[PT4] Jak sprawdzic otwarcie np.AK z poszczegolnych pozycji?

• 11 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

Ustawić filtr na rękę AK oraz na raise preflop. Jeśli interesuje Cię tylko Open Raise, to ustawiasz Raise First In, jeśli nie koniecznie open, to po prostu Any 2bet.
      Dokładniej mówiąc:
      Rękę AK ustawiamy w More Filters-> Hand Values -> Hole Cards Range Selection -> Holdem Hand Range i wybieramy AKo i AKs.
      Potem wchodzimy w Actions and Opportunities -> Actions and Opportunities - Preflop -> Preflop Raises -> wybieramy Raise First In, lub Any 2bet wedle życzenia.

Gdy mamy już przefiltrowane ręce, to z podziałem na pozycje możesz je przeglądać w zakładce View Stats -> Statistics -> ustawiamy po lewej Report na Summary, a Group By na Position.

Następnie cieszymy się możliwością analizy rozdań. :)

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      Napisane przez dragoste
      Witam,

Ustawić filtr na rękę AK oraz na raise preflop. Jeśli interesuje Cię tylko Open Raise, to ustawiasz Raise First In, jeśli nie koniecznie open, to po prostu Any 2bet.
      Dokładniej mówiąc:
      Rękę AK ustawiamy w More Filters-> Hand Values -> Hole Cards Range Selection -> Holdem Hand Range i wybieramy AKo i AKs.
      Potem wchodzimy w Actions and Opportunities -> Actions and Opportunities - Preflop -> Preflop Raises -> wybieramy Raise First In, lub Any 2bet wedle życzenia.

Gdy mamy już przefiltrowane ręce, to z podziałem na pozycje możesz je przeglądać w zakładce View Stats -> Statistics -> ustawiamy po lewej Report na Summary, a Group By na Position.

Następnie cieszymy się możliwością analizy rozdań. :)

Pozdrawiam.

Faaajnie =)

Tylko powiedz mi jeszcze, czy te filtry musza byc polaczone spojnikiem or czy and?
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      mam AND i chyba wszystko jst ok:)
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      tylko pytanie:

Dlaczego kwoty w kolkach na gorze roznia sie tak bardzo od tej na dole?
      Nie powinny byc takie same?

Na gorze mam ogol a na dole rozbite na rece poszczegolene wiec czemu to sie nie rowna?

• 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 987
      W dolnym polu pokazuje Ci ręce z określonej pozycji - w tym wypadku chyba z BU, czyli 472 ręce
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Witam,

jest dokładnie tak, jak mówi 4greg4. Chciałeś z podziałem na pozycje, więc masz. ;)
      Na górze gdy zaznaczysz którąś pozycję, to na dole masz rozdania z tej pozycji.

Analogicznie do tego, jak gdy przy grupowaniu po sesjach zaznaczamy sesję, żeby obejrzeć ręce tylko z tej sesji.

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      dzieki :)
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      odkopuje.

Jest inny sposob na sprawdzenie poszczegolnych rak np.z UTG?

Chodzi mi o to, zeby zobaczyc wszystkie moje rozegrane rece z UTG i stwierdzic na czym pale kase a co jest dochodowe. Tylko nie na piechote ustawiac w filtrze 22,23,24 itd.. z UTG.
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      Witam,

mamy dostępny filtr na pozycję przecież. ;)
      Wchodzimy w More Filters -> Hand Details -> Player Position -> Preflop -> Position of Selected

Tam w zależności od zachcianki używamy jednej z czterech opcji, gdzie dla przykładu jeśli chcesz konkretną pozycję, a nie zakres, to korzystasz z filtra Exactly.

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      hej,

nie rozumiem jak zwykle :facepalm:

jak tu ustawic UTG a jak co?

• tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547