[PT4] Liczenie rake

• 11 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,
      nalicza dobrze, ale czy jest to interesująca Cię statystyka, zależy o jakie naliczanie rake Ci chodzi.
      PT4 ma różne statystyki od Rake. Rake właściwy, ACR, WCR, MGR.
      Nie znam promocji, o której mówisz, ani nie wiem, na jakim poker roomie jest, więc musisz dać więcej szczegółów, żebyśmy ustalili, czego Ci potrzeba. ;)

Pozdrawiam.
    • tomik51
      tomik51
      Brąz
      na forum od: 24.04.2011 Posty: 328
      Na pewno chodzi o Level Up od Poker Strategy ;)
    • ign699
      ign699
      Brąz
      na forum od: 19.12.2011 Posty: 165
      Chodzi właśnie o tą promocje gram na Partypoker nl2 FR i z tego co widzę to będzie całkiem trudno te 10 pkt dziennie ugrać:P
    • ign699
      ign699
      Brąz
      Chciałbym ponowić pytanie bo z obliczeń wynika że PT pokazuje więc rake niż w rzeczywistości zrobiłem, jak dokładnie mogę to sprawdzi/obliczyć ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      PT4 na podstawie danych z HH podaje reke jaki został pobrany z pota. A to ile pkt z tego raku zostanie tobie przyznanych nie zawsze da się policzyć. Nie wiem jak jest na party.
      Ale ogólnie to zdobyć 10pkt na nl2 będzie trochę ciężko.
      U mnie po 17,3k rąk wyszło 28$ raku.
      Ogólnie na 1k rąk będzie to ok ~1,61$ ~= 3,2pp.
      Więc musiałbyś rozgrywać ok 3k rąk dziennie (dla pewności 3,5-4).
      W każdym razie próbuj. Rób dobre Table Selection i koloruj graczy, a migiem wejdziesz na nl4 gdzie pkt zdobywasz dużo szybciej.
    • ign699
      ign699
      Brąz
      Na nl4 będę mógłbym już próbować właściwie teraz, dzięki za wszystkie wyliczenia ;)
    • bobek81
      bobek81
      Global
      na forum od: 27.08.2007 Posty: 1 379
      jezeli masz rolla na nl4 to sie wogole nie zastanawiaj nad zmiana limitu..
    • ign699
      ign699
      Brąz
      Jest różnica w poziomie czy dalej będę mógł grając ABC TAG zgarniać grube dolary :pokerface: ? Mam już 95$ tak więc myślę, że nl4 będę mógł atakować ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Te pkt o których ja pisałem dotyczyły PartyPoints... Ty masz zdobyć StrategyPoints a je się zdobywa ok 2x szybciej.

Co do poziomu to ja robiąc selekcje stołów zauważyłem, że nl4 w porównaniu do nl2 i nl10 jest najbardziej zanitowane. Dobra selekcja stołów i spokojnie nl4 przejdziesz. Ja sobie zaatakowałem nl10 z 10bi... :facepalm: Wróciłem do pkt wyjścia, ale teraz atakuję SH (znowu bez BRM, bo na party nie ma nl2 SH).
    • isioveb
      isioveb
      Brąz
      na forum od: 17.04.2009 Posty: 606
      Podepnę się pod wątek.

Która ze statystyk:

My currency Rake,
      My currency Rake Contributed,
      My currency Rake Player,
      My currency Rake Share,

mówi ile rake oddałem na ongame (EuroPoker)?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

teoretycznie zawsze właściwa wartość oddanego rake to będzie My currency Rake. Jednak jeśli chodzi o to, ile poker room "przydzielił" Ci rakeu do naliczenia za to punktów, to OnGame akurat stosuje swój system Essence, który nie jest prostą metodą rozdzielania rake'u, a w dodatku nie jest nawet w pełni jawny publicznie. Dlatego nie jest możliwe stworzenie statystyki pokazującej, ile rake'u zostało Ci przydzielonego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, to polecam poszukać informacji na temat tego systemu Essence w internecie.

Pozdrawiam.