Witam wszystkich, wycioreks wita Was :sdrink

Moze kilka slow o sobie :) Gram w poksa od jakichs 3 lat. Jestem na etapie semi zawodowca, o ile w ogole takie slowo istnieje :P Moim glownym zrodlem dochodu jest poker. Wystarczy moze tych smarowidel, idziemy dalej..
Jestem grinderem SnG, gram 45tki turbo 1,5$ juz od kilku ladnych miesiecy. Na ten czas 14K roi ok 17%. Z poczatkiem sierpnia zamierzam uciec wreszcie z tej magicznej stawki i sprobowac swoich sil na 3,5$ 45man turbo. Tyle o mnie.

Lubie zaklady, lubie wyzwania :fuckyeah

CHALLENGE:

Termin: do ustalenia,
Turnieje: 45man turbo 1,5$,
Warunki:
1) Gra przez 25h non stop, w zamysle pelne 24h rejestracji co powinno dac ok 25h czystej gry,
2) Rejestracja do wszystkich mozliwych sitkow w ciagu 24h bez wzgledu na ilosc stolow na ktorej przyjdzie mi grac,
Cel:roi min 10%, zaokraglane od 0,5 w gore + przetrzymanie 25h intensywnej gry :)

Dodam tylko, ze najdluzsza moja sesja na 45tkach miala miejsce wczoraj, 8h gry 200 sitkow.

Czym bylby challenge bez prop betu :pokerface: Nie ukrywam, ze warunki jakie sobie postawilem sa wymagajace i watpie by ktos z lapanki dal rade :s_p: Licze na oddsy co najmniej 4,5:1 na moja korzysc. Przyjmuje do swoich 200$.