Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Challenge 50k hands w lipcu

• nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      na forum od: 08.07.2011 Posty: 753
      Witam,

Mam duze problemy z robieniem volume. Pije, imprezuje, wracam nad ranem do domu co prowadzi do zmeczenia i braku jakichkolwiek checi do gry.

Pomyslalem ze zrobie challenge bo jak mam dalej tak grac w pokera jak teraz to jest to pozbawione jakiegokolwiek sensu. Lepiej dla mnie jezeli z tym skoncze i znajde jakas prace w biedronce za 1200zl bo tak stoje w miejscu a lata leca...
      Postaram sie tez ograniczyc alkohol do minimum albo 0 :D Rozwazam nawet przystapienie do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka ;) ale narazie sie tylko zastanawiam ;) jak dalej bedzie zle kto wie hehe :D

Regulamin:

1. Cel challengu: Rozegranie 50 000 rak w lipcu
      2. Gram 6 stolow
      3. Stan rolla: 823.5$
      4. Bankroll Management

NL20 < 700$
      NL30 700$ - 1500$
      NL50 > 1500$

5. Nie gram zmeczony, nietrzezwy
      6. Co 3dni bede robil uaktualnienie: stan rolla, wykres, volume
      7. Startuje z dniem 1 lipca 2012

Jezeli dam dupy i volume nie przekroczy 45k+ rak to koncze kariere pokerowa bo z moim podejsciem i grindem trace tylko czas.

Pozdro!
  • 40 odpowiedzi
    • whyucry
      whyucry
      Brąz
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 2 479
      Elo też mam podobne plany, więc nie miałbyś nic przeciwko temu, żebym co jakiś czas tutaj wrzucił update z liczbą rozdań, a będzie nutka rywalizacji, gram zwykłe stoliki i robię ostra selekcje
      .

Pozdro
    • Marbuk
      Marbuk
      Brąz
      na forum od: 19.04.2011 Posty: 342
      Kropa, kibicuję.
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      Napisane przez whyucry
      Elo też mam podobne plany, więc nie miałbyś nic przeciwko temu, żebym co jakiś czas tutaj wrzucił update z liczbą rozdań, a będzie nutka rywalizacji, gram zwykłe stoliki i robię ostra selekcje
      .

Pozdro
      naturalnie ze mozesz ;D powodzenia ;)
    • erefkey
      erefkey
      Brąz
      na forum od: 23.09.2011 Posty: 2 864
      będzie ship :pokerface:
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      Dasz radę!
    • Endurx
      Endurx
      Brąz
      na forum od: 13.11.2008 Posty: 3 472
      Powodzenia wierzymy w Ciebie nie daj ciała good luck :sdrink
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      OK mindset wysiadl... po wczorajszej zajebistej sesji gdzie ugralem 3bi dzisiaj wszedlem na stoliki z dodatkowa motywacja i checia i w 400 rak dzialy sie cuda. W pierwsze 3minuty 2x na AA sie nadziewam potem w kazdym spocie gdzie cos trafialem a trafialem rzadko dochodzilem do rivera i dostawalem raise/push i musialem foldowac, wpadlem w lekki tilt i sam oddalem z 50$ przez glupie zagrania... do tego przegralem jeszcze AA na QQ i postanowilem nie grac juz dzisiaj bo mam ochote przegamblowac rolla. Jeszcze takiej sesji w zyciu nie mialem jak dzisiaj. Wszystko przegrywalem W$SD niewiem czy osiagnelo 10 tak samo WWSF... do tego lece znow pod EV

Jeszcze jest tak cholerny upal ze sie nie da siedziec w domu... i volume jak narazie slaby...

Wykres z 3dni:

Roll: 730$ jeszcze 1 slaba sesja i schodze nizej na nl20
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      Poranna sesja zmusza mnie do zejscia na NL20

2x stackowany combo draw na fisha i 2x spada im full
      AA < KK

Sesje skonczylem na -2bi a gralo mi sie naprawde dobrze... od polowy sesji nie moglem ani 1 reki wygrac na showdownie...

Od 2 miesiecy jade na sporym swingu na bet365 bylem jakies 45BI pod EV teraz na ongame jestem po 25k handach 11BI pod EV na nl30. Zaczyna watpic w swoje umiejetnosci co jest najgorsze...

wykres z dzisiaj

• whyucry
      whyucry
      Brąz
      elo,
      leci update z mojej strony, rozpędzam się powoli, bo dwa dni prawie nic nie grałem, ale nadrabiam i pędzę do przodu narazie na liczniku prawie 5,5 k.

Wykres wrzucę na koniec miesiąca, ale jak do tej pory w grze coś mi szwankuje.

Prawda alko najgorszy wróg, ale ze mną nie wypijesz :D

Pozdro i melduj jak tam idzie ;)
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      idzie hujowo, zszedlem na nl20 wczoraj i czulem mega edge na stolikach co z tego jak pod koniec sesji przegrywam sobie 2x 80% do 20% i zamiast +3BI skonczylem ledwo +1BI
      a dzisiaj rano porazka trafiali chyba 100% outow i kolejny gruby minus... za niedlugo zejde na nl10 jak tak dalej pojdzie pomimo tego ze gracze sa slabi...

idzie wszystko na odwrot mi nie wchodzi nic im wchodzi wszystko i sobie tak oddaje jeden BI za drugim i gowno moge zrobic. Pare bledow tez sie zdarzylo, aggro donki z agresja 60% trafiaja na mnie co rozdanie nutsy...

wykres z calosci

stan rolla 628
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Nie przejmuj się, jedziesz swoje, ważne, żeby cały czas grać swoje i nie przejmować się złą passą, odwróci się wszystko prędzej czy później.
      Ja gram na NL5, ale tam donki też mi łapały flushe na river i trochę w dół poleciało, ale nie wolno się tym przejmować, zmieniać gry, tiltować.
      Trza dziękować swojemu Bogu, sobie za idiotów, którzy zwrócą co zabrali, kwestia czasu, cierpliwości.

Wytrwałości w realizacji celu.
      Pozdro
    • elmin1337
      elmin1337
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 595
      Nie patrz na to Ciśnij volume
      Trzeba być jak Pastor!
      U mnie nikoafc podobna sytuacja ostatnio, aż się grać totalnie odechciewa.

Temu spróbuję do was chyba dołączyć, żeby się zmobilizować i wykręcić jakiś volume, oby tylko torby po drodze nie zaliczyć :facepalm: .
    • whyucry
      whyucry
      Brąz
      Jedź dalej, musi się odwrócić, a więcej łap to przyspieszy, jak będziesz naprawdę się czuł podle to wyjdź z domu pobiegać czy coś w ten deseń, mi pomaga.

@elmin - zawsze to większa mobilizacja, więc jedziesz z updatem
    • 89deny89
      89deny89
      Brąz
      na forum od: 26.12.2010 Posty: 1 456
      mam dokładnie taki sam problem jak ty, zresztą gram też 6stołów , ja podobny chalenge robię sobie od 9 lipca ale żebym miał skończyć z pokerem to nu nu nu :D
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      staram sie nie przejmowac ale naprawde troche dlugo to u mnie juz trwa bo na wczesniejszym roomie dostalem naprawde mocny wpierdol :/ postanowilem zmienic room i przez 12k rak szlo dobrze i znow sie zaczelo ;)

Co do volume to ciezko grac jak jest 40 stopni w cieniu :D rano sesja potem nad rzeka wytrzymalem 1h bo woda brudna po burzach i nie bylo sie jak schlodzic ;d ledwo doszedlem spowrotem do domu na miekkich nogach ;) jeszcze 3h spalem tylko ostatniej nocy bo sie zasiedzialem u dziewczyny do pozna ;) musze sie ogarnac i odpalic sesje ;)
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Popracuj nad mindsetem to bardzo ważne, nie wolno o tym zapominać.

Nie wiem jak Ci się tam gra, ale ja gdybym nie miał komfortu gry przy 35bi to bym grał z bankrollem 45bi na limit, albo i 50bi. Niech się śmieją i mówią ,,ja NL100 rozjebałem z 15BI " damn it, ale to oni później narzekają na downswingi i inne rzeczy, które można zwalczyć większym bankrollem, nic prostszego, a ile spokoju, trzeba dbać o zdrowie. Komfort gry musi być bo bez tego ani rusz.

Jak będę wchodził na wyższe limity to sobie takiego bakrolla ustawię, że będę miał w dupie czy przepierdolę 20 razy pod rząd z jakimś specem od magic rivers, zresztą ,,prędzej czy później odda co mu oddać pisane " amen !
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      eh znow sesja i znow wpierdol na 12 ostatnich sesji mialem 1 sesje na +1bi i 1 na +2.5BI na nl30 a reszte 10 sesji to wpierdol na 2-4BI w kazdej. Juz sie boje o challenge bo robie sobie przerwe bo nie mam sily grac w takim stanie bo to sie zle skonczy...

Stacki oddalem set vs strit z flopa i nie pamietam ale fishowi na river doszlo i przegralem :D 3 stacki poszedl na lekkim tilcie ale jak odznaczalem blindy to o dziwko wygralem AK na A9 fisha i skonczylem troche ponad 2bi na minus.

Moze cos pogram wieczorem ale teraz juz mam dosc niestety
    • whyucry
      whyucry
      Brąz
      Napisane przez nikoafc
      eh znow sesja i znow wpierdol na 12 ostatnich sesji mialem 1 sesje na +1bi i 1 na +2.5BI na nl30 a reszte 10 sesji to wpierdol na 2-4BI w kazdej. Juz sie boje o challenge bo robie sobie przerwe bo nie mam sily grac w takim stanie bo to sie zle skonczy...

Stacki oddalem set vs strit z flopa i nie pamietam ale fishowi na river doszlo i przegralem :D 3 stacki poszedl na lekkim tilcie ale jak odznaczalem blindy to o dziwko wygralem AK na A9 fisha i skonczylem troche ponad 2bi na minus.

Moze cos pogram wieczorem ale teraz juz mam dosc niestety
      jak naprawdę tak Ci parszywie idzie to wyluzuj jeden dzień, przeanalizuj grę, jak masz ochotę na jakiegoś sweat to mogę popatrzeć, ale ten dzień bez poksa powinien być zbawienny dla Ciebie, wyjdź do znajomych, pobiegaj, napij się coś co Cię zresetuje i może wywal sobie winnigs z raportów oraz bb/100 żebyś nic nie wiedział o wyniku sesji

update
      ja dołożyłem wczoraj następne tylko 2k :( , więc jakieś 7,5 k na liczniku
    • nikoafc
      nikoafc
      Brąz
      Postanowilem zagrac jeszcze sesje wczoraj, co mnie zdziwilo to caly profit z red line gdyby nie top flush vs full na lekkim deepie to bylaby dobra sesja ale i tak nie mam co narzekac bo w koncu w sessions zawidnial zielony kolor ;) nie gralem jakos mega agresywnie, wszystkie light 3bety, 4bety, raisy bluffy ladnie wchodzily ;)

co do sprawdzania wynikow sesji to robie to niestety notorycznie co 10-15minut i nie moge sobie z tym poradzic ;) wolalbym nie patrzec ;)

wykres z sesji:

narazie 7k rak na liczniku musze zwiekszyc tempo :D bedzie ciekawie bo sesja sie zaczyna za tydzien ;)