[PT4] Gubi turnieje

• jzb123
      jzb123
      Brąz
      na forum od: 30.03.2010 Posty: 155
      Jak w temacie pt4 gubi mi turnieje podczxas dzisiejszej sesji rozegrałem 62 turnieje a pt zaimportował mi tylko 48. Wchodze do pt3 i importuje i jest wszystko ok. Jak temu zaradzić
  • 12 odpowiedzi
    • jzb123
      jzb123
      Brąz
      Wie ktoś jak rozwiązać problem
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Na jakiej stronie grasz? Czy posiadasz najnowszy update PT4? Oprogramowanie jest zainstalowane po angielsku?

Pozdrawiam
    • jzb123
      jzb123
      Brąz
      tak posiadam najnowszą wersje jutro jest premiera wiec bede ja ciągnął gram na starsach. jezeli odpale pt3 to pt3 to on dobrze zaimportował. skasowałem pt3 i dalej jest duza rożnica
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Załącz PokerStars i przejdź do Options -> Tournament Summary Options

Zaznacz "Save My Tournament Summaries".

Przejdź do PT4 i dodaj ten folder do auto importu PokerStars.

Powinno działać dla przyszłych turniejów. Teraz zajmijmy się tymi poprzednimi.

W lobby PokerStars przejdź do Request -> Tournament History. Wpisz, ile tylko turniejów możesz. HH zostanie wysłane Ci na mejla.

Tworzysz pusty plik notatnika, na przykład na pulpicie. Przechodzisz na swoją pocztę, otwierasz wiadomość od PokerStars z historią turniejów i zaznacz cały tekst. Kopiujesz go i wklejasz do tego pustego pliku notatnika. Zapisujesz plik.

Przechodzisz w PT4 -> Play Poker -> Get Hands from Disk. Znajdujesz nowo stworzony plik notatnika i zaznaczasz go.

Powinno to pomóc ze starymi turniejami.

Pozdrawiam
    • jzb123
      jzb123
      Brąz
      Dalej gubi mi turnieje przy rozegranych 20 pt pokazuje 16. a zaimportować przez maila próbowałem i nic z tego. posiadam najnowższa wersje
    • jzb123
      jzb123
      Brąz
      a wiec tak sesja wyszła mi 70 18 a w pt4 pokazuje tylko 50. w folderze gdzie pt4 zapisuje turnieje są wszystkie 70 ale w programie pokazuje tylko 50. próbiowałem importować je jeszcze raz ale pokazuje ze wszystkie rece zostały zdublowane i ze nie znalazło nowych
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Sprawdź może filtry, bo nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Po lewej stronie znajdziesz okno z filtrami, które możesz w prosty sposób ustawić (dzień, stawki) i poniżej jest bardziej rozbudowana opcja. Masz tam przycisk Clear all filters?

Pozdrawiam
    • jzb123
      jzb123
      Brąz
      to tez juz robiłem. a poza tym gram cały czas 18 za 3,5$
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      Najlepiej będzie zgłosić ten fakt samemu supportowi PT4:

http://www.pokertracker.com/contact/PT4

Opisz dokładnie ten problem oraz wyślij Hand History z tych turniejów. Powinni stworzyć łatkę, która naprawi ten błąd.

Pozdrawiam
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      jakos sie rozwiazal problem?

malo ze jest to strasznie wkur... ze co chwila musze restartowac trackera grajac mtt na ipoker, to jeszcze siadam dzis do SR z turka, a po nim w trackerze ani sladu :(

e: da sie jakos z ipoekr dostac na maila hh?
      wiem ze moge zapytac support, ale ja z nimi nie gadam odkad stracilem 2 dni zycia przech ich brak jakiegokolwiek logicznego myslenia i chociaz odrobiny profesjonalizmu.
    • CzarnaOspa
      CzarnaOspa
      Brąz
      na forum od: 20.07.2010 Posty: 51
      Ja w PT3 mam podobny problem, zdazało się że czegoś nie wyłapał ale było to sporadyczne od 1,5 2 miesięcy jest coraz gorzej i gorzej nie importowanie 30 % turków to standard , nie pomogło przerejstrowanie, zmiany ustawien, nic. Mój angielski jest zbyt marny by pisac do supportu, więc jesli czegoś sie dowiecie dajcie tu znac.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witam,

Jeśli w opcjach Twojego klienta iPokera nie ma opcji do wysłania historii rozdań to tylko support może pomóc. Nie wiem jednak czy wysyłają historię rozdań, jeśli zdecydowałbyś się na kontakt z supportem to byłbym wdzięczny za podzielenie się tą informacją.

Support jest od tego, żeby pomagać, więc jeśli masz jakiś problem to pisz maila/wiadomość na live chata (ja preferuję maile). Należy jednak pamiętać, że support stanowią ludzie o czym wielu użytkowników zapomina :D

CzarnaOspa zawsze możesz skorzystać z translatora np. http://www.translate.google.com (jednak trzeba zdania dobrze dobierać, bo raczej nie wszystko zostanie dobrze przetłumaczone).

Nie macie problemów ze stabilnością działania łącza internetowego/pracy komputera. Może to stwarzać błędy w historii rozdań, a najmniejszy błąd w tej od razu dyskwalifikuje rozdanie (np. różnica w obliczonym raku przez klienta pokerowego a tym który obliczył PT).

Pozdrawiam.