Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pierwszy statek z 4 maszty i co dalej + 3 maszty

• Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz
      na forum od: 16.07.2009 Posty: 336
      Wczoraj wygrałem pierwszy MTT powyżej 1 tyś graczy a dokładnie 8tys graczy 1,35$ turbo knockout na PS
      Wcześniej zgarnąłem 150$ za pierwsze miejsce na Bwin
      obecnie grywam 1,5$ 9os hyper turbo + MTT ^max i full knockout za 1$+
      Jaki powinien być mój następny krok
      dodam że moim zdaniem popełniłem masę błędów no może poza stolikiem finałowym chodź i tam naliczyłem około 6
      W summie pierwszy raz na takim MTT byłem wyżej niż na 50th
      http://naforum.zapodaj.net/3652e34f033b.jpg.html

PS dodam że HM mi świruje i wiekszośc turnieju grałem bez
  • 7 odpowiedzi
    • BleakAmaranth
      BleakAmaranth
      Black
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 2 127
      No to po pierwsze trzeba to opić, żeby mieć, co wspominać :f_thumbsup: .

Polecam skupić się na nauce ulubionej odmiany i w to brnąć. Proponuję jakieś sity, ale na pewno nie hyperturbo. Roll na mtt na starsach jeszcze trochę za mały i moim zdaniem powinieneś sobie go wypłacić/zostawić na mb.
    • Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz
      Puki co na hyperkach mam RIO 15-18% i sądze że dziki grze w nich zachowałem spokój na wysokich ciemnych.
      + dobrze rozegrałem stół finałowy

Kocham MTT i te hypery
    • SJS
      SJS
      Brąz
      na forum od: 05.02.2007 Posty: 3 396
      Gratuluję shipa :fdrink

BleakAmaranth dobrze napisał, graj odmianę, którą lubisz. Wspominałeś, że mogłeś popełnić kilka błędów w turnieju warto wklejać takie ręce na forum aby poddać je analizie. Wątki na forum odnośnie wklejania rozdań znajdziesz pod tym linkiem: http://pl.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=56. Zaglądnij też do sekcji wiedo znajdziesz tam wiele materiałów, które pomogą Tobie w rozwoju umiejętności.

Najważniejsze w tym momencie to zachować zimną głowę i nie szaleć z wchodzeniem na zdecydowanie wyższe limity. Również uważam, że lepiej grać zwykłe SnG niż HP. Na pewno w normalnych SnG rozwiniesz bardziej swoje umiejętności, które mogą się później przydać w MTT. Małymi kroczkami a dojdziesz do celu ;) .
    • YsiuM
      YsiuM
      Brąz
      na forum od: 24.11.2011 Posty: 414
      Wow, wielkie gratulacje. Sam często gram ten turniej ze względu na niewielki wpisowe + bounty które często zwraca mi sam koszt wpisowego. Niestety pomimo tego że często kończę turniej w górnych miejscach, to nigdy nie udało mi się zaliczyć FT tego turka, najlepsze miejsce jakim mogłem się nacieszyć to 13 ;(

Tak jak napisali koledzy wyżej, skup i edukuj się w odmianie wyżej i nie daj ponieść się pokusie przejścia na niewiadoma jak wyższy limit. Na twoim miejscu skupiłbym się na MTT i zaczął grać Turki 3$ - 6 $, są podobne poziomem do tego za 1.35$ ale za to większa gotówka do zgarnięcia.
    • Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz
      dzięki YsiuM udało ci się mnie zmotywować do gry po lenistwie. thx

Dziękuje reszcie za rady (skorzystam)

zrobię tak
      Będę grać MTT(głównie knockount) do 6$ z naciskiem na te do 3$ po wyłączeniu filtrów do 2 $ okazało sie że sporo tego wiec na jakiś czas odejdę od STT hyper turbo
    • Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz

Wejście na odrobine wyższe stawki i otarcie sie o sukces 3 maszty w puźnej fazie gra na połowie średniego stacku do finałowego stołu
    • Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz
      Niestety okazało sie że po przejściu na Stt turbo w Mtt zacząłem grać zbyt zachowawczo, co w pewnej fazie okazało sie zgubne w fluatowany brakiem żetonów atakowałem w nieodpowiednim momencie.
      Wróciłem do Stt hyper 9os obecnie mam tam po ok 650 grach RIO 8,7%
      I znowu lepiej gra mi sie w MTT już było blisko FT.
      chyba mój styl gry jest bliży Gus Hansenowi niż Danowi Harringtonowi