roommte's rail

• roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      na forum od: 27.06.2011 Posty: 1 654
      Siemano, dzisiaj pierwszy dzień wklejania wykresów, opowiadania o coolerach itd. Więc bez owijania w bawełne zagrałem 8k rąk i narazie jest minus. Juz wklejam graf, zeby zobrazować jak sprawa wygląda: GRAF

HM poucinal troche rak, (wg niego zagralem 7,5k wg klienta pokerroomu 7990 rak) i minus jest delikatnie wiekszy, niestety. W tym momencie z rolla 2000USD zostalo 1780. Jesli jestescie zainteresowani to moge powklejać rozdania itd. W kazdym razie Day 1 wygladal w ten sposob - double UP, ok jest fisha przy stole, dokupujemy sie do calego staka i 20 handow pozniej KKvsAA badz jakies chore callowanie pod set do mojego squeeza i obv czutke villain mial dobra. W sumie do tej pory, trafialnosc setow vs moj squeez jest ogromna ale mam nadzieje ze to sie obroci. Day 2 poszedł prawie dobrze gdyby nie nagłe pikowanie pod EV. Jak widac wariancja narazie nie rozpieszcza, ale jeszcze 92k rak przed nami i mysle ze bedzie dobrze. Dzisiaj grinduje samo NL20 bo mam tam do tej pory winrate 8bb/100 przy takich coolerach. Na ipoker ten limit jest mega zarybiony i smialo moge po MSSowaniu zrobic table selection i zostawic te 4-5 najbardziej profitowych stolow do eksploatacji fishek. (mam nadzieje, ze wam to nie przeszkadza, ze mieszam MSSa z BSSem na slabych stolach). Dzisiaj bedzie volume na poziomie 2-3k niestety bo przez wczorajszą wichurę mam sporo roboty wokol domu i pewnie nie bede mial sily na wiekszy volume.

Rake paid wg HMa:156USD wiec pewnie w granicach 170USD(nie chce mi sie przeliczac wg klienta bo tam zaleznie od statusu mam jakiegos boosta do ilosci nabijanych punktow)
  • 33 odpowiedzi
    • IAMPOKER11
      IAMPOKER11
      Brąz
      na forum od: 16.06.2010 Posty: 733
      Pierwsze koty za płoty :D To czyść tam te rybki i gl
    • ozi
      ozi
      Brąz
      na forum od: 30.04.2007 Posty: 1 533
      Klient ipoker kłamie jeżeli chodzi o przeliczanie pkt->rake - wiem z doświadczenia ;) . Sugeruj się trackerem tylko.

A teraz do sedna...

UPSWINGA :nh
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      granie pod fishow bardzo dobry pomysl, tylko zebys ich nie mial bezposrednio po lewej ani 2 po lewej :)

na pcozatku poprzedniego miecha tez cie przeciez swingnelo, nie ma sie co przejmowac bardziej, fajnie ze zszedles ze stawkami zeby to opanowac
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      GRAF Jak widac chlopaki mamy 'pecha' i cashe tez potrafia byc swingowe. Ogolnie wczoraj wiekszosc pieniedzy tracilem na AK stackujac sie 4 razy na AA 2 razy na KK + 2 razy na TJ -_- + kiedy widzialem K na bordzie moglem byc pewien ze przeciwnik trafil seta callujac moj 3bet. Rozegranych jest 10,2k rak - total 'profit' po nich wynosi -350USD. Rake paid 200USD.
      No cóż, za jedno muszę wam podziękować. Wykres idzie w dol ale edge rosnie, mam duzo lepsze game flow i zdecydowanie sie rozwijam nie chcac tracic waszych pieniedzy. Zmienilem tez zupelnie plan dnia i kiedy dawniej gralem sesje po 4-5h bez przerwy teraz cisne sesje po 1,5h-2h robie sobie przerwe i po jakims czasie siadam znowu. Zdecydowanie poprawia to poziom skupienia w calej sesji. Nie wiem czy brak odzewu na moje pytanie dotyczące wrzucania rozdań oznaczał, że są niepotrzebne. Mam nadzieje, ze tak. Nie chce jakoś nadmiernie 'chwalić' się jak np stackując się light vs fish 80/50 3bet30 nadziewam sie na AA bo nie jest to nic ciekawego ;)
    • IAMPOKER11
      IAMPOKER11
      Brąz
      na forum od: 16.06.2010 Posty: 733
      Jak zwykle ev nie rozpieszcza, ale ładnie się pnie ostatnio w górę, więc bądźmy dobrej myśli :D
    • ArcadiusK
      ArcadiusK
      Brąz
      na forum od: 31.01.2011 Posty: 986
      .

GL
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      rozdania mozesz powrzucac do oceny albo do obgadywania, na pewno znajdzie sie ktos z innym punktem widzenia albo co zauwazy pozornie nieistniejace zle nawyki etc
    • Moni1989417
      Moni1989417
      Brąz
      na forum od: 08.03.2011 Posty: 103
      i jak idzie? :)
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Rozegralem 3k rak i 'dobilem' do -200. Wczoraj nie gralem bo caly dzien stracilem na dojazd na Ukraine, dzisiaj tez raczej nic nie zagram bo nadrabiam zaleglosci z dziewczyna. Dopiero jutro bede staral doprowadzic sie zielona w okolice 0 :)
    • ozi
      ozi
      Brąz
      na forum od: 30.04.2007 Posty: 1 533
      Update?
    • Moni1989417
      Moni1989417
      Brąz
      na forum od: 08.03.2011 Posty: 103
      hej,
      i jak tam staking? możesz podesłać jakieś podsumowanie dotychczasowych poczynań?

pzdr
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Sorka chlopaki, osoby, ktore mialy ze mna kontakt na skype byly informowane na bieżąco. Mam spore problemy ze znalezieniem mieszkania, ale kolo wtorku-czwartku powinienem wracac do polski i przycisnac z volume. Teraz na starym mieszkaniu net robi mi spore problemy a nie bylo sensu nic kolowac skoro z niego sie wyprowadzam wiec ugralem tak naprawde pare K rak. Wroce do polski to mam przez tydzien wolny dom i zero obowiazkow wiec nadrobie volume, nie ma sie czym martwic ;)
      Pozdro i jeszcze raz sorka za klopoty.
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Ok, chlopaki, jestem juz w polsce i wracam do robienia volume.

Wklejam graf, prawie nie gralem bo net chodzil jak by nie mogl a nie chcialo mi sie tego ogarniac na mieszkaniu na ktorym juz nie bede mieszkal wiec prawie wcale nie gralem.

graf

Wylaczylem wszystkie linie, bardziej motywuje do rozwoju i szukanie jak najwiekszej ilosci value zamiast myslenia 'gram zajebiscie ale lece pod ev'. Jesli chcecie moge wrzucic graf z linia EV ale nie sadze zeby to bylo potrzebne.

Czesc osob dostala odemnie informacje na skype. Room na ktorym gram, zostaje zamkniety na poczatku tego miesiaca. Nie mam pewnosci czy dostane rb z niego, jesli nie to pokryje jego 50% z wlasnej kieszeni, jakos chce wam wynagrodzic ta strate w volume. Wracam na swoj poprzedni room. Bet365, zdecydowanie lepiej czuje sie na roomach z mniejsza pula graczy dzieki czemu moge sie latwiej dostosowywac i klepac lepszy winrate ;) Do polowy wrzesnia powinienem skonczyc staking, jeszcze raz sorka za zwloke. W tym tygodniu powinno peknac sporo rak, zmniejsze liczbe stolow do 8 ale bede gral po 8-10h.
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      nie musisz sie jakos spieszyc, graj spokojnie swoje i niczym sie nie przejmuj poza robieniem skilla
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Preflop: Hero is SB with K of diamonds A of clubs
      3 folds, BTN raises to $0.60, Hero raises to $2, BB folds, BTN raises to $3.90, Hero raises to $11.80, BTN raises to $19.70, Hero raises to $20.70, BTN folds

nie, nie bylo time outa :)

Preflop: Hero is MP with J of clubs J of diamonds
      Hero raises to $0.60, CO calls $0.60, BTN calls $0.60, 2 folds

Flop: ($2.10) J of hearts 6 of diamonds 4 of hearts (3 players)
      Hero bets $1.60, CO calls $1.60, BTN raises to $5, Hero raises to $20.40 and is all-in, CO calls $15.98 and is all-in, BTN calls $14.40 and is all-in

Turn: ($58.48) 5 of diamonds (3 players, 3 are all-in)
      River: ($58.48) 2 of hearts (3 players, 3 are all-in)

chyba nie musze mowic jaki byl wynik rozdania -_-

Preflop: Hero is BTN with Q of spades Q of diamonds
      3 folds, Hero raises to $0.50, SB folds, BB raises to $1.50, Hero raises to $4.20, BB raises to $22.21 and is all-in, Hero calls $17.33

Flop: ($43.16) 5 of clubs 5 of hearts K of diamonds (2 players, 1 is all-in)
      Turn: ($43.16) 9 of hearts (2 players, 1 is all-in)
      River: ($43.16) 4 of clubs (2 players, 1 is all-in)

Results: $43.16 pot ($2.15 rake)
      Final Board: 5 of clubs 5 of hearts K of diamonds 9 of hearts 4 of clubs
      Hero mucked Q of spades Q of diamonds and lost (-$21.53 net)
      BB showed T of hearts K of hearts and won $41.01 ($19.48 net)

Na tego samego typa zapychalem staka pre jeszcze 2 razy TT < 66 88 < 77

Sesja mimo to wyszla b/e wiec grafa nie wklejam ;) pewnie o 23-24 zagram jeszcze jedna
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Ja jebie -_-

Jak widac Ipoker mnie strasznie nie lubi. Dzisiaj nawet poczulem sie jak Joker grajacy z Batmanem:

Preflop: Hero is BTN with K of clubs A of spades
      UTG folds, MP calls $0.20, CO folds, Hero raises to $0.80, SB calls $0.70, BB folds, MP calls $0.60

Flop: ($2.60) T of diamonds Q of clubs J of spades (3 players)
      SB checks, MP checks, Hero bets $2, SB folds, MP calls $2

Turn: ($6.60) T of clubs (2 players)
      MP checks, Hero bets $5, MP calls $5

River: ($16.60) Q of diamonds (2 players)
      MP bets $10.70 and is all-in, Hero folds

No i dzisiaj jest dzien suckoutowania AK przez Ax we 3bet potach ;) . Zastanawiam sie czy ja naprawde nie potrafie krecic dobrego SD winings czy musze zbyt czesto grac give up/hero call R. Gram tight SD leci w dol a nonSD jest be. Gram LAG to przynajmniej nonSD robi profit.
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Preflop: Hero is CO with K of diamonds K of clubs
      MP folds, Hero raises to $0.60, BTN folds, SB calls $0.50, BB calls $0.40

Flop: ($1.80) T of hearts Q of diamonds Q of clubs (3 players)
      SB checks, BB bets $0.90, Hero calls $0.90, SB calls $0.90

Turn: ($4.50) Q of spades (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $3.60, SB calls $3.60, BB raises to $8.39 and is all-in, Hero calls $4.79, SB raises to $21.11 and is all-in, Hero calls $12.72

River: ($55.11) 7 of spades (3 players, 2 are all-in)

Results: $55.11 pot ($2.75 rake)
      Final Board: T of hearts Q of diamonds Q of clubs Q of spades 7 of spades
      BB showed T of clubs A of clubs and lost (-$9.89 net)
      Hero mucked K of diamonds K of clubs and lost (-$22.61 net)
      SB showed Q of hearts K of hearts and won $52.36 ($29.75 net)

Wiem, ze w tym spocie bez stat mocno wyglada, ze jestem z tylu. Ale ten stolik byl tak miodny, ze oba blindy to fishe i ja spokojnie widze u nich mnostwo Tx, zwlaszcza ze short byl zdecydowanie tricky i jesli u kogos widzialem Q to tylko u niego, wiec i tak zarabiam na tym spocie od Tx SB, ev w jego rangeu sa jeszcze JJ z rak ktore bijemy bo typ mial mega niski 3bet.

Preflop: Hero is MP with 7 of spades 7 of clubs
      UTG folds, Hero raises to $0.60, 3 folds, BB calls $0.40

Flop: ($1.10) 5 of hearts 4 of diamonds 4 of clubs (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.80, BB calls $0.80

Turn: ($2.70) 7 of diamonds (2 players)
      BB checks, Hero bets $2.30, BB calls $2.30

River: ($7.30) 8 of spades (2 players)
      BB bets $5.40, Hero raises to $19.16 and is all-in, BB calls $13.76

Results: $45.62 pot ($2.25 rake)
      Final Board: 5 of hearts 4 of diamonds 4 of clubs 7 of diamonds 8 of spades
      Hero mucked 7 of spades 7 of clubs and lost (-$22.76 net)
      BB showed 8 of hearts 8 of clubs and won $43.34 ($20.56 net)

Preflop: Hero is BB with 9 of diamonds T of diamonds
      2 folds, BTN raises to $0.60, SB folds, Hero calls $0.40

Flop: ($1.30) 7 of clubs 3 of spades 8 of spades (2 players)
      Hero bets $0.90, BTN calls $0.90

Turn: ($3.10) 6 of clubs (2 players)
      Hero bets $2.60, BTN calls $2.60

River: ($8.30) 7 of diamonds (2 players)
      Hero bets $7.20, BTN raises to $12.70, Hero calls $5.50

Results: $33.70 pot ($1.68 rake)
      Final Board: 7 of clubs 3 of spades 8 of spades 6 of clubs 7 of diamonds
      Hero mucked 9 of diamonds T of diamonds and lost (-$16.80 net)
      BTN showed 7 of spades 6 of diamonds and won $32.02 ($15.22 net)

Nosz kurwa, pan Cezary jak widać codziennie dowozi nową dostawę Coolerow -_-
      Te sesje sa naprawde sick, dobrze ze zdecydowalem sie grac tylko NL20 i do tego BSSem bo juz dawno byl bym busto gdyby nie milion malych pul wygrywanych bez SD. Trzeba w koncu zaczac jakos dobrze biegac, dzisiaj zagralem 1k handow na bet365, zagram z 5k to dopiero wkleje graf, jeszcze musze ogarnac jak sie scala grafy. Jestem teraz na minusie jakos 550-600usd (nie moge sprawdzic bo serwery roomu na jakim gram nie odpowiadaja, pewnie przez zmiany na ipokerze, wiec czesc lezy tam) z czego 13bi jest pod EV. Rozegralem 30k rozdan (z ktorych HM ucial jakies 2,5-3k rozdan i razem z nimi jest taki minus). Dzisiejsza sesja to -100usd, ev winings to -60 usd wiec ja przy tych coolerach jestem zadowolony. Chyba byly 2 spoty z ktorych jestem niezadowolony. Biore sie za edukacje, bo juz za bardzo emocjonalnie traktuje te swingi.

• roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Ok, chlopaki. Znowu bedzie przerwa w grze. Dzisiaj zagralem cale 200 handow, stracilem 2bi i praktycznie nie mam srodkow na kontynuacje stejka do czasu az nie wyplace ich z roomu na ktorym go zaczalem, a przez zmiany na ipokerze moze to potrwac kilka dni. Nie chce mi sie juz wklejac tych wszystkich sick spotow ale 2 bi polecialy na JQ>KK zapchane preflop (bord TKx wiec wiedzialem co soft ma mi do przekazania) i AQ > TK (TKxJT) gdzie zagralem x/r na T zostawiajac mniej niz PSB na river. Stan rolla to jakies 1400 wiec jest mega komfort pod tym wzgledem, ale widzac jakikolwiek bord nie czuje sie na nim komfortowo widzac oczami wyobrazni nadciagajacy wpierdol w postaci two pairs/set/full/quads -_-
    • roommate1000
      roommate1000
      Brąz
      Siemano, sorka, ze sie nie odzywalem jakis czas. Mialem male problemy z netem na nowym mieszkaniu. Pewnie juz sie martwiliscie, ze pieniadze zniknely razem ze mna za Ukrainska granica :) . Od wczoraj zagralem 2 sesje, dzisiaj w nocy pewnie pykne jeszcze z 1,5k handow. Plan zajec troche przeszkadza w grindzie bo zajecia zaczynam o 8 rano. Jak widac po wykresie, powinienem grac w nieparzyste miesiące ;) . Mogę jedynie dodać do tego wszystkiego, że z mojej gry przez ostatnie 2 dni byłem zadowolony w 100%. Pewnie do wtorku-środy będziemy na półmetku stakingu i wtedy zrobię jakieś grubsze podsumowanie.

Graf
    • 1
    • 2