Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Czerwcowy challenge 45man nonturbo 1$

• Certh
      Certh
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 2 718
      Siema,

zgodnie z zapowiedzia zakladam watek zbiorczy poswiecony czerwcowemu wyzwaniu!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cel: Osiagniecie jak najwiekszego ROI w miesiacu czerwcu.

Rodzaj gier: Turnieje 45man nonturbo 1$.

Minimlana ilosc gier potrzebna do zakwalifikowania: 300

Maksymalna ilosc gier: no limit

Start: 1.06 (od 8:00)

Koniec: 30.06 (de facto 8:00 1.07)

Nagroda: 3 bilety na turnieje MTT, zasponsorowane przez uczestnikow w formie stakingu. Wygrany przeznacza 50% wygranych do rownego podzialu dla stakingujacych graczy.

Uczestnicy:
      - Certh 25,93% (307)
      - tomasmt 38,7% (91)
      - musashi87 -3,4% (308)
      - PomorzaninNd 24,35% (165)
      - gregwolves ???
      - wycioreks 48% (376)
      - Geeneral 35% (106)
      - B4tolOmeO ???
      - acapulcoo ???

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 93 odpowiedzi
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Jesli ktos ma jakies obiekcje, rezygnuje, chcialby dolaczyc - piszcie w tym temacie.
    • gregwolves
      gregwolves
      Brąz
      na forum od: 25.12.2010 Posty: 705
      Siema. Ja bym chętnie dołączył. Taki volume na bank wykręcę w czerwcu. Na tą chwilę dalej ciułam na $0.25 żeby się odbudować. Wpiszcie mnie, jeśli nie problem :sdrink
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Dodany :)
    • GregorJunior
      GregorJunior
      Brąz
      na forum od: 15.06.2010 Posty: 285
      Dodaj na koniec że jeśli ktoś wycofa się z challengu to też składa sie na staking bo uczestniczył:)
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Dlatego proponuje przelac po 5$ jako warunek uczestniczenia w challengu, jakaiejs zaufanej osobie, ktora te kase bedzie trzymala do wylonienia zwyciezcy.
      Co Wy na to?

edit: namowilem tez wycioreksa, zeby wzial udzial w challengu. Mysle, ze moze byc ciekawie, bo jest w tym roku TOP1 w proficie na sitkach 45man do 2$.
    • elmin1337
      elmin1337
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 595
      Napisane przez Certh

edit: namowilem tez wycioreksa, zeby wzial udzial w challengu. Mysle, ze moze byc ciekawie, bo jest w tym roku TOP1 w proficie na sitkach 45man do 2$.
      gdzie można znaleźć takie fajne info ?
      przez soft starsow?
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Nie, na sharkscope. TU masz linka do wspomnianego rankingu, ale mozesz sobie wyszukac co Cie interesuje.
    • gregwolves
      gregwolves
      Brąz
      Napisane przez Certh
      Dlatego proponuje przelac po 5$ jako warunek uczestniczenia w challengu, jakaiejs zaufanej osobie, ktora te kase bedzie trzymala do wylonienia zwyciezcy.
      Co Wy na to?
      Proponowałbym Tobie, bo Ty ogarniasz challenge i forum najlepiej :s_biggrin: Kase przelewać przez soft P* rozumiem?
    • lukxxx
      lukxxx
      Brąz
      na forum od: 28.07.2008 Posty: 99
      Dobra wchodzę w to :s_biggrin:
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Lukxxx, dopisalem.

Myslalem bardziej o kims niezaangazowanym, np. MateuszHonor, czy Gaaish. Oczywiscie jesli macie do mnie zaufanie, ze nie zdefrauduje tej poteznej sumy ;) , to moze tak oczywiscie byc.
      Login na P* mam oczywiscie taki sam jak tutaj.
    • acapulcoo
      acapulcoo
      Brąz
      na forum od: 12.08.2010 Posty: 124
      Można ewentualnie dopisać się do challenge np. na początku przyszłego tygodnia? Bo wtedy będę wiedział, czy dam radę tyle zagrać
    • gregwolves
      gregwolves
      Brąz
      Napisane przez Certh
      Myslalem bardziej o kims niezaangazowanym, np. MateuszHonor, czy Gaaish. Oczywiscie jesli macie do mnie zaufanie, ze nie zdefrauduje tej poteznej sumy ;) , to moze tak oczywiscie byc.
      Login na P* mam oczywiscie taki sam jak tutaj.
      Myśle, że da radę Ci zaufać :s_cool: Chyba, że ktoś ma inne propozycję, w sumie to mi obojętne. Jeżeli nie, to w 1 czerwca przelewam to $5.00 :s_wink:
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Napisane przez acapulcoo
      Można ewentualnie dopisać się do challenge np. na początku przyszłego tygodnia? Bo wtedy będę wiedział, czy dam radę tyle zagrać
      Raczej nie bardzo. Liste zamykamy przed 1.06, potem moga byc sytuacje, ze ktos widzi, ze dobrze mu idzie i bedzie chcial sie dopisac.
      Ocen dokladnie czy dasz rade tyle zagrac. Zobacz, ze to tylko 20xdziennie przez 15 dni :)
    • B4tolOmeO
      B4tolOmeO
      Srebro
      na forum od: 30.04.2011 Posty: 657
      Witam,

jakie jest "wpisowe"(chodzi mi o dokładnie o jakie to turnieje będzie chodzić) do tego challengu i czy jak rozegram 300 tych turniejów np w 10 dni to mam grać do końca czerwca czy już mogę np odpuścić?

Wstępnie się piszę :)
    • Certh
      Certh
      Brąz
      Poczatko mialy byc 3x11$ (the Big, Sunday Storm, i cos jeszcze), ale ze zwieksza sie liczba chetnych to cos jeszcze dodamy. W kazdym badz razie te turki mtt mialy byc po 11$, kwestia tak dobrania zeby wykorzystac calosc nagrody. Za uczestnictwo - 5$ na poczet nagrody.

Tak, mozesz rozegrac 300 w 10 dni, uznac ze masz fajne roi i na tym zakonczyc.
      Ale roi liczymy z calego miesiaca, czyli jesli decydujesz sie na gre dalej, to twoje ryzyko.
    • luqazzz
      luqazzz
      Brąz
      na forum od: 31.03.2011 Posty: 48
      Czy ja dobrze rozumiem?? Jeżeli przykładowo wycioreks któremu średnio na miesiąc wychodzi 400$ profitu by wygrał, to musiał by oddać 200$ dla stackujacych, a w nagrodę otrzyma 3 tickety warte 33 czy nawet 50$ ??
    • musashi87
      musashi87
      Złoto
      na forum od: 14.03.2008 Posty: 11 847
      Napisane przez luqazzz
      Czy ja dobrze rozumiem?? Jeżeli przykładowo wycioreks któremu średnio na miesiąc wychodzi 400$ profitu by wygrał, to musiał by oddać 200$ dla stackujacych, a w nagrodę otrzyma 3 tickety warte 33 czy nawet 50$ ??
      chodzi o 50% wygranej w tych 3 turniejach do których tickety wygrał.
    • B4tolOmeO
      B4tolOmeO
      Srebro
      na forum od: 30.04.2011 Posty: 657
      to dopiszcie i mnie :)
    • PomorzaninNd
      PomorzaninNd
      Złoto
      na forum od: 16.02.2012 Posty: 379
      Mój udział jest już praktycznie pewny. Potrzebowałbym tylko pomocy z ogarnięciem jakiegoś programu trackującego, ustawieniem filtrów i HUD-a. Nigdy z tego nie korzystałem, do policzenia ROI jest to chyba niezbędne, a jak już będę miał i tak to zainstalowane, to chciałbym skorzystać też z reszty udogodnień. Ktoś mógłby pomóc?