[HM] nie wyświetla danych

• trymer
      trymer
      Brąz
      na forum od: 13.03.2012 Posty: 1 170
      Sprawa wygląda tak: Grałem na bwin i wszystko z HM było ok , dziś zarejstrowałem się na Pokerstars i nie działał mi hud ani nie importowało rąk. Znalazłem wątek że trzeba zrobić update do wersji 1.12.09 lub 10 , zrobiłem update do wersji 1.12.10b, HM się włączył po ok 25min. (to była chyba inicjalizacja bazy czy coś takiego) nie działało dalej . Zaznaczyłem opcje "zapisuj moje historie rozdań" w opcjach lobby pokerstars , bo nie miałem :facepalm: , w zakładce import w HM dodałem folder w którym zapisywały się ręce z pokerstars (E:/pkrstars/HandHistory+subfolders) dodałem archiwizacje tam gdzie mam WSZYSTKIE ręce czyli C:/HMarchive no i działa , ręce ściąga hud chodzi, baza w HM jest - zakładka PLAYERS pokazuje xxxxxx graczy. Gdy w sessions chcę wybrać gracza pokazuje mi xxxxxx rąk rozegranych na nicku z bwin tylko że , TU PROBLEM: nie wyświetla mi NIC w sessions ani w cash ani w turkach. Zakładki Raports , Preflop Cards , Hands, Sessions , Graphs i wszystkie pozostałe są puste , gdy wybieram siebie w opcji player (np. w sessions) nic sie nie wczytuje , zadne sesje żadne wykresy , niby baza jest ale w ogóle się nie pokazuje , w turkach to samo - pustka , nie wiem czy chodzi o baze czy cos innego. Chyba dokładnie opisałem problem, jak coś to pytać i oczywiście Proszę o pomoc.
  • 6 odpowiedzi