Guils Wars 2

• JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      na forum od: 21.08.2010 Posty: 2 818
      Po rozczarowaniu jakie przeżyłem z Diablo III szukam innej gierki w która będę mógł pogrywać długi czas , wczoraj gdzieś zobaczyłem trailer Guild wars 2 i bardzo mi się spodobało , nie ma abonamentu , koszt 160 złotych do przeżycia.

Ktoś z was będzie grał ? jakieś spostrzeżenia na temat gry ?:) Gra startuje za 20 dni jak coś

• 12 odpowiedzi
    • Fafarafa
      Fafarafa
      Brąz
      na forum od: 30.03.2009 Posty: 1 039
      BĘDE GRAŁ W GRE.
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      Napisane przez Fafarafa
      BĘDE GRAŁ W GRE.

• Fafarafa
      Fafarafa
      Brąz
      A tak bardziej poważnie, to w sumie gram we wszystko co wychodzi (MMO), ale prawie żadna gierka nie jara mnie na tyle żeby wytrzymać 2+ tygodnie. Jeśli to samo będzie z GW2 to znaczy że już chyba jestem na to za stary.

Fakap jest taki że kilka dni po premierze rusza WCOOP ;/
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      "Jeśli to samo będzie z GW2 to znaczy że już chyba jestem na to za stary. "

Tu się zgodzę , jeśli nie GW2 to już chyba nie twój gatunek. Ja oglądam teraz mnóstwo filmików na temat gry i nieźle się najarałem. Fakt że robią to ludzię między innymi od WoWa pozwoli uniknąć jego błędów.

PvP niezależne od geara
      Brak grindowania potworów i nudnych questów
      Brak Abonamentu
      Zmieniający się świat i "dynanamic events"

Itd
    • persii
      persii
      Brąz
      na forum od: 12.11.2009 Posty: 16 283
      czekam, gralem w bete gra zapowiada się naprawde fajnie

jeszcze tylko 17 days 11h 4m 0s na grę w poker :tongue:
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      Ja w sumie cieszę się że na betę się nie załapałem , samego gameplaya też nie oglądam nie chce powtórki z diablo gdzie właściwie znałem wszystko przed wyjściem gry ;p
    • kevONEin
      kevONEin
      Brąz
      na forum od: 23.03.2010 Posty: 1 044
      Karta w lapku mi nie pociagnie :<
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      A wie ktoś gdzie można kupić tą wersję "pre purchage" która zezwala na grę 3 dni przed oficjalnym startem ? , na keye.pl mają tylko "pre order" który nie zezwala na to ;p

Oki znalazłem

http://www.gamecodes.pl/guild-wars-2-pre-purchase-cd-key.html

Powiedziałbym że wytrzymam te 3 dni i oszczędze 15 złotych ale nie oszukujmy się; )
    • Fafarafa
      Fafarafa
      Brąz
      Jeżeli ktoś już kupił i zassał grę to właśnie trwa stress test, można popykać kilka godzin.

Fail. Właśnie się skończyło :s_wink:
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      Udało mi się wczoraj pograć 2-3 godzinki na stress teście , muszę powiedzieć że tak :

Grafika : Zdecydowanie na + , przyzwyczajony do cukierkowości WoWa jestem mile zaskoczony , u mnie tylko na mid/high chodziło ale myślę że na Ultra to coś ala SKyrim , Modele dopracowane walka wygląda super

Questy ? Też na + , chociaż w początkowej lokacji trudno się doszukać jakiś większych questów to już miałem okazję wziąć udział w walce z wielkim robakiem ( sama walka z nim to nuda , naparzało nas go z dwudziestu)

Walka Tutaj pokładam duże nadzieje , specjalnie wziąłem warriora bo wiem że nim NIE będę grać w pełnej wersji , nie chciałem sobie nic spoilować z necromancera , ale już warrior widać że będzie miał kilka fajnych Combosów , do tego skile zależne od broni crafting itp

Ogólnie : Muszę powiedzieć że gra mnie trochę przytłoczyła , miałem tylko 2-3 godzinki żeby pograć więc nie mogłem powoli czytać każdej porady itp , oczywiście można lecieć z Questami i napieprzać minotaury , ale ja lubie wiedzieć "wszystko". A różnych systemów , craftingu , carmy , adrenaliny warriora , eventów itp jest bardzo dużo , stąd czułem się nieco zagubiony.

Tak czy siak gra na duży + , czekam na finalną wersje ( 8 dni :] )
    • Lynx33
      Lynx33
      Brąz
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 5 031
      Tak właśnie powinien wyglądać topic o naprawdę świetnej grze. Nikt nie narzeka ani nie chwali bo wszyscy grają :f_tongue:
    • Lynx33
      Lynx33
      Brąz
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 5 031
      [treść edytowana]

// takie transakcje są niedozwolone na forum - galer