[PT4] 3Bet vs position

• 9 odpowiedzi
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

różnica jest taka, że 2bet, to każdy raise, a open, to tzw. first in.
      W praktyce do open nie wlicza się rozdanie, jeśli przed raise'ującym byli limperzy.

Pozdrawiam.
    • Xys66
      Xys66
      Brąz
      na forum od: 11.03.2012 Posty: 149
      Czyli jeżeli CO kradnie blindy i podbija z 4BB (przed nim nie było żadnego podbicia) BTN i SB foldują, a BB odwija się 3betem, to która z powyższych statystyk mi to pokaże?
    • Wojaq
      Wojaq
      Brąz
      na forum od: 03.01.2010 Posty: 4 658
      jeżeli przed CO nikt nie podbił ani nie zlimpował to będzie 3bet vs CO open, jeśli byłby jakiś limp to by było vs CO 2bet

jakbym się mylił to poprawcie :f_wink:
    • Xys66
      Xys66
      Brąz
      na forum od: 11.03.2012 Posty: 149
      No właśnie mam wątpliwości. PT4 robi sam notatki i przy graczach na blindach, którzy sprawdzają moje steale pojawiają się notki typu:

called 2Bet from Blinds (A9)
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Bo steal jest 2betem. Być może po prostu w notatkach nie ma rozróżnienia. O, widze nawet że mój PT domyślnie nie ma takiej staty, może to jest przyczyną :)

Pozdrawiam
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      Robię limp z UTG na co HJ mnie riasuje (2bet), reszta fold. Ja robię reraise i to będzie 3bet vs MP 2bet? Czy ta statystyka mi zrośnie chociaż jestem na utg? Trochę to bez sensu by było żeby limp/raisy się tu liczyły.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Witam,

Moim zdaniem powinno zaliczyć ten 3-bet. Żeby być pewnym, radzę sprawdzić to w następujący sposób:

- wrzucić do HUDa/Popupa tę statystykę
      - ustawić statystyki na wyświetlanie do czasu ręki
      - włączyć tę rękę i sprawdzić statystykę
      - włączyć rękę następną

Wtedy można zyskać pewną odpowiedź.

Pozdrawiam
    • CainBlleetharn
      CainBlleetharn
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 466
      I tak jest limp\raise wlicza do 3betu.
      Przy okazji jak ktoś wpłaca db i siedzimy na BB, db checks, reszta fold my raise to to jest raise 1st :p
      Ostatnio też znalazłem że W$SD w PT4 zlicza splity i side poty jako wygrane, nawet jeśli całościowo tracimy w tych rozdaniach kasę :facepalm: Niech oni dadzą cache na te custom staty, bo te gówno co dają domyślnie się do niczego nie nadaje.
    • dlrzz
      dlrzz
      Brąz
      na forum od: 05.09.2010 Posty: 7 123
      Najlepiej wysłać im ticket z taką propozycją. Również sądzę, że to powinno być zmienione.