Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Q2 freeplay sss NL 10

• simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Absolute Life Poker Burlington 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw showdown

Button CallingSt ($11.55)
      SB Trasso ($11.84)
      BB simon1323 ($1.85)
      UTG droppy7 ($4.90)
      UTG+1 69Bombik69 ($5.55)
      MP McBeff ($5.31)
      MP GelezinisVilkas ($2.73)
      CO-1 pok1975 ($7.25)
      CO erris2007 ($1)

Preflop: simon1323 is in the BB with Q:club: 2:club:
      5 folds, erris2007 calls 0.10, 2 folds, simon1323 checks.

Flop (0.25) 8:club: A:heart: 5:club:
      simon1323 checks, erris2007 checks.

Turn (0.25) Q:spade:
      simon1323 checks, erris2007 checks.

River (0.25) 5:spade:
      simon1323 checks, erris2007 bets 0.20, simon1323 calls 0.20

erris2007 shows 4:diamond: K:diamond:
      simon1323 shows Q:club: 2:club:

simon1323 wins 0.65 with Two pair, Queen's and Five's with a Ace for a kicker

Tutaj prosze o opinie. Na River doszla 5 a ten po tylu checkach daje mi taki mini bet. Od razu skumałem, że coś blefuje. Zresztą często mi się tak zdarza i wtedy jednak sprawdzam takiego jak mam jakąs wysoką parę a w tym wypadku asa wykluczyłem w czasie gry. Prosze o opinie
  • 7 odpowiedzi
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      na forum od: 26.12.2007 Posty: 356
      Moim zdaniem zła decyzja.

a) Piszesz, że to był mini-bet. Zauważ, że to był bet za pulę, więc raczej nie mini.
      b) Skumałeś, że blefuje... Ciekawy wniosek, bo za blef ja bym przyjął bet rzędu $1 a nie za wysokość pot'a, który można sprawdzić ze średnią kartą.
      c) I sedno - przecież Ty nie masz w tym rozdaniu żadnej ręki. Bije Cię każda piątka i każdy as.
      d) Przeciwnik zagrał jeszcze gorzej od Ciebie :) Co to był ten bet $0,20 to ja zupełnie nie wiem...
    • simon1989
      simon1989
      Black
      Sam nie wiedzialem zastanawialem sie chwile czy sprawdzic. Ta 5 byla klopotliwa. Oczywiscie ze nie mialem mocnej reki ale mialem na tyle dobra by sprawdzic bet 0.20$ ktory co prawda zachaczal o pot ale nie wiem smierdzial mi z kilometra tym ze jednak ma jakas niska pare albo probuje mnie zrzucic. Nie wiem zazwyczaj sprawdzam takie bety na river jezeli ktos tylko checkuje bo w 90% to sa jakies dziwne bety na tym limicie w szczegolnosci...
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      Naprawdę uważasz, że bet za pota na riverze to jest próba wyrzucenia Cię z rozdania? Zgadzam się, że takiego beta można sprawdzić nawet z Twoją ręką (dzięki tej drugiej piątce - gdyby nie ona biłaby Cię także każda dama i wtedy call już błędny na pewno).

Może ja się nie znam, ale gdyby chciał Cię wywalić z tego rozdania, to zagrałbym za $1 na riverze (pomijając fakt, że z tak rewelacyjną kartą jak K4s mogę się znaleźć w rozdaniu tylko z blindów :) ).
    • simon1989
      simon1989
      Black
      Original od WolandPL
      Naprawdę uważasz, że bet za pota na riverze to jest próba wyrzucenia Cię z rozdania? Zgadzam się, że takiego beta można sprawdzić nawet z Twoją ręką (dzięki tej drugiej piątce - gdyby nie ona biłaby Cię także każda dama i wtedy call już błędny na pewno).

Może ja się nie znam, ale gdyby chciał Cię wywalić z tego rozdania, to zagrałbym za $1 na riverze (pomijając fakt, że z tak rewelacyjną kartą jak K4s mogę się znaleźć w rozdaniu tylko z blindów :) ).
      Rozegralem juz troche rozdan na tym limicie i takich prob juz widzialem no nie wiem nie chce klamac ze 50. Nie wiem na jakiej zasadzie to robia ale bede staram sie wrzucac takie rozdania zeby udowodnic ze oplaca sie takie sprawdzanie sie oplaca. Pozdrawiam :)
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      ja takie rozdania sprawdzam zawsze moze nie jest poprawne ale diablo EV+ :P wiekszosc ludzi jak nic nie ma na river blefuje zeby zebrac pule
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      No cóż, wychodzi na to, że taki idiotyczny sposób blefowania jest popularny na niskich limitach.

O sprawdzaniu takich betów trzeba na pewno zapomnieć na wyższych stawkach, więc sprawdzając je teraz można się nabawić złych nawyków...
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Wiadomo ze nie jest to 100% zgodnie ze strategia ale ja zagral bym tak samo chociaz by poto by zorientowac sie jak ten przeciwnik gra, na wyzszych limitach zadko sie zdarza aby dojsc do sd check/check chec/check?? tam zawsze sie gra bet/fold!!