z 10$--------->1000$

• destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 972
      Witam

Postanowiłem sobie zrobić Challeng z 10$ do 1000$ gdyż chciałbym się sprawdzić czy za otrzymane pieniądze od ps na paddy power poker dam rade zbudować bankroll , najwyższy limit jaki do tej pory grałem to nl10 i jest to również motywacja aby się przełamać i wbić na nl 20/25/30.Chce stać się lepszym graczem a wiem że dzięki temu może mi się udać , gdyby mi się udało byłbym bardzo z siebie zadowolony że zaczynałem tylko z 5BI na nl2 a grałbym już na niskich stawkach.Dla przypomnienia obejrzałem filmiki teraz zamiar zacząć grać;) Mam nadzieje że go szybciej nie skończę jak go zacząłem jednak Mocne ABC powinno wystarczy aby odbić się z 5BI , będę starał się dość często robić aktualizacje :pokerface:

Oczywiście trzeba pamiętać jeszcze o jednym :fuckyeah ...

• 2 odpowiedzi
    • Marbuk
      Marbuk
      Brąz
      na forum od: 19.04.2011 Posty: 342
      Jedziesz. :s_thumbsup:
    • destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 972
      Pierwsza sesja za mną i jednak nie skończę szybciej niż zacząłem ;) Widać że gra sporo fishy o każdej porze dnia, śmieszy mnie coś takiego że już nl2 jest zamurowane może na Ipoker, p* , P/F jest małe ale ci gracze fatalnie grają postflop.Grało mi się dobrze nie popełniałem dużo błędów chociaż na nl2 nie powinno ich prawie wcale bo gra się mocne ABC ale czasami za dużo callowałem 3B.Rozegrałam ponad 1500 rąk i udało się ugrać 5BI więc jest ok :f_thumbsup:

Uploaded with ImageShack.us

Wstawiłem jedną rękę do rozdania :

IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $2.39 (119.5 bb)
      CO: $4.79 (239.5 bb)
      BTN: $2.61 (130.5 bb)
      SB: $2.50 (125 bb)
      Hero (BB): $2 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with A J
      2 folds, BTN calls $0.02, SB completes, Hero raises to $0.12, BTN calls $0.10, SB folds

Flop: ($0.26) 7 J K (2 players)
      Hero bets $0.16, BTN raises to $2.49, Hero calls $1.72 and is all-in

Turn: ($4.02) 2 (2 players, 1 is all-in)
      River: ($4.02) T (2 players, 1 is all-in)

Praktycznie unk.Jednak callnołem gdyż kilka rozdań wcześniej na boardzie J47 bez fd , zagrał też all in z T4 , tu jego zagranie też prawdopodobnie oznacza jakąś średnią rękę jakieś fd , Jx lub niskie Kx , czy call nie jest zły?

Dziś chcę rozpocząć serię treningów mentalnych Darka rozpocznę od pierwszej części bo wiadomo trzeba się kształcić w psychologii bo bez tego raczej nie zajdzie się daleko chyba że jest się Sahamies'em.

Roll:+20$

Kolejny wpis wieczorem lub jutro rano , narka :f_zZz: