50 BI na NL10-50

• imfar
      imfar
      Brąz
      na forum od: 20.07.2009 Posty: 2 743
      No to jedziemy.
      Ścigamy się do 50BI.
      Jeżeli ktoś gra niepełnym stackiem musi zdobyć 5000bb, to chyba oczywiste, ale na wszelki wypadek napiszę.
      W wyścigu uwzględniamy tylko wyniki z NL10 i wyższych stawek.
      Wyścig zaczyna się w poniedziałek o godzinie 00:00 czyli w nocy z niedzieli na poniedziałek, jakby ktoś miał watpliwości.
      W wyścigu biorą udział tylko osoby zapisane tj:

1. imfar NL25 SH - MB + P*
      2. kaarols - NL10 SH - net + P*
      3. v31dt - NL 50 SH -net + P*
      4. SJS - NL 10 SH - P* i MB
      5. yoozel - NL10 FR - mb + P*
      6. Mienso(xxxx) - NL10x mb +p*
      7. Sobol6301 - NL25 SH-net +P*
      8. boxer82 - nl20 (ojro) - mb + P*
      9. Jatzek3 -NL25-50 FR - P* mb
      10. ra1syda1sy nl25,50 - P* mb
      11. Magda nl25fr zoom p* + net 2
      12. Thinloth - NL10 FR - MB + P*
      13. Hayerrana - NL10/25 FR - P* + Net
      14. dzrkcz - NL 20 SH mb + p*
      15. sergii1984 - NL25 FR zoom MB + P*
      16. ArcadiusK - NL10 SH zoom - P*+ MB
      17. RetireD2019 - NL20 SH - MB
      18. snajper007 - NL50 zoom SH - P* + MB
      19. Dagienka - NL 50 SH - P* + Net
      20. 00471 - NL10, 25 SH - P* + MB

W trakcie trwania wyścigu każdy z uczestników zobowiązany jest przedstawić przynajmniej raz w tygodniu wykres ze swoich dotychczasowych osiągnięć.
      Każdy z uczestników może w dowolnym momencie zrezygnować z uczestnictwa w wyścigu, nie zwalnia go to jednak ze zobowiązań side-bet, o czym później. Oczywiście taka osoba nie ma już obowiązku wklejać wykresów. Nie ma możliwości powrotu do wyścigu.

Osoba która mianuje się zwycięzcą wyścigu na koniec zamieszcza wykresy wygranych w bb jak i walucie w której grała z odpowiednimi filtrami czasu.

Osobie która jako pierwsza potwierdzi zdobycie 50BI przysługuje nagroda side-bet - 10$ od każdego z uczestników startujących w wyścigu. Płatności należny dokonać na jedną z dwóch form zaznaczonych na liście uczestników.

Osoby z listy które nie chcą uczestniczyć w wyścigu bądź side-becie mają czas na rezygnację do momentu startu wyścigu. Co należny oczywiście potwierdzić w tym temacie.

Cześć

Proponuję coś na wzór 100 BI na NL100- SH dla ludzi z nieco mniejszym bankrollem czy talentem ;) . Tylko 50 BI, bo jak się ma więcej to już przeważnie gra się wyżej. NL20 rzadko bywa przecież limitem docelowym :) .

Jak będą chętni szybko sklecę jakiś regulamin i ewentualne, delikatne side bety.

Pozdro.
  • 373 odpowiedzi
    • v31dt
      v31dt
      Srebro
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 749
      moze rozszerzysz na NL 50 ? :f_grin:
    • Sanczezzo
      Sanczezzo
      Brąz
      na forum od: 20.01.2009 Posty: 1 183
      Mysle ze mozna zrobic od nl10 do nl50, a nl100+ zostawic chlopaka, co wy na to?
    • Kady82
      Kady82
      Brąz
      na forum od: 30.10.2010 Posty: 625
      Jakie side bety?? Kilka godzin treningu dla zwycięscy byłoby spoko;)
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      przedstaw zasady + ustalcie czy sa jakieś nagrody
      mysle że dla zwycięzcy trening byłby spoko
      I czy rakeback sie liczy czy nie (ja myslę że nie powinien )
      I od kiedy (propnuje poniedziałek)
      moze rozszerzysz na NL 50 ?

Mysle że jest duży rozrzut chyba że się decydujemy że robimy bo np 50/100 BI na swój limit
      Lub innym rozwiazniem jest że
      gracze z
      nl50 muszą zrobic 50 BI na NL50
      nl20-30 musza zrobić 60 BI na NL20-30
      nl10 muszą zrobic 70 BI na nl10
    • imfar
      imfar
      Brąz
      OK, ja widziałem wyścig z side betami dwóch kategoriach, tj kto pierwszy do 50BI ten wygrywa jedną kategorię, kto będzie mieć w tym momencie najwyższy profit - wygrywa drugą kategorię. Czyli jak ktoś z NL10 zakończy z 50BI a w tym momencie ktoś na NL30 będzie mieć 40BI, to w tej drugiej kategorii będzie lepszy.

Proponowałbym również side bety w wysokości 0,5BI od każdego dla zwycięscy z każdej kategorii. Czy sobie kupi za to trening czy krakersy - łorewa - jego sprawa.

Teraz kwestia NL50, generalnie nie mam nic przeciwko, ale miał on być wcielony do sąsiedniego challange. Wiadomo, że im więcej osób w challang'u tym przyjemniej i nie chcę zabierać im ludu. Ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie by uczestniczyć w dwóch wyścigach i obskoczyć dwie imprezy z jedną flaszką ;) . Pytanie czy chcecie się ścigać na 50 BI z 5x niższym limitem...?

Edit:W poniedziałek możemy startować, nie ma problemu. Żadnych RB - pure profit.
    • kaarols
      kaarols
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 1 226
      Napisane przez imfar
      Proponowałbym również side bety w wysokości 0,5BI od każdego dla zwycięscy z każdej kategorii. Czy sobie kupi za to trening czy krakersy - łorewa - jego sprawa.
      To ja się zapisuję :)

Ale myślę, że ilość buyinów powinna być stała dla każdego limitu, bo co jeśli ktoś zrobi 40BI na nl10 i stwierdzi, że chciałby już grać nl20 -> powstają wtedy komplikacje do ilu BI ma grać...
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      równiez na nl20 euro - czyli moje wpisowe to 10 euro / 12,5$
      moze byc więcej BI ale minimum 50
    • imfar
      imfar
      Brąz
      Napisane przez kaarols

Jaki limit?

Napisane przez boxer82
      równiez na nl20 euro - czyli moje wpisowe to 10 euro / 12,5$
      moze byc więcej BI ale minimum 50
      No nie do końca... twoje wpisowe to: 20 ojro. 10 dla osoby która pierwsza wykręci 50BI i 10 dla osoby która będzie miała w tym momencie najwięcej ugrane (przeliczymy waluty do $ w dniu zakończenia po kursie PokerStrategia) To w przypadku gdy nie zmienisz limitu. Jak zaczniesz wymiatać i dojdziesz do wniosku że szkoda czasu na NL20 i będziesz kończyć challange na NL50 to lecisz gościom po 25ojro.
    • whyucry
      whyucry
      Brąz
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 2 478
      Nie wiem w challengu z wyższych stawek nie było różnicy czy nl100 czy 200, więc nie wiem czy takie przeliczanie ma sens, jest cel 50 bi i tyle.
    • Sanczezzo
      Sanczezzo
      Brąz
      na forum od: 20.01.2009 Posty: 1 183
      popieram idee tej samej ilosci bi na limit, bo jestem na przednniu wejscia na nl50 :P trzeba ustalic ilu nas gra, ustalic ile $ stawiamy na szali, mozna tez pomyslec zeby kazdy z nas od razu wyslal pieniazki jakiejs zaufanej forumowej osobie, zeby nie bylo niedogadan itp ;)
    • kaarols
      kaarols
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 1 226
      Napisane przez imfar
      Napisane przez kaarols

Jaki limit?
      nl10 zoom ale grywam też nl25
    • imfar
      imfar
      Brąz
      Regulamin wersja beta.

1.Wyścig przewidziany jest dla graczy NL Hold'em z limitów od NL10 do NL50. Odmiana (FR, SH, HU) nie ma znaczenia.
      2.Challange wyłoni dwóch zwycięzców (w szczególnym przypadku może to być jedna osoba).
      a) Zwycięzcą nr 1 będzie osoba, która jako pierwsza zdobędzie 5000 bb
      b) Zwycięzcą nr 2 będzie osoba, która w momencie wyłonienia zwycięscy nr 1 wykaże największy profit. W przypadku gry na innych niż $ walutach przyjmujemy kurs PokerStrategy z dnia zakończenia wyścigu.
      3. Gracze mogą zmieniać stawki i odmiany w trakcie wyścigu.
      4. Wynik ze stawek wykraczający poza określone limity mogą się wliczać jednak tylko do mniej korzystnych wyścigów. (Wyniki z gry na NL5 będą uwzględnione do wyścigu o najwyższy profit, do wyścigu do 5000bb już nie; wyniki z gry na NL100 będą się liczyły tylko do wyścigu bb, do gry o profit już nie)
      5. Gracze zobowiązani są do przedstawiania aktualizacji wyników co weekend, preferowana forma - wykres. W przypadku wyników żenująco słabych można się nimi nie chwalić, ale trzeba przynajmniej napisać, że jest tragedia, doomswitch, wszyscy sp*erdalakc*e, sth... Żeby nie było sytuacji: cisza, cisza, 50BI
      6. Osoba mianująca się zwycięzcą jednego z wyścigów będzie zobowiązana do przedstawienia wykresu z odpowiednimi filtrami.

Napiszcie co myślicie o tym wszystkim, bo ja się zastanawiam czy to ma sens... =) Wychodzi na to, że gracze NL20 - w tym ja, wypłacą się komuś z NL10 za najlepszy winrate i komyś z NL50 za najlepszą kasę :D
    • Kady82
      Kady82
      Brąz
      Good job :s_thumbsup:

Coś o nagrodach??

Sam pewnie nie wezmę udziału( wolę grać bez żadnego stresu ;) ) , ale pomysł zacny będę zaglądał:)
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      Napiszcie co myślicie o tym wszystkim, bo ja się zastanawiam czy to ma sens... Wychodzi na to, że gracze NL20 - w tym ja, wypłacą się komuś z NL10 za najlepszy winrate i komyś z NL50 za najlepszą kasę

NBo ja mam podobne odczucie. W dodatku jak sie okazuje gracze z Nl10 musza wpłacić 5$ do puli na winrate żeby wygrac moje 10$ i 25 $gracza z nl50 a gracz z nl 50 wpłaca 25$ żeby wygrać 5$ gracza z nl 10 i 10$ gracza z nl20

Pomysł fajny ale ja w takiej formie się nie piszę (moge wziąśc udział bez kasy)
    • Kady82
      Kady82
      Brąz
      Kwota zakładu powinna być jednakowa: powiedzmy każdy wpłaca po 25$ do puli.
    • v31dt
      v31dt
      Srebro
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 749
      yep przy takiej roznicy limitow kwota sidebetow zbyt zroznicowana, moze okreslic staly bet w wysokosci np. 10$ (2x5$) dla wszystkich? nie powinno byc to zbyt duze obciazenie dla graczy z nizszych limitow, a i tak dla wygranego lub wygranych i tak starczy na browarka :sdrink co sadzicie?
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      ja sie zgadzam do kwoty 20$ (bo tyle mam na starsach :) )
    • imfar
      imfar
      Brąz
      Fuckać socjalizm... wszyscy 2x5$ .

A jak "reszta" regulaminu?
    • Kady82
      Kady82
      Brąz
      Ja chcę trening u Ciachooooooo!! :s_cool:
      Po 10$ to jest słaba motywacja.