[HM] HM hud Poker Stars

• mark0s
      mark0s
      Brąz
      na forum od: 31.07.2008 Posty: 165
      Mam HM 1. Wróciłem właśnie na P* wiem, że zaszły jakieś zmiany. Moje pytanie brzmi: Czy hud bedzie poprawnie działał na P* w HM 1? Bo póki co ściąga mi ręce ale nie wyświetla huda. Czy konieczny jest HM 2??
  • 8 odpowiedzi
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 420
      Witam
      Najpierw http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

...potem zobaczymy :f_cool:
    • mark0s
      mark0s
      Brąz
      na forum od: 31.07.2008 Posty: 165
      dzięki pomogło :)
    • grigorij
      grigorij
      Brąz
      na forum od: 25.03.2008 Posty: 26
      Witam, mam ten sam problem, o ktorym pisal mark0s. Jednak u mnie update z podanego linka nic nie dal. Nie chcialbym poki co bawic sie w HM2 bo narazie same z nim problemy, a moj laptop pierwszej mlodosci juz nie jest. Dodam tylko, ze posiadam xp. Ma ktos jakis pomysl? :P
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witaj grigorij,

czy masz soft w języku angielskim? Czy poprawnie ustawiłeś foldery do importowania rozdań?

Pozdrawiam
    • grigorij
      grigorij
      Brąz
      Tak, soft mam angielski. Po przerwie wróciłem na P* i musiałem przejść na domenę .eu wedle komendy, która pojawiła sie przy próbie logowania. Jednak HM nie zadziałał więc powtorzylem instalację jeszcze raz. HH zostało rozpoznane automatycznie. Efekt ten sam :f_cry:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj grigorij,

Czy rozdania podczas gry poprawnie się importują?

Czy na zwykłych stołach też masz problem z HUDem czy dotyczny on tylko zooma?

Jeśli Twój "laptop pierwszej młodości już nie jest" nie uruchamiaj od razu kilku stołów.

Pozdrawiam.
    • grigorij
      grigorij
      Brąz
      Cześć Skibcio,
      odpowiadając na kolejne pytania, po pierwsze w ogóle nie importuje mi rozdań. Mowa jest cały czas o P* i dzieje się to od momentu (czyli od 2 tygodni) gdy wróciłem po dłuższej przerwie na ten room i musiałem przejść na nową domenę .eu wg kolejnych kroków. Już kiedyś grałem na tym roomie i nie było problemów. Dodam tylko, że folder HH został poprawnie wykryty i dodany do listy.
      Po drugie nie ma znaczenia czy gram cash czy zooma. W obydwu przypadkach HUD nie działa i rozdania nie są importowane do bazy.
      A co do laptopa...tak właśnie próbowałem ale to już bez znaczenia w konfrontacji z powyższym.
      Pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły, może ktoś ma podobną sytuację z HM1.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Zobacz czy w folderze w którym PokerStars powinien zapisywać rozdania, one faktycznie się zapisują (nie włączając HM). Jeśli nie to musisz włączyć zapisywanie rozdań:
      Options->Instatn Hand History Options
      Domyślnie jest to C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Local\PokerStars.EU\HandHistory\ (zwróć uwagę na to, że w ścieżce masz PokerStars.EU)
      Historia rozdań musi być w języku angielskim.

Jak już rozdania będą się zapisywać to sprawdź ścieżkę w HM, musi być taka sama jak w PokerStars. Automatyczne przypisanie ścieżki w HM mogło wykryć stary folder którego ścieżka jest bardzo podobna do nowego, zwróć na to uwagę.

Daj znać jeśli to było problemem (lub problem nadal występuje).

Pozdrawiam.