Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Historia o tym jak przetworzono 3 FPP na 400$

• ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 888
      Witam ! Przechodziłem te limity już ze 100 razy, ale zawsze kiedy osiagam wiekszy BR, to albo jestem zmuszony wylać kase z mojego konta, albo przepuszczam na jakis dziwnych shotach NLxxx bo jestem na tilcie i próbuje się zgrać na bohatera. Mindset to moja podstawowa wada w grze pokera

Myślę, że postawienie challengu będzie dla mnie lepszą motywacją do gry.

Startuje z 57$ jeśli dobrze pamiętam swój BR. Moje volume będzie ogromne, licze jakieś 40k hands na tydzień, więc mysle, że najpóźniej za tydzień spotkamy się już na nl5. Do konca miesiąca chciałbym uderzać w nl10 przy najniższych lotach !! byłbym bardzo szczęśliwy jeśli do końca sierpnia osiągnąłbym rolla na shotowanie nl25.

Starych wykresów z mojej gry nie bede wklejal bo mi sie nie chce, będą same aktualności z challengu. Pare osób może widziało - swego czasu zrobiłem 22bi na nl5 w ciagu chyba 4k hands :D mega swing, ale też poskilować trzebabyło. Nl10 też nie sprawiało większych problemów

Jestem osobą otwartą na staking, jeśli ktoś będzie zainteresowany, prosze śledzić moje poczynania, jestem zainteresowany stakingiem 25bi na nl25 gdyż niższe limity mnie nudzą, przy podziale profitu 50/50 ewentualnie 60/40. Oferuje mega volume i rozwój własnej gry, ale o tym może nie teraz.

pozdrawiam i trzymajcie kciuki :) Już wieczorem pierwsza sesja i pierwszy wykres
  • 47 odpowiedzi
    • Marbuk
      Marbuk
      Brąz
      na forum od: 19.04.2011 Posty: 342
      SH, czy FR? Jaki room?

Powodzenia.
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      Napisane przez Marbuk
      SH, czy FR? Jaki room?

Powodzenia.
      fr na p*

Jak narazie :D NO VALUE ON ENELDWA :D DDD

Jada mi wszystko, nadziany na wszystko co możliwe, od FH na Quady przez AA kruszone przez wszystko, nie wliczajac runner strit/flushow. Skruszony w każdy możliwy sposób, zaczeło się od swinga w dupe strone. Jestem 7 bi pod ev ;) bedziemy walczyć, volume to wynagrodzi :D
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      ostatnia sesja. Tragedia co sie dzieje na tym NL2, nie potrafie zrozumiec niektórych zagrań fishów. Sam sie leveluje i poprostu siedze na tym NL2 od 25k rak. Wstyd jak cholera :facepalm: :facepalm: ale jakos musze to przeżyć. Zrobiłem challenge na cwaniaka, bo nigdy nie spotkałem oporu na nl2, a tu takie jaja. Odpalilem 24 stoły i w sumie mógłbym grać więcej, bez większego problemu, moze napisze do supportu i pozwola na jakies 32 stoły, byłoby świetnie, warto zapełnić każdą sekunde gry.

Roll to juz 97$$, Jak osiągnę 110$ to szotuje nl5

• ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      ja pierdole ..... kolejne 4k rąk

-22,32$, EV 3,18$.

Wariancjo, ty stara k*rwo razem z tym stadem baranów na nl2. Nigdy ten limit mi tak na nerwy nie działał. Prawdziwy sprawdzian dla mojego mindsetu
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      odbite. Nl5 shotuje za pare godzin. Ciężka przeprawa :D

edit:/ Gram na 2 kompach, zatem nie mam jak sklejać tych wykresów, zreszta nie chciałoby mi sie
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      shoot udany. oStatni wzrost, to ostatnie 3 ręce w sesji które zamykałem bardzo szybko, gdyż śpieszyło mi się nie miłosiernie. QQ, 77 oraz AKs.

QQ złapałem seta na flopie przy rainbow board QAK. Wbiłem A/I gdyż nie miałem czasu sie bawic w betowanie. O dziwo typek callnał z AK, turn i river korzystny

77 również złapałem seta przy Q76 board 2clubs. Wbiłem all in bo nie miałem czasu, Typek z AQo sprawdził ;o

AKs, zrobiłem 3bet gdyż byłem na SB przeciwko jakiemuś totalnemu fishowi po 120 hands z VPIP ~80. Wsypal sie na stół, a że był deepem to troche sie zastanawiałem, gdyż fishe lubia wrzucac tak AA i KK niespodziewanie co przekonałem się na NL2. Postanowiłem callnac gdyz bije mnóstwo jego rąk i jak blefów, na rega bym to easy foldował. Pokazał A5 i bez niespodzianek na boardzie.

\

takie końce sesji moge mieć zawsze :) .
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      nl5 to masa pseudoregów z absolutnym brakiem adaptacji do agresji. Na nl2 sam nie wiedzialem co grać, bo dostawalem dziwne akcje, tutaj wszystko jest jasne i klarowne. Tak jak powinno być.

Sprzedałem pare suckoutów, ale myśle że nalezy mi sie za to co dzialo sie na nl2. W sumie troche mi smutno ze dalem sie 2 razy wplatac w pułapke (KK vs set na flopie od typka 64/23 po 32 hands, a/i i K na river i połamałem AA moim QQ, też bym QQ nie wrzucił jeśli oponent prezentował by ze soba jakikolwiek poziom.)

Jeszcze 2 BI i shotuje NL10, nie sadzilem ze tak szybko to pójdzie ;D
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      co sesja :D najpierw +30$, po 2k hands jestem -15$:D A wszystko przez swoje roztargnienie.

Cały spadek zaczął się od tej ręki, gram na hotkeyach i pieprzony popup z jednego okienka gdzie miałem foldować przeskoczył mi na to. Jeszcze najlepsze jest to, że gość na MP3 to prze mega KOLING STEJSZYN. Poprostu szedl do SD ze wszystkim i az do A/i. Niedość że nie zyskałem BI to jeszcze straciłem troche bb :( popukałem sie mocno w głowe i popuściło mi troche, zaczalem grać b albo nawet c-game, gdzie drawowalem na siłe. Postanowiłem wkoncu odejśc od stołów i odetchnac. Może troszke późno to zrobiłem, no ale już nic nie poradze. W nastepnej sesji sobie odbije :)

tutaj ta magiczna ręka
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP1 (Hero):
      $5.07
      MP2:
      $5.62
      MP3:
      $9.49
      CO:
      $5.09
      BU:
      $2.00
      SB:
      $5.16
      BB:
      $5.07
      UTG2:
      $2.00

Preflop: Hero is MP1 with K, K.
      UTG2 folds, Hero raises to $0.17, MP2 folds, MP3 calls $0.17, CO folds, BU calls $0.17, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.58) 8, K, J (3 players)
      Hero bets $0.56, MP3 raises to $1.12, BU folds, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.14.

a już miałem 22,5 bi na NL10 i mialem shotować wieczorem to sie znów musze nabudować. grrrrrrrrrrrrrrrrrr
    • Thinloth
      Thinloth
      Brąz
      na forum od: 28.12.2010 Posty: 1 014
      No to widzę, że ładnie CI idzie. Szkoda takiej ręki ;)
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      niby nl 5 zakończone:

ale shotowalem wczoraj mimmo wszystko nl10 z 20bi. 17 stołów. Troche złej gry, 1x asy połamane, raz wtopiłem seta na flusha. Miałem odpuscić ale pograłem jezscze trochei niestety -5bi. Tak jak mówie, duzo złej gry, ale też pare niemiłych sytuacji.

jedziemy nl5 dalej, az sie nabudujemy na jakies 25bi na nl10 wtedy bedzie shotowanko vol. 2

jutro spadam na chorwacje na tydzień, zatem od jutra czelendż będzie zawieszony ;)
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      wrociłem z chorwacji, przepiekny kraj i na pewno tam wróce :)

a jesli chodzi o pokerową sprawe to tak:

-wczoraj grałem, bylem troche zmeczony po podróży, ale nie aż tak bardzo żebym nie mógł sobie zagrać. Niestety dobrze nie szło :D po tygodniu przerwy ciezko bylo mi sie zaaklimatyzować i -9BI. Położyłem się spać, żeby nie tracić więcej i dzisiaj jestem gram na świeżym umyśle, już jest +4,5BI, myśle że do końca dnia odrobie tą strate wczorajszą :)
    • mustang0018
      mustang0018
      Brąz
      na forum od: 13.04.2012 Posty: 563
      hej, mam mała prośbe do ciebie, moglbys odezwac przyjac zaproszenie? badz odezwac sie na gg 8573735?
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      Napisane przez mustang0018
      hej, mam mała prośbe do ciebie, moglbys odezwac przyjac zaproszenie? badz odezwac sie na gg 8573735?
      przyjałem zapro, pisz co potrzebujesz

pokerowo:

straszna lipa po wakacjach, zupełnie wybiłem sie z rytmu. Odbiłem się z 180 do 210$ i teraz znów spadłem na 173$$. W ogóle nie moge sie wstrzelić w rozdania ;/ przerwa i zagram dopiero jak bedzie jakies 84,7 biliona raczek, dogram ze 3 razy, a nóż chociaż raz trafie. Wkońcu gram 24 stoły to jakąś tam szanse w promilach mam ;d

jak narazie ide pograć w szachy, musze przemyśleć swoją pokerową gre, bo coś sie stało bardzo na niekorzyść ;(
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      a więc tak. Dobiłem 184$$, ALE :D chce sobie kupić fajne buty. 300 zeta. Zatem 120$ poszło na wylew.

64$ left. Warunki challengu sobie w sumie zostawie jakie sa, myśle że przebije sie jakos szybko przez nl2 i wskocze na nl5 z pompa :)
    • Thinloth
      Thinloth
      Brąz
      na forum od: 28.12.2010 Posty: 1 014
      Uuuu no to tym sposobem daleko nie zajdziesz! Zbierz się do kupy!
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      Napisane przez Thinloth
      Uuuu no to tym sposobem daleko nie zajdziesz! Zbierz się do kupy!
      jak tam wakacje ? :)

Ja mam dużo czasu, więc myśle że się przebije jakoś. Aktualnie 80$$ ale ugrałem to na s&g bo nl2 to jest tak chory limit, że nie potrafie tam grać. Nie dziwie się, że ludzie nie moga sie stamtad wydostac ;d gram sobie jak na nl5 czyli strzelam, że będę mieć winnings w okolicach 11-13bb/100, tymczasem to gram 11-13bb/100 ale w druga strone. Tak chore akcje tam dostaje, że aż dziw bierze. Trzeba grać typowe elementarzowe ABC, a tego nie lubie i mam problem z najnizszym limitem :D
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      swinguje góra dół jak masakra ;D Wczoraj miałem lowest 54$, żeby wzbić się na 119$ pod koniec dnia. Teraz 80$ :( NIE NA WI DZE EN EL DWA.

:f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad: :f_mad:
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      no i kapa. Potiltowałem i storbiłem 104$ na HU 7/15/30$. Musze sobie dac spokój z ta gra
    • StoneCutter
      StoneCutter
      Brąz
      na forum od: 03.03.2011 Posty: 1 138
      o kurwa xD