[PT4] Poker Tracker 4 ?

• matirix20
      matirix20
      Brąz
      na forum od: 09.08.2008 Posty: 826
      Mam wykupionego Poker Trackera 3. Ściągnąłe Poker Trackera 4 lecz seria nie działa. Rozumiem że Poker Tracker 4 to całkiem nowy program i znowu musiałbym wykupić serial ? Myślałem że po prostu ten nowy Tracker to Update starego Trackera. Jeśli nie to czym się różni Poker Tracker 4 od starszej trójki ?
  • 188 odpowiedzi
    • Wojaq
      Wojaq
      Brąz
      na forum od: 03.01.2010 Posty: 4 658
      Jest lepszy. Wejdź na swoje na pokertracker.com i wtedy kupujesz PT4.

existing PokerTracker 3 users who purchased before June 10 2011 will get a 70% discount off the price of their PokerTracker 4 Upgrade if you act now. If you purchased PT3 after June 10th 2011 then you will earn a 100% discount off the equivalent version of PokerTracker 4

70% zniżki jeśli kupiłeś PT3 przed 10 czerwca 2011, a 100% jeśli po.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam, PT4 został wydany jako zupełnie niezależny program w stosunku do PT3. W sumie nie ma co się dziwić, gdyż znaczna jego część została napisana od nowa.
      Moim zdaniem jest o wiele lepszy od swojego poprzednika, więc jeśli zastanawiasz się nad jego kupnem to na pewno polecam. Tym bardziej, jeśli łapiesz się na zniżkę o której napisał Wojaq.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda PT4 to zawsze możesz zainstalować go i skorzystać z wersji trial. PT4 instaluje się jako odrębny program w stosunku to PT3, więc można mieć zainstalowane oba jednocześnie. Nie będziesz musiał instalować już postgresql, tylko PT4 utworzy sobie nową własną bazę w istniejącej instalacji.

Pozdrawiam.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Narazie zainstalowałem Poker Trackera 4. PT3 kupiłem "PokerTracker 3 Holdem - Micro Jun 6, 2012 09:17AM"
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      To ile to mnie będzie kosztowało ?
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Męcze się teraz żeby mi działał Tracker na Poker24 bo coś mi nie chce się skonfigurować ;/
    • Wojaq
      Wojaq
      Brąz
      Napisane przez matirix20
      Nic, logujesz się na swoje konto na pokertracker.com, klikasz jakbyś normalnie kupował i w momencie płatności powinna wskoczyć odpowiednia zniżka, czyli w Twoim przypadku 100%. Jeśli tak nie będzie to pisz wtedy do supportu PT.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Takie coś mi wyskoczyło mi.

Step 1: Enter or Select Your Registration Code

The registration code entered is not a valid PokerTracker 4 registration code.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Ok dziękuje za pomoc. Faktycznie mało bym zapłacił za Poker Tracker 4. Stworzyłem konto i mi wysoczyło ile mam dopłacić w zależności od opcji którą wykupie ( Bronze, Silver, Gold )

Bronze
      Up to $0.25/$0.50 NL
      Up to $0.50/$1.00 Limit
      Monthly
      $14.99/mo.

Quarterly
      $13.99/mo.*

Semi-Yearly
      $11.99/mo.*

Yearly
      $9.99/mo.*

* Average cost per month over the duration of the subscription

Czyli wychodzi na to że tylko 9.99 dol musze zapłacić i będe miał tego trackera na rok ?
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Dobrze rozumiem ? Im dłużej się wykupi ten program tym taniej wychodzi ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Ale się zakręciłeś.
      Ty chcesz kupić PT4 czy PT4 z table trackerem. Te ceny co podałeś dotyczą table trackera...
      Licencję na PT4 masz dożywotnio.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Ale się zakręciłeś.
      Ty chcesz kupić PT4 czy PT4 z table trackerem. Te ceny co podałeś dotyczą table trackera...
      Licencję na PT4 masz dożywotnio.

Ten Table Tracker jest po co ? Faktycznie się zakręciłem.

Dożywotnio mam Poker Trackera 3 bo jego wykupiłem a chciałbym kupić PT4

Możesz objaśnić dokładnie o co chodzi bo już się pogubiłem.

Czytałem że aktualizacja z PT3 na PT4 nie jest duża jeśli chodzi o cene.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Table tracker to odpowiednik table scan turbo -> robi listę stolików z danego pokerroomu. Masz 25 wyszukiwań to sobie to najpierw przetestuj, do tego czytaj co klikasz (kupujesz?).

Co do zakupu PT4 to ci nie pomogę, ja od roku korzystam z różnych darmowych wersji HM1 -> PT3 -> HM2 -> PT4(beta) -> PT4. za 2 tyg czeka mnie dopiero zakup.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      To ostatnie pytanie i zamykamy wątek.

Czy jeśli mam wykupionego PT3 to będe miał jakieś zniżki na PT4 ? Czy tylko zniżkę na tego table trackera dostane ?
    • Wojaq
      Wojaq
      Brąz
      Napisane przez matirix20
      To ostatnie pytanie i zamykamy wątek.

Czy jeśli mam wykupionego PT3 to będe miał jakieś zniżki na PT4 ? Czy tylko zniżkę na tego table trackera dostane ?
      Sorry, ale czy Ty jesteś ułomny? Przecież Ci napisałem dwa razy jak jakiemuś dziecku co i jak:

Napisane przez Wojaq
      Jest lepszy. Wejdź na swoje na pokertracker.com i wtedy kupujesz PT4.

existing PokerTracker 3 users who purchased before June 10 2011 will get a 70% discount off the price of their PokerTracker 4 Upgrade if you act now. If you purchased PT3 after June 10th 2011 then you will earn a 100% discount off the equivalent version of PokerTracker 4

70% zniżki jeśli kupiłeś PT3 przed 10 czerwca 2011, a 100% jeśli po.
      Napisane przez Wojaq
      Napisane przez matirix20
      Nic, logujesz się na swoje konto na pokertracker.com, klikasz jakbyś normalnie kupował i w momencie płatności powinna wskoczyć odpowiednia zniżka, czyli w Twoim przypadku 100%. Jeśli tak nie będzie to pisz wtedy do supportu PT.
      Te dodatkowe ceny to jest table tracker jak już kolega Skibcio wspomniał. Jest to opcja dodatkowa i nie musisz tego kupować (wręcz bym odradzał, bo tam masz zniżkę na niego przez miesiąc czy coś takiego, a jeśli zapłacisz kartą to może się subskrypcja zrobić i będą ściągać co miecha hajsy z karty).

PODSUMOWANIE
      Kupiłeś PT3 Jun 6, 2012, czyli według zapisów na stronie PT, przysługuje Ci 100% zniżki na PT4. Możesz opcjonalnie zakupić Table Tracker, ale nie musisz.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Powinieneś otrzymać PT4 za darmo, ponieważ niedawno dopiero zakupiłeś PT3. Oto, w jaki sposób zakupić PT4 (zdobyć dla niego kod rejestracyjny):

Przejdź na stronie PokerTrackera do Products, przy PT4 kliknij Buy now. Wybierz tę samą opcję, co dla PT3 i kliknij pod nią Buy now. W kolejnym oknie powinieneś zobaczyć cenę 0 $.

Pozdrawiam
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Zrobiłem tak jak napisałeś jednak wyskakuje mi taki cennik.

http://imageshack.us/photo/my-images/546/trackeri.jpg/

Napisałem do supportu z problemem, zobaczymy co odpiszą.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Kliknij na "Buy now" (na takiej samej opcji, którą wybierałeś w PT3) i przejdź do następnego okna. Tam zostanie Ci przyznana zniżka.

Pozdrawiam
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Dziękuje bardzo za pomoc i przepraszam za problemy. Wszystko jest już ok :)

Pozdrawiam
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Cieszę się :f_thumbsup: Życzę miło spędzonego czasu z PT4 :)

Pozdrawiam