Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pierwsza sesja ever, pierwszy FT, pierwszy ship! (+ bonus)

• OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 3 950
      Witam!

Jakiś czas temu podjąłem decyzję o przejściu z casha na turnieje. Gromadziłem powoli rolla, aż do przedwczoraj, kiedy wypłaciłem całość i rozpocząłem karierę MTTowca ;)

Doświadczenie z cashówek do nl100 włącznie miało mi pomóc zwłaszcza w turniejach deepstackowych, no i .... ekhm:

Takie cuda!

Turek mega skillowy, a że skill opponentów (poza FT i Ratajem wcześniej) marny, zwłaszcza postflop, to udało się zajść daleko ;) Na FT jeden kluczowy wygrany flip, potem spokojna budowa stacka i doszczurzenie do heads-upa, gdzie wpadłem na mega dobrego i super agresywnego na FT Ruska, mając do tego 1:4 w plecy w żetonach (ale nadal 20bb, więc bez strachu).

Cóż, Ruski nie miał na mnie pomysłu, dostał w twarz wszystkie linie postflop jakie wymyśliła ludzkość na nl50 FR i po kilkudziesięciu minutach to on miał 1:6 w plecy i nie wytrzymał presji coinflipa ... Nicior z full ringa zwycięski! :D

$$$ może nie tyle co inne shipy w tym dziale, ale kiedy ktoś ostatnio wstawił shipa z pierwszej sesji jaką zagrał po zmianie odmiany na MTT? :D Dodam że nigdy wcześniej grając casha nie grałem sesji over 2 MTT/SNG jednego dnia :)
  • 16 odpowiedzi
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      :nh

P.S Przy tym polaku na 12 place mogłeś dać rybkę ;)
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 752
      Gratulacje, dobry start :sdrink
    • d3ment0r
      d3ment0r
      Brąz
      na forum od: 15.08.2010 Posty: 6 131
      I to już?

Ledwo wszedłeś już ship ?

Nice ! :D :nh
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      Napisane przez d3ment0r
      I to już?

Ledwo wszedłeś już ship ?

Nice ! :D :nh
      Noo, nie byłem pewien, czy to grzecznie tak bez przywitania od razu ogrywać tych regów, ale uznałem, że w ten sposób najlepiej im się przedstawię :)

Napisane przez Mienso24
      :nh

P.S Przy tym polaku na 12 place mogłeś dać rybkę ;)
      Pewnie się domyślasz o ile wzrosły moje szanse, kiedy ten Polak odpadł :D
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 506
      Dlaczego wypłaciłeś wszystko, żeby zacząć grać mtt? :)
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      Lepsze perspektywy rozwoju w MTT, ta odmiana jest bardziej perspektywiczna od casha plus lepiej pasuje do mojego stylu gry i skilla. Już wchodząc na nl2 miałem plan przejść na MTT po zgromadzeniu odpowiedniej wiedzy i rolla w cashu. I w sumie na dzień przejścia czekałem niecierpliwie już od dawna ;)

Z jednej strony szkoda pewnego, regularnego i solidnego zysku w cashu, ale z drugiej, MTT jest dużo ciekawsze.
    • McBurak
      McBurak
      Brąz
      na forum od: 18.05.2008 Posty: 1 839
      Napisane przez OzzyM
      dostał w twarz wszystkie linie postflop jakie wymyśliła ludzkość na nl50 FR
      b/f i c/c? :D
    • babel92
      babel92
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 16 172
      graty shipa :s_thumbsup:

Napisane przez McBurak
      Napisane przez OzzyM
      Burak made my day :D :D :D
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      Napisane przez McBurak
      Napisane przez OzzyM
      Dokładnie :D Plus kluczowa taktyka for value, czyli call pod seta i check/fold missnięty flop ;)
    • zylka5
      zylka5
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 174
      ta odmiana jest bardziej perspektywiczna od casha

Co przez to rozumiesz?
    • babel92
      babel92
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 16 172
      najwięcej kasy leży w mtt, bo mamy mnóstwo słabych graczy ;)
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      Napisane przez zylka5
      ta odmiana jest bardziej perspektywiczna od casha

Co przez to rozumiesz?
      Że łatwiej pojechać na EPT i urwać, niż zbudować rolla na cash gamesy z Dwanem i Ivey'm.
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      Ehh, miała być fajna errata dziś do tego sukcesu, w postaci nowego tematu: "Druga sesja ever, drugi FT, drugi ship (w tym samym turnieju)", ale cóż...

To tylko pozostawię ku potomnym, że jak jakiś turek leży, to leży i już :)

Almost back to back...
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Oby tak cały czas szło w MTT :f_thumbsup:

gratki!
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      Okej, przepraszam, nie chciałem spamować na forum każdym jednym shipem, ale to co się dzieje jest dość sick...

Zagrałem dziś czwartą sesję, więc czwarty raz podszedłem do tego turka z pierwszego posta. Pierwsze podejście widzieliście (win), drugie jest tu powyżej (FT), trzecie było na bubblu, a czwarte...

5 dni, 4 podejścia, 3 FT, 2 shipy, a to w końcu turek na over 250 osób. Dzięki dla Tomassona za rail do późnych godzin nocnych i postaram się tu nie wklejać shipów - chyba że coś dużego lub np. 3 raz ten turek przy 5-tym podejściu :D

PS: Także jeśli ktoś planuje grać tego deepka na 888 w najbliższych dniach, to pamiętajcie, że jedno miejsce w czołówce jest zarezerwowane ;)
    • UnknownJoseph
      UnknownJoseph
      Brąz
      na forum od: 22.04.2010 Posty: 5 754
      ten 89rhino89 to gracz NL20/30 mam na niego 1500h to nie dziwie sie ze go pokonales liniami NL50FR :P