Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[18] Człowiek wynalazł koło- sng challenge

• buejk
      buejk
      Brąz
      na forum od: 26.11.2009 Posty: 1 747
      START 16.08.2012
      KONIEC 31.08.2012

ZAŁOŻENIA
      :diamond: gram tylko sng 18 osobowe,
      :diamond: stawki 7/15 ,
      :diamond: multitable 12-21 stolow w zaleznosci od trafficu,
      :diamond: brak minimalnego lub maksymalnego volume, liczy sie wynik,
      :diamond: nie zaniedbywanie analizy podczas challenge'u.

CEL
      :spade: one faking circle of $

Jesli uda mi sie zrealizowac cel to wykupuje abonament na filmiki od ILS007 i biore coaching u acbarone, ale kwestie trenera pozniej rozwiaze. Kontynuuje gre na 15 i pne sie w gore.

Jesli sie nie uda to:
      a) robie tydzien wolnego od pokera i poswiecam tylko i wylacznie na analize. Nastepnie grinduje tylko 7ki. Jednym slowem uznaje, ze nie mam skilla na 15 i musze sie przyuczyc,
      b) odpuszczam pokera na jakis czas i zajmuje sie pozostalymi zainteresowaniami.

----------------------------------------------------------------------------------

Wiem, ze stawianie celu w postaci winnings jest troche niepoprawne. Mam jednak mozliwosc nadrabiania tego volume'm i o to chodzi. Niepowodzenia niejako wymusza ciezsza prace.

----------------------------------------------------------------------------------

Update'y bede dawal w zaleznosci od czasu, postepu, przebiegu challenge'u.

PEACE!
  • 14 odpowiedzi
    • buejk
      buejk
      Brąz
      DAY 1

Rozegranych: 72

Winnings: 620

Pierwszy dzien challenge'u bardzo udany. Jak wiadomo 18nastki sa bardzo swingowe, akurat teraz jestem w tym lepszym momencie. Duzo flipow wygranych, gra tez dobra wg mnie. Nie popelnilem jakiegos razacego bledu oprocz jednego missclicka we wczesnej fazie na 4 500 zetonow.
      Rano poziom razaco nizszy niz wieczorem. Wiecej fiszow nic nie ogarniajacych, ale regow tez troche.
      Dzisiaj moze jeszcze pogram, ale to jeszcze sie zobaczy. Ponizej wykres z dzisiejszego dnia:

Uploaded with ImageShack.us
    • Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Kropka! Będę częstym gościem tego wyzwania.

Napisz jeszcze czy grasz turbo czy non.
      Uwzględniasz ewentualne profity z BoP w challengu?

Pozdro i oby wszystkie dni były jak ten pierwszy.
    • buejk
      buejk
      Brąz
      Gram turbo, nie bede uwzglednial zadnych bonusow, rb itd. Only winnings

Dzisiejsza sesja tylko 15ki.

Jesli jutro bedzie podobny run to nastapi koniec challenge'u :evil:
    • buejk
      buejk
      Brąz
      DAY 2

Rozegranych: 53

Winnings: -44.92

Aktualny wynik challenge'u: 575.22

Dzisiejszy dzien slaby. Volume beznadziejne, jutro bedzie podobnie, bo czas mam dopiero wieczorem, a wtedy full regow. Niedziele lub/i poniedzialek chce przypierdzielic troche i rozegrac kolo 150 sng/dzien. Dzisiaj juz bylo ladny plus +115, a pozniej w pewnym momencie ~-225. Ostatecznie nie jest zle. Z gry nie jestem zadowolony, nie bylem skupiony, mysle ze na zero mozna bylo spokojnie wyjsc. Kilka decyzji breakeven, na szybkiego i taki wynik, z ktorego nie do konca jestem zadowolony. Mimo wszystko challenge zaczal sie bajecznie :D

PS.Tam w pierwszym dniu powinno byc 0.14 wiecej w winnings dlatego aktualny wynik challenge'u jest taki, a nie inny. Myslalem, ze bede zaokraglac, ale jednak z HM'a bedzie latwiej brac.
    • decozip
      decozip
      Platyna
      na forum od: 21.12.2010 Posty: 151
      Idziesz jak burza oby tak dalej, nie chce cie widziec na 7 ;)
    • buejk
      buejk
      Brąz
      No i jest ciekawie, oczywiscie dla Was, nie dla mnie.
      Po tak spektakularnym poczatku naszedl solidny wpierdol, nie jakies tam 10BI, ale prawdziwy real shit!
      W itmach same 3-4 miejsca, troche bad beatow, pewnie kilka loose calli i dzieki temu mamy taki wyni da da da da dammm!

DAY 3-5

Rozegranych: 195

Winnings: -714.28

Aktualny wynik challenge'u: -139.06

Z jednej strony jest motywacja, zeby cisnac, zostalo 9 dni, ale z drugiej strony ciezko bedzie to odrobic. Mimo wszystko miesiac jeszcze na plus, z rb ponad 20BI.

Czyli polecialem pod 90BI od tego upa.

Mysle, ze wplyw na wynik miala tez ilosc/czas grania. Dzisiaj chyba 100-120 rozegralem. Jutro jest plan podobny, oby byl podobny do pierwszego dnia :D
    • MarioAK
      MarioAK
      Brąz
      na forum od: 04.12.2007 Posty: 15 762
      GL man. Ciśnij tam.
    • buejk
      buejk
      Brąz
      DAY 6

Rozegranych: 106

Winnings: -14,9

Aktualny wynik challenge'u: -153.96

Caly dzien kolo zera :/ Jutro znowu kolo 100sng chce rozegrac, oby cos sie ruszylo.
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Check this.

Nie ma co się załamywać, bo przestajemy wtedy grać swoje A-game. Trzeba grać jak najlepiej się da, a wyniki przyjdą ;) Kiedyś...
    • MarioAK
      MarioAK
      Brąz
      na forum od: 04.12.2007 Posty: 15 762
      Machaj wędą ryby będą;)
    • martinez92pl
      martinez92pl
      Brąz
      na forum od: 21.12.2010 Posty: 1 097
      tez mam wbijac na 7$ jakie roi myslisz ze da sie osiagnac i jaka probka pokazuje czy ogarniasz czy nie ,2k wystarczy? jakie roi mailes na 3,5 i na 7? w wizie analizujesz codziennie czy co tydzien ? pozdro gl
    • buejk
      buejk
      Brąz
      Napisane przez martinez92pl
      tez mam wbijac na 7$ jakie roi myslisz ze da sie osiagnac i jaka probka pokazuje czy ogarniasz czy nie ,2k wystarczy? jakie roi mailes na 3,5 i na 7? w wizie analizujesz codziennie czy co tydzien ? pozdro gl
      Na 7$ mysle, ze 10% jest b. dobrym wynikiem. Nie spotkalem gracza z 15%. Realnie nastawiaj sie na 5-10% .
      Jaka probka jest potrzebna? Malarz kiedys pisal, ze 5k i zgodze sie z tym. Oczywiscie na limit.
      3.5$ 320sng 12%
      Na 7$ z tego co mam w Hmie to po pierwszych 2k mialem 7%, a po 3.5k 1,3% .
      Nie analizuje w Wizzie aktualnie. Glowne problemy dotycza fazy itm oraz bubble czyli momentu kiedy zostaje 2-6 graczy. Zamiast zaznaczac rece i pozniej je analizowac, co jest czasochlonne odpalam wizza i robie quiz. Pozniej wyniki zapisuje w excelu. Praktycznie codziennie lub co drugi dzien
    • buejk
      buejk
      Brąz
      DAY 7-8

Rozegranych: 115

Winnings: -474,94

Aktualny wynik challenge'u: -628,9

W 18nastkach nie idzie, wariancja daje w dupe, a tu out of the blue:

Uploaded with ImageShack.us

Odpadlem AA<Q8o :/, ale i tak najjjs.
    • MarioAK