[HM2] kilka pytań na początek

• mouse91
      mouse91
      Brąz
      na forum od: 08.01.2010 Posty: 7 686
      1. czy podczzas gry kiedy zaznaczam sobie rękę i ją taguję, mogę dodać do tej ręki jakąś notatkę ? chodzi mi o moje przemyślenia którymi się wtedy kierowałem itd

2. jest opcja żeby skopiować ręke ze statystykami na ten pokerstategiowy format?

bo z tego co znalazłem opcja coppy with stats nie jest skonwertowana do forumowego formatu

3. jest opcja żeby w notkach na graczy porobić sobie przedziałki: preflop/postflop itd?

z góry dzięki
  • 13 odpowiedzi
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      Witam,

Ad1. Tak możesz napisać notatkę podczas markowania ręki.

Ad2. Póki co nie ma takiej opcji.

Ad3. Przedziałki w notatkach na graczy stworzyć ręcznie.

Pozdrawiam
    • mouse91
      mouse91
      Brąz
      dzięki Szuler

a są do ściągnięcia gdzieś z sieci jakieś popupy dobre?

bo w tym podstawowym jest bardzo mało info, nie ma nawet WTSD AF itd

próbowałem robić własne popupy ale albo kolor mi się zmienia albo czcionka... :facepalm:
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      Tego nie wiem. Holdem Manager nie posiada takiego community jak PokerTracker gdzie wymieniano by się Pop-Up'ami użytkowników. Pewnie gdzieś znajdziesz w sieci, ale strony stworzonej tylko w tym celu nie ma.

Zauważ, że w HM2 są dwa Pop standardowe do AF i ShowDown więc jeśli w jednym czegoś nie znajdziesz możesz ustawić sobie by wyświetlało drugi.

Oczywiście jeśli chcesz mieć je w pełni dostosowane do swoich potrzeb będziesz musiał je własnoręcznie edytować. Nie jest to trudne, ale bardzo czasochłonne. ;)
    • mouse91
      mouse91
      Brąz
      już któryś raz próbowałem przenieść bazę z hm1 i cały czas jakiś problem się pojawia

miałem do ponad milion rąk, usunąłem starsze nie potrzebne ręce i teraz jest ok. 800 tys

już chyba z 4 razy zostawiałem kompa na noc i brałem ten bezpośredni backup z hm1

co dziwne ręce z cashy przeniosło mi wszystkie a rąk z mtt mam może z kilka tysięcy

w jaki inny sposób można łatwo przenieść bazę? tylko ja mam problem z tym bezpośrednim transportem rąk?
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Najlepiej będzie wyeksportować ręce na dysk, a później w mniejszych paczkach importować je do HM2. Brak postępów w późniejszej fazie importu może być spowodowane zbyt dużą ilością rozdań, które chcesz wrzucić do HM2 za jednym razem.

Pozdrawiam
    • mouse91
      mouse91
      Brąz
      z hm2 można jakoś szybko przejść do sng wizarda?

w hm1 wystarczyło prawym kliknąć i już była opcja otwórz handa w wizie
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      Witam,

SNG Wizard nie jest tak kompatybilny z HM2 jak HM1. Z tego co wiem prowadzone są prace nad wydaniem SNG Wizard 2, który ma być połączony z Holdem Manager 2.

Pozdrawiam
    • mouse91
      mouse91
      Brąz
      mógłby mi ktoś napisać tak w miarę dokładnie jak wyfiltrować sobie wyniki z sng 180os :D rozkminiam już 20 minut i coś nie działa
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Spróbuj może w raportach "By Stakes" lub dodaj filtr wyświetlania tylko 180 osobowych SnG.

Pozdrawiam
    • kaesen42
      kaesen42
      Brąz
      na forum od: 18.10.2010 Posty: 2 134
      a ja chcialbym wyfiltrowac 45 turbo ale pokazuje mi tylko te co keszowalem. chodzi mi glownie o wykres.

mam zaznaczone filter for tag i nie dziala.
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 179
      Witam,

kaesen42, najlepszym rozwiązaniem jest wyczyszczenie filtrów i ustawienie filtrowania na wpisowe + ilość graczy w turnieju. Tagi to dość problematyczne rozwiązanie, które nie zawsze dobrze działa.

Generalnie polecam jednak shakrscope jeśli chcesz sprawdzić dokładne wyniki ;)

Pozdrawiam.
    • szymon123
      szymon123
      Brąz
      na forum od: 18.08.2009 Posty: 177
      Podłącze się pod wątek.

Jeśli chce w replayerze wyświetlić moje statystyki z popupa ze wszystkich rozdań, które rozegrałem do tej pory co muszę zrobić? Na ten moment wyświetla mi statystyki z 12k rozdań, przypuszczam że z 12k ostatnich rozdań ale pewności też nie mam.

Pozdrawiam
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

Napisane przez szymon123
      Podłącze się pod wątek.

Jeśli chce w replayerze wyświetlić moje statystyki z popupa ze wszystkich rozdań, które rozegrałem do tej pory co muszę zrobić? Na ten moment wyświetla mi statystyki z 12k rozdań, przypuszczam że z 12k ostatnich rozdań ale pewności też nie mam.

Pozdrawiam
      Kliknij na Settings HUD w replayer i tam masz podaną maksymalną liczbę rąk, zmień to na większą wartość :f_thumbsup:

Pozdrawiam