Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pokonałem swój pierwszy limit!!!Huraaa

• MGsid
      MGsid
      Brąz
      na forum od: 07.03.2012 Posty: 87
      Witam wszystkich!
      Właśnie pokonałem swój pierwszy limit czyli NL2! :s_biggrin: Jeszcze parę tygodni temu myślałem, że to będzie niemożliwe, ale w końcu się udało. Trochę to trwało, bo ok. 40k rozdań i to tylko na Party Poker, ale w końcu wymęczyłem! Przy okazji złapałem potworny downswing (ok. 15k rozdań i jakiś 1000 BB), ale pomału odrobiłem straty. Jestem dobrej myśli i wiem, że teraz powinno być już tylko lepiej, bo wyciągnąłem sporo wniosków z tego gorszego okresu gry. Powodzenia wszystkim życzę i głowy do góry!!! :sdrink
  • 18 odpowiedzi
    • wicia123
      wicia123
      Brąz
      na forum od: 15.04.2012 Posty: 81
      :nh
    • roztocz
      roztocz
      Brąz
      na forum od: 05.04.2011 Posty: 457
      Gratulacje ! :) Teraz czekamy na bloga :)
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      na forum od: 21.08.2010 Posty: 2 818
      Napisane przez MGsid
      Witam wszystkich!
      Właśnie pokonałem swój pierwszy limit czyli NL2! :s_biggrin: Jeszcze parę tygodni temu myślałem, że to będzie niemożliwe, ale w końcu się udało. Trochę to trwało, bo ok. 40k rozdań i to tylko na Party Poker, ale w końcu wymęczyłem! Przy okazji złapałem potworny downswing (ok. 15k rozdań i jakiś 1000 BB), ale pomału odrobiłem straty. Jestem dobrej myśli i wiem, że teraz powinno być już tylko lepiej, bo wyciągnąłem sporo wniosków z tego gorszego okresu gry. Powodzenia wszystkim życzę i głowy do góry!!! :sdrink
      Nie ma dowswingów na micro , poza tym gratulacje
    • kubbar
      kubbar
      Brąz
      na forum od: 07.05.2012 Posty: 68
      Graty! wrzucaj rozdania, bedziemy analizowac:)
    • MGsid
      MGsid
      Brąz
      Wielkie dzięki!

Gratulacje ! Teraz czekamy na bloga

Raczej nie jestem typem blogera, ale kto wie :D

Napisane przez kubbar
      Graty! wrzucaj rozdania, bedziemy analizowac:)
      Jak tylko pojawią się jakieś ciekawe spoty, to na pewno wrzucę na forum :s_thumbsup:
    • 6th
      6th
      Brąz
      na forum od: 09.08.2009 Posty: 910
      Napisane przez MGsid
      Jak tylko pojawią się jakieś ciekawe spoty, to na pewno wrzucę na forum :s_thumbsup:
      Jeśli na 40 k rąk takowe się nie trafiło, to raczej nie ma na co liczyć ;)
    • MGsid
      MGsid
      Brąz
      I znowu na NL2 :evil:

Dwa razy przegrałem asy (raz w 3-betowanej puli z tripsem króli i raz preflop allin z kolorem AQs) i raz króle allin preflop. 300 BB w 30 minut :)

Eh, chyba będzie na dzisiaj pokera.
    • Agilitys
      Agilitys
      Brąz
      na forum od: 14.05.2011 Posty: 771
      Nie czaje... Przegrales 3 bi i to Twoj sukces pokerowy?

Dostep do tego działu powinien być jednak troche cenzurowany....
    • roztocz
      roztocz
      Brąz
      na forum od: 05.04.2011 Posty: 457
      Napisane przez Agilitys
      Nie czaje... Przegrales 3 bi i to Twoj sukces pokerowy?

Dostep do tego działu powinien być jednak troche cenzurowany....
      To pozwól, że ja nie czaję czemu Ty nie czaisz ...

Kolega po raz pierwszy przeszedł limit. I to jest jego sukces. Przejście limitu jest sukcesem dla autora. A jako, że był to jego pierwszy raz to podejrzewam, że trochę się napracował.
      Dział przecież nie nazywa się "tylko grube shipy".
      Zgromadził rolla na limit wyżej.
      A to, że przegrał 3 BI i schodzi limit zamiast próbować się odegrać szybko to jest tylko i wyłącznie na plus dla autora wątku.
    • MGsid
      MGsid
      Brąz
      @roztocz

Dzięki za zrozumienie. Dokładnie to miałem na myśli :sdrink

Pozdrawiam
    • teampoland
      teampoland
      Srebro
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 542
      Napisane przez JuelzWicco

Nie ma dowswingów na micro , poza tym gratulacje
      nie, nie ma, inna jest dystrybucja kart...
    • JuelzWicco
      JuelzWicco
      Brąz
      na forum od: 21.08.2010 Posty: 2 818
      Ha ha , niezłe >.>
      Na micro powinieneś mieć taki edge nad fishami i tak wysoki winrate że wszelkie słabsze okresy i tak są na + = nie ma dowswingów. Downswingiem możesz sobie tłumaczyć swoją słabą grę. Co jest bardziej prawdopodobne , że autor faktycznie złapał "potworny" dowswing na NL2 , czy to że grał słabo ? -.-
    • kodiusz
      kodiusz
      Brąz
      na forum od: 19.04.2009 Posty: 296
      Tylko i wyłącznie słabą grą ? Ciekawa teoria..
      Załóżmy hipotetyczną sytuację : grasz pule heads up z fishem, spada board 89Q ty masz KJ i byłeś agresorem, robisz C-bet, dostajesz call, spada T masz nutsa i betujesz za 3/4 na co dostajesz raise all in. Spokojnie sprawdzasz, przeciwnik pokazuje AJ - rozegrałeś pulę bez zarzutu, nie popełniłeś błędu ale na river spada K i przegrywasz. Sytuacja z życia wzięta :)
      Załóżmy, że podobna sytuacja powtarza się w przeciągu kilkuset rozdań kilka razy - to nie jest downswing ?? :)
    • Agilitys
      Agilitys
      Brąz
      na forum od: 14.05.2011 Posty: 771
      Na bad beaty idz narzekać do innego działu, możesz tam popłakać z resztą fishy, ktorzy stracili dwa dolary...

Na nl2 wariancja jest minimalna... I nie mówię tu o zmienionym systemie dystrybucji kart, rigged softach czy innym donkowym p*doleniu... Fishe oddają z nawiązką to, co zeżarła wariancja... Dlatego "pokonanie nl2" jest dość kontrowersyjnym "sukcesem"
    • jacknintyfour
      jacknintyfour
      Srebro
      na forum od: 01.02.2012 Posty: 163
      Sukces to pojęcie względne. Dla jednego będzie to pokonanie nl2, dla drugiego hmm drylowanie czereśni w białej koszulce i nie ubrudzeniu jej :sdrink (skrajnie debilny przykład ). Ja tam cieszyłem się, jak pokonałem nl2 bo wcześniej wtopiłem na nim ~100$ i cieszyłem mordę jak Janosik do swojej Maryli(chyba tak się zwie). Any way graty :)

A co do nl2, jak się gra abc, to fishe oddają i nie ma to tamto.
    • kodiusz
      kodiusz
      Brąz
      na forum od: 19.04.2009 Posty: 296
      W którym momencie ja płakalem nad bad beatem ?
      Podałem konkretny przykład i zadalem pytanie, naucz się czytać ze zrozumieniem bufonie.
    • Endurx
      Endurx
      Brąz
      na forum od: 13.11.2008 Posty: 3 472
      gratulacje :sdrink
    • daero
      daero
      Brąz
      na forum od: 02.01.2010 Posty: 675
      gratz!

ja jeszcze wczoraj napisałbym, że pokonałem 3 limit w tym roku nl5>nl10>nl16, ale maxymalny wprd wczoraj i nadal będzie nl16

a już snily mi sie shipy na nl25

sr na oftop :D