Starcraft 2

• Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 515
      Hej.

Tak sobie ostatnimi czasy gram trochę w starcrafta 2 i mam pomysł! Może ktoś zorganizuje turniej Starcrafta 2 dla graczy PS z Polski? :f_biggrin:

Ja nie mam czasu żeby się tym wszystkim zająć i w sumie to nawet nie wiem jak coś takiego zorganizować.

Rzucam taką luźną propozycję i zobaczymy co z tego wyjdzie,

Pozdro!
  • 9 odpowiedzi
    • Mocnym
      Mocnym
      Brąz
      na forum od: 24.04.2010 Posty: 3 678
      "ktoś zorganizuje turniej Starcrafta 2 dla graczy PS z Polski?

Ja nie mam czasu żeby się tym wszystkim zająć"

Ileż wspaniałych rzeczy powstało by w tym kraju, gdyby 39 milionów obywateli nie myślało tak samo.

Weź coś ktoś zrób, bo mi się nie chce.

Zrobiłeś mi tym postem dzień.

EDIT: Ja nie muszę patrzeć, z takim podejściem podpowiem: NIC NIE WYJDZIE :D
    • Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      Napisane przez Mocnym

Co ci zrobiłem? :facepalm: Tak to jest jak się tłumaczy dosłownie powiedzonka z angielskiego...
    • Mocnym
      Mocnym
      Brąz
      Napisane przez Pasiv
      Napisane przez Mocnym

Co ci zrobiłem? :facepalm: Tak to jest jak się tłumaczy dosłownie powiedzonka z angielskiego...
      Nom, tak ma być właśnie :)
    • Lynx33
      Lynx33
      Brąz
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 5 031
      Napisane przez Pasiv
      Napisane przez Mocnym

Tłumaczenie dosłowne powiedzeń, frazeologizmów etc. może być zwyczajnie dowcipem. Cała reszta tego co napisał Mocnym jest mniej lub bardziej ale jednak merytoryczna. Ty złapałeś się najmniej istotnej kwestii. Może się nie znam ale nie świadczy to najlepiej o Twoim podejściu do dyskusji.
    • HandOnFire
      HandOnFire
      Złoto
      na forum od: 01.01.2009 Posty: 1 218
      Organizowalem juz taki turniej, niestety nic z tego nie wyszlo ;]
    • Dranicus
      Dranicus
      Brąz
      na forum od: 28.01.2012 Posty: 146
      Ale nikt nagród za Ciebie nie wyłoży za turniej, chyba że to czysto for fun :P

Pogadaj z Emilem ze sceny SC2, co jakiś czas robi turnieje i ma w tym już doświadczenie. Przy okazji może się uda dogadać co do streamu ;)
    • Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      Napisane przez Lynx33

Tłumaczenie dosłowne powiedzeń, frazeologizmów etc. może być zwyczajnie dowcipem. Cała reszta tego co napisał Mocnym jest mniej lub bardziej ale jednak merytoryczna. Ty złapałeś się najmniej istotnej kwestii. Może się nie znam ale nie świadczy to najlepiej o Twoim podejściu do dyskusji.
      Do której części wypowiedzi Mocnym powinienem się według Ciebie odnieść? Opisałem wszystko w pierwszym poście. Mam to powtórzyć jeszcze raz?
    • Mocnym
      Mocnym
      Brąz
      Sam zorganizuj drabinkę, losowanie, nagrody, sponsorów itd, podogrywaj ludzi. Masz pomysł, chciałbyś brać w nim udział, to działaj.
    • Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      Dobrze, powtórzę więc, bo chyba nie przeczytałeś:

Napisane przez Pasiv
      Ja nie mam czasu żeby się tym wszystkim zająć i w sumie to nawet nie wiem jak coś takiego zorganizować.