Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

RAZZ dwa trzy CZTERY pierwsze cyfry

• 16 odpowiedzi
    • Nasir99
      Nasir99
      Brąz
      na forum od: 12.07.2010 Posty: 1 217
      :s_o:
      nice score i to w niszowej odmianie :f_thumbsup: :f_thumbsup:
    • dewast
      dewast
      Brąz
      na forum od: 23.05.2011 Posty: 4 585
      Dzieki
      Jestem bardzo zadowolony ze swojej gry. Na poczatku turniej sam sie gral, bo wyplacali sie ludzi, którzy albo nie znali w ogole zasad albo bardzo przeceniali sile swoich rąk. Później staralem sie dokladnie przemyslec kazda decyzje liczac co ja mam, a co w najgorszym razie moze miec przeciwnik; duzo korzystalem z time banku w przeciwienstwie do 95% przeciwnikow, którzy ładowali z automatu. Plus do tego troche szczescia. A na FT 1 koles kategorycznie nie chcial deala. Jak zostalismy we 2 i ja mialem ok 9mln a on 7mln w zetonach to łaskawie chcial sie zgodzic na deala 50/50. To go pogoniłem.
      Oczywiscie na tym moja przygoda z razzem sie konczy. Za duzo musialbym sie uczyc od podstaw zebym ogarniac regularnie te gre
    • Rodri85PL
      Rodri85PL
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 1 114
      Graty :)
    • Rumunus
      Rumunus
      Brąz
      na forum od: 14.08.2011 Posty: 704
      Gratulacje chyba jesteś pierwszym polakiem który wygrał turka w micro milions.

Razz to poza tym jest loteria nie poker. Wszystko zależy od kart które dostajesz i czy często drawy ci dochodzą. Dostajesz 3 karty poniżej 8 raise i patrzeć na karty przeciwnika czy może mieć lepsze easy. Wiem bo trochę kiedyś grałem i na początku w ch** dużo wygrywałem co drugie rozdanie premium hand i wtedy gra bardzo łatwa. Gorzej jak ci karta nie idzie to jesteś skazany z góry na porażkę i nawet najlepszy pro player nic z tym nie zrobi. I polecam każdemu zagrać w micro milions odmianę o której nie ma pojęcia nowi gracze mają bunusowe szczęście i mogę to potwierdzić na własnym przykładzie bo grałem już każdą odmianę.
    • Endurx
      Endurx
      Brąz
      na forum od: 13.11.2008 Posty: 3 472
      wow wielkie graty super wynik :sdrink
    • Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      Napisane przez Rumunus
      Razz to poza tym jest loteria nie poker.
      :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Gratulacje. Sam zauważyłem, że mega dużo osób zasad nie znało, ale potem okres dłuższego bezkarcia dał o sobie znać i poleciałem.

Jeszcze raz graty!!! :sdrink :sdrink :sdrink
    • dewast
      dewast
      Brąz
      Dzięki chłopaki
      Rumunus - nie zgodzę się z tym, że Razz jako odmiana pokera to loteria, choć oczywiście żadnym jej znawca nie jestem. Rzecz jasna tego typu turniej razza jest loterią. Po pierwsze przez field prawie 3,5k graczy. Po drugie przez to, że 99% graczy na pewno nie było wybitnymi specjalistami w tej grze (w tym ja) i duże znaczenie miło to jakie karty dostawaliśmy. Na szczęście miałem jedynie krótkie okresy card dead.
      Przyjąłem założenie, że "nie oszukujmy się to jest donkament w razza za 4,4$ na MicroMilions, wiec poziom musi być potrójnie tragiczny w porównaniu z holdemem. Licz sobie na spokojnie co masz, a co może mieć przeciwnik i jak masz 95-100% pewności ze go bijesz ściągaj max value - jest duża szansa ze przeciwnicy tak na to nie patrzą i jak podoba im sie ich ręka to będą sami ładować nie patrząc na to, co ja mogę mieć". Założenie okazało się słuszne plus karty sprzyjały, toteż udało się shipnac.
      Nie jest to oczywiście zasługa moich wybitnych umiejętności, ale trzymania się prostego założenia, spokojnego wręcz "łopatologicznego" wdrażania go w życie, co w połączeniu z tragicznym poziomem i niezłymi kartami dało efekt. Taki uśmiech od losu.
    • Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      Napisane przez dewast
      Dzięki chłopaki
      Rumunus - nie zgodzę się z tym, że Razz jako odmiana pokera to loteria, choć oczywiście żadnym jej znawca nie jestem. Rzecz jasna tego typu turniej razza jest loterią. Po pierwsze przez field prawie 3,5k graczy. Po drugie przez to, że 99% graczy na pewno nie było wybitnymi specjalistami w tej grze (w tym ja) i duże znaczenie miło to jakie karty dostawaliśmy. Na szczęście miałem jedynie krótkie okresy card dead.
      Przyjąłem założenie, że "nie oszukujmy się to jest donkament w razza za 4,4$ na MicroMilions, wiec poziom musi być potrójnie tragiczny w porównaniu z holdemem. Licz sobie na spokojnie co masz, a co może mieć przeciwnik i jak masz 95-100% pewności ze go bijesz ściągaj max value - jest duża szansa ze przeciwnicy tak na to nie patrzą i jak podoba im sie ich ręka to będą sami ładować nie patrząc na to, co ja mogę mieć". Założenie okazało się słuszne plus karty sprzyjały, toteż udało się shipnac.
      Nie jest to oczywiście zasługa moich wybitnych umiejętności, ale trzymania się prostego założenia, spokojnego wręcz "łopatologicznego" wdrażania go w życie, co w połączeniu z tragicznym poziomem i niezłymi kartami dało efekt. Taki uśmiech od losu.
      Popieram. Ja na stoliku miałem kolesia, który capował moje A2347 nie mając żadnej ręki low, ale miał nut flusha :D
    • AceBestini
      AceBestini
      Srebro
      na forum od: 09.11.2008 Posty: 3 827
      Napisane przez Rumunus
      Razz to poza tym jest loteria nie poker. Wszystko zależy od kart które dostajesz i czy często drawy ci dochodzą. Dostajesz 3 karty poniżej 8 raise i patrzeć na karty przeciwnika czy może mieć lepsze easy. Wiem bo trochę kiedyś grałem i na początku w ch** dużo wygrywałem co drugie rozdanie premium hand i wtedy gra bardzo łatwa. Gorzej jak ci karta nie idzie to jesteś skazany z góry na porażkę i nawet najlepszy pro player nic z tym nie zrobi.

:ayfkm: :ayfkm: :ayfkm:

Autorowi shipu serdecznie gratuluję. Przyjmij zaproszenie :fdrink
    • dewast
      dewast
      Brąz
      Przyjete
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 937
      Napisane przez Rumunus
      Gratulacje chyba jesteś pierwszym polakiem który wygrał turka w micro milions.

Razz to poza tym jest loteria nie poker. Wszystko zależy od kart które dostajesz i czy często drawy ci dochodzą. Dostajesz 3 karty poniżej 8 raise i patrzeć na karty przeciwnika czy może mieć lepsze easy. Wiem bo trochę kiedyś grałem i na początku w ch** dużo wygrywałem co drugie rozdanie premium hand i wtedy gra bardzo łatwa. Gorzej jak ci karta nie idzie to jesteś skazany z góry na porażkę i nawet najlepszy pro player nic z tym nie zrobi. I polecam każdemu zagrać w micro milions odmianę o której nie ma pojęcia nowi gracze mają bunusowe szczęście i mogę to potwierdzić na własnym przykładzie bo grałem już każdą odmianę.
      So not true. Pisząc w ten sposób pokazujesz tylko, że jesteś ignorantem w tej kwestii. O tym, że Razz to nie loteria, tylko odmiana, w której liczą się umiejętności, świadczą wyniki najlepszych graczy. Nie musimy zresztą daleko szukać, bo w naszym kraju mamy świetnego gracza Razz - Shume, który pokazał, że odmiana to jak najbardziej gra umiejętności. Idąc twoim tokiem rozumowania, każdą odmianę można nazwać loterią, bo w każdej w pewnym stopniu nasza sytuacja w rozdaniu zależy od kart, ale long run weryfikuje.

Zgodzę się, że w pojedynczym turnieju czynnik szczęścia ma znaczenia, ale w Hold'emie jest to samo i mnóstwo świetnych pokerzystów zalicza runy po kilkaset turków bez większego shipa.

W tym turku rzeczywiście trzeba było mieć szczęście o tyle, żeby przetrwać pierwsze godziny, bo tam dużo rzeczywiście zależało od kart, bo tworzyły się 5-way poty i przeciwnicy dawal call downy z królem na trzecim streecie łapiąc wheela, ale całkowicie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że razz to loteria.
    • AceBestini
      AceBestini
      Srebro
      na forum od: 09.11.2008 Posty: 3 827
      Chciało Ci się, Thorek, krzyczeć na takiej pustyni? ;)
    • Rumunus
      Rumunus
      Brąz
      na forum od: 14.08.2011 Posty: 704
      Może przesadziłem z tym ,że razz to loteria. Wczoraj mnie mocno fishe stiltowały i to nie tylko w razza. Ale jak donki łamią a234 zaczynając z k92 to się można załamać. Oczywiście skill ma znaczenie ,ale nie w takich donkamentach co ostatnio na scoopach pokazał Shaun Deeb. Do tego chcę coś ugrać w micro milions leaderboard (obecnie 140pkt) i każdy brak itm boli,ale chyba sobie to odpuszczę bo przez ostatnie 2 dni grałem jak rasowy donk.
    • OMGEricCartman89
      OMGEricCartman89
      Brąz
      na forum od: 16.01.2012 Posty: 953
      Napisane przez Rumunus

:facepalm:

Wielkie graty :nh
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Ładnie. Gratuluję skilla.
      Pozdro
    • Gier32o
      Gier32o
      Brąz
      na forum od: 12.10.2009 Posty: 4 141