
      Niestety nie ma takiego trybu i chyba raczej nie będzie w najbliższej przyszłości. Dostępne są 3 tryby rozgrywki: dominion, 3vs3, 5vs5+(vs boty)
    • DoggedDodger
      DoggedDodger
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 90
      Taki tryb tylko w practice game jak ktoś stworzy pod hasłem "ALL MID , ALL RANDOM" innej opcji nie ma.
    • bestiariusz
      bestiariusz
      Brąz
      na forum od: 06.10.2010 Posty: 457
      Z tego co się orientuję "aram" ma być wprowadzony w najbliższym czasie, więc pewnie wkrótce będziesz mógł popykać. Póki co można grać aramy jedynie w customach
    • Thomas147
      Thomas147
      Black
      na forum od: 17.07.2011 Posty: 95
      Jest taka możliwość :)
      W custom game możesz założyć grę na mapie The Proving Grounds. Mapka składa się z jednej linii, każdy team ma po 4 wieże i inhibitor ( o ile dobrze pamiętam bo dawno nie grałem) i na początku dostajesz 1300 golda i 3 lvl.
      Po wyjściu z bazy nie możesz nic kupować ani leczyć się - chyba że padniesz. Na całej długości linii znajdują się apteczki z życiem jak na Dominion.
    • preludiumm
      preludiumm
      Brąz
      na forum od: 15.09.2009 Posty: 6 742
      Napisane przez Thomas147
      Jest taka możliwość :)
      W custom game możesz założyć grę na mapie The Proving Grounds. Mapka składa się z jednej linii, każdy team ma po 4 wieże i inhibitor ( o ile dobrze pamiętam bo dawno nie grałem) i na początku dostajesz 1300 golda i 3 lvl.
      Po wyjściu z bazy nie możesz nic kupować ani leczyć się - chyba że padniesz. Na całej długości linii znajdują się apteczki z życiem jak na Dominion.
      this ;P tylko ostrzegam, ten rodzaj gry strasznie odmóżdża i potem na summoners rift się lami ;d