Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Satelitka trzymasztowa :] na 888

• filipkow81
      filipkow81
      Brąz
      na forum od: 20.07.2011 Posty: 243
      Jako totalna fisza gram najniższe turki 1-2$.
      W ramach treningu wziąłem ostatnio udział w satelicie "The Aussie Millions OR WSOP AU 2013 Step 1 1R&A Rebuys" gdzie za całe 2$ udało mi się zdobyć ticket 23$+2$ do "The Aussie Millions OR WSOP AU 2013 Step 2".
      Jako, że totalnie nie ogarniam tego poziomu wpisowego sądziłem, ze szybko zakończe swój żywot we wczesnej fazie - jakże wielkie było moje zdziwienie gdy zakończyłem rywalizację na kolejnym tickecie, tym razem już $105+$10.
      I tutaj historia się powtarza - dostanę szybki łomot i wracam do rzeczywtości... efekt poniżej :) bilecik 500$+25$ :facepalm:

Uploaded with ImageShack.us

A teraz nie wiem co z tym zrobić bo bankroll mam 20x mniejszy od wygranego ticketa - normalnie anomalia.
      Szkoda, że na 888 tak jak na P* nie można tego zamienić na T$... byłoby trochę więcej zabawy...
  • 12 odpowiedzi
    • WeakTight27
      WeakTight27
      Global
      na forum od: 16.02.2012 Posty: 532
      Trzeba było odpaść na 5, miał byś chociaż pewny cash :s_biggrin:

graty oby znów siadło :s_thumbsup:
    • filipkow81
      filipkow81
      Brąz
      próbowałem :] zestakowałem się z 74o z dwoma innymi i... siadło...
    • WeakTight27
      WeakTight27
      Global
      na forum od: 16.02.2012 Posty: 532
      Napisane przez filipkow81
      próbowałem :] zestakowałem się z 74o z dwoma innymi i... siadło...

hehe to chyba pierwszy raz się wkurzyłeś że taki trash hand się utrzymał :D

Czy po tej satelitce jest jeszcze jakaś czy do wygrania są bezpośrednie wejściówki do Aussie Milions albo WSOP AU ?

W tej satce jeżeli będziesz miał wybór czy odpaść na jakimś miejscu z $$ to i tak nie warto bo pewnie w pakiecie do Aussie Milions lub tego WSOP AU będzie kieszonkowe sporo więcej warte niż to co byś dostał odpadając specjalnie (chyba że teraz znów jakaś satka do wygrania to już twój wybór).
    • filipkow81
      filipkow81
      Brąz
      teraz to już finał - do wygrania ponad 16k$ wpisowe do jednego z 2 maint event (WSOP AU lub Aussie). Oczywiśćie z hotelem, kieszonkowym itd.
      Muszę to jakoś opchnąć bo raczej sam już nei dam rady... chociaż w Austarlii nigdy nie byłem :]
    • aeniman
      aeniman
      Brąz
      na forum od: 19.12.2008 Posty: 302
      Strzelam, że nie da się opchnąć. Celuj w bubble :) . GL.
    • filipkow81
      filipkow81
      Brąz
      jak już będę na bubble to powalczę ale... chyba za bardzo mnie ponosi fantazja... :]
    • KubaICP
      KubaICP
      Brąz
      na forum od: 11.06.2011 Posty: 793
      graj swoje co ma byc to bedzie :) i nie graj do bubbla tylko graj o pakiet!
    • filipkow81
      filipkow81
      Brąz
      właśnie trwa batalia o WSOP AU :) - jak na razie nie odpadłem :] i trzymam się blisko czołówki.

ps. sosik też wpadł na chwilkę :) ale nie było mi dane z nim rywalizować na jednym stole...

i ch..j - odpadłem na FT... było blisko do ITM ale się zesrało jak zwykle...
    • ixinumber1
      ixinumber1
      Brąz
      na forum od: 05.08.2011 Posty: 888
      Napisane przez filipkow81
      właśnie trwa batalia o WSOP AU :) - jak na razie nie odpadłem :] i trzymam się blisko czołówki.

ps. sosik też wpadł na chwilkę :) ale nie było mi dane z nim rywalizować na jednym stole...

i ch..j - odpadłem na FT... było blisko do ITM ale się zesrało jak zwykle...
      strasznie szkoda ;/ tyle pracy, tyle czasu poswieconego i zwyciezonych satelit zeby odejsc z niczym. Anyway GL i mysle ze cos uda ci sie shipnac w najblizszym czasie :P
    • nastoooprocent
      nastoooprocent
      Global
      na forum od: 18.02.2011 Posty: 934
      Bez kitu dostajesz szanse, to cisnij do kasy. Najgorsze place w tym turnieju beda, pewnie zajebiste.
    • filipkow81
      filipkow81
      Brąz
      1 - WSOP/Aussie entry
      2 - 2500$
      3 - 1500$
      4 - 1000$

Odpadłem na 8 miejscu - troche zabrakło ale i tak nei mam co narzekać - wydałem na ten cel 2$ :)
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 357
      ciekawa historia podobna do mojej, mi się udalo jednak wygrać pakiet ETP Grand final monaco 2012.Miałem zajebista wycieczkę i nadzieję na miliony :P , nie udało się ale i tak jestem dumny ze miałem okazję poczuć prawdziwego wielkiego pokera i grać z najlepszymi na świecie.
      Prubój może nastepnym razem sie uda ,ja też od niechcenia zagrałem satkę za 500fpp i sie udało.Powodzenia