Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 99 nl10

• paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)      
      Position:
      Stack
      MP3:
      $20.05
      BU:
      $5.63
      Hero:
      $2.48
      MP2:
      $10.58

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+2 with 9:spade: , 9:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.40, MP1 folds, MP2 calls $0.40, MP3 calls $0.40, CO folds, BU raises to $0.70, 2 folds, Hero calls $0.30, MP2 calls $0.30, MP3 calls $0.30.

tutaj nieprawidlowe zagranie na preflopie, ale naprawde jak widze na tych niskich kolesi z tymi smiesznymi podbiciami to az szkoda to pasowac

Flop: ($2.95) 2:spade: , T:heart: , 4:club: (4 players)
      Hero checks, MP2 bets $1, 2 folds, Hero raises to $1.78 (All-In), MP2 folds.

tutaj nawet nie wiem dlaczego przebijalem, nie foldowalem - byc moze byl to gracz z notka "fish"

Final Pot: $5.73
  • 4 odpowiedzi
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      3 duze bledy w jednym rozdaniu fiu fiu
      1.z jakiej pozycji wchodzisz z 99? utg+2?
      2.sprawdzasz przebice przeciwnika gdzie masz dac flod a do tego bez pozycji!
      3.z trzema przeciwnikami majac trash hand przebijasz przeciwnika gdzie mu zostaje grosze dolozyc do sprawdzenia ?
    • paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      masz racje, jestem do (_|_) albo do akwarium ;]
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      do (_|_) nie jest bo wrzucasz rece na forum :)
      wiesz "najwazniejszy skill w sss jest skill trzymania sie strategi"
      ktos juz to pisal na forum ale nie umiem sobie przypomniec kto ;)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      paulussus nie naciagaj zasad, zwlaszcza na NL10!!!!!!!!

Bledy wytkniete, nic sie nie przejmuj wrzucaj rece na forum, kiepska sprawa jak piszesz ze nie wiesz dlaczego zagrles all in, slyszales zebym ja na treningu kiedys cos zagral i powiedzial ze nie wiem dlaczego tak zagralem??