Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] KK nl25

• paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      UTG+1:
      $4.50
      Hero:
      $5.77

0.10/0.25 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with K:spade: , K:diamond:
      UTG+1 calls $0.25, UTG+2 folds, Hero raises to $1.25, 6 folds, UTG+1 calls $1.00.

Flop: ($2.85) 5:heart: , A:club: , 2:club: (2 players)
      UTG+1 bets $0.75, Hero calls $0.75.

Turn: ($4.35) 8:spade: (2 players)
      UTG+1 checks, Hero checks.

River: ($4.35) 2:diamond: (2 players)
      UTG+1 checks, Hero checks.

Tutaj moglem dac beta po riverze i jego checku, ale obawialem sie ze gosc ma A na rece

Final Pot: $4.35

Bez wyników! //macromia
  • 3 odpowiedzi
    • 098799
      098799
      Brąz
      na forum od: 23.07.2007 Posty: 1 245
      To jest sss. To znaczy, że zrzucasz karty jeśli ktoś na flopie zabetuje a Ty nie masz minimum top pair. Taka specyfika, trudno.
    • paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Jakby dal bet chociaz 1/2 pot to by mnie tam juz nie bylo. Ale jak odwalil cos takiego to sory ale warto to sprawdzic. Pozatym ja strasznie nie lubie (irytuje mnie to bo nie wiadomo co to takiego) jak ktos daje takie bety, a na tym limicie widac jest tyle fishow ze sprawdzac sie oplaca.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      paulussus wytrwaj do nl50 bedziesz mial wiekszy budzet bedzie tobie latwiej znosic jakies spadki bankrolu, w mojej opini twoj call nic nie powiedzial tobie o tym kolesi skoro uznajesz cos takiego jako mini bet to nalezalo to calkowicie zapomniec i zagrac standardowym podbiciem w ten sposob dowiedzial bys czegos o tym czy on naprawde trzyma tego As. Tak gramy jednak od nl50 tu powinnienes byl zrzucac ta reke!!