[HM2] Hud działa w cash, lecz w turniejach już nie

• busiek19
      busiek19
      Brąz
      na forum od: 02.08.2011 Posty: 852
      Witam, mam problem z hm taki że przy grach hud działa normalnie, zapisuje hh, lecz jak gram mtt nie zapamiętuje ilości rąk oraz nie wyświetla huda, i cały czas jest waiting for hands.Zamieszczam poniżej screena żeby szbciej dowiedziec sie o co chodzi.

http://www.picshot.pl/public/view/full/162552

Dlaczego tak sie dzieje powie mi ktoś?
  • 4 odpowiedzi
    • busiek19
      busiek19
      Brąz
      na forum od: 02.08.2011 Posty: 852
      Uruchomiłem od nowa jako admin i dalej zapisuje mi ręce ale w open tables detected ale ich nie liczy a hud ciągle jest wainting for hands, wie ktoś jaka może być tego przyczyna, opcje natychmiastowej histori mam zapisaną w folderze który importuje hm, preferowane miejsce też ustawione i nie mam pojęcia dlaczego nie działa na mtt a na cash normalnie wyświetla ;(
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

zmień język softu na angielski i wtedy sprawdź czy wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam
    • Rafjacz838
      Rafjacz838
      Brąz
      na forum od: 03.08.2013 Posty: 1
      mam taki sam problem nie dziala mi hud tylko na turniejach na grach cashowych jest ok a mam jezyk angielski czy mogl by mi ktos pomoc?
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Rafjacz838,

Jeśli grasz na PokerStars:
      ustawiłeś Tournament Summary? Należy wejść w:
      Options -> Tournament Summary Options -> ustawić język na angielski i włączyć zapis historii turniejowej.

Jeśli grasz na innym roomie, spróbuj użyć Table Findera. Zakładka Active Session -> Table Finder i trzeba najechać celownikiem na stół.

Pozdrawiam.