Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AA nl25

• paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)      
      Position:
      Stack
      MP2:
      $21.32
      Hero:
      $4.40

0.10/0.25 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:heart: , A:spade:
      UTG+2 calls $0.25, MP1 folds, MP2 calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.50, 3 folds, MP2 calls $1.25.

Flop: ($3.60) 7:club: , Q:spade: , 4:heart: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $1.75, MP2 raises to $3.50, Hero raises to $2.90 (All-In).

Turn: ($10.00) 6:heart:
      River: ($10.00) T:spade:

Final Pot: $10.00

Results follow (highlight to see):
      MP2 shows [ 7h, 7d ] three of a kind, Sevens
      Hero shows [ Ah, As ] a pair of Aces
      MP2 wins $0.60 USD with three of a kind, Sevens.
      MP2 wins $8.43 USD with three of a kind, Sevens.

Juz naprawde nie wiem co robic z takimi gosciami (na dodatek takie zachowanie robi sie coraz bardziej powszechne). Rozumiem ze chcial wejsc dla set value ale to jest call20 ewentualnie call15. Juz mi rece opadaja z takimi kolesiami, a zdarza sie to coraz czesciej.

I zaczyna wygladac to tak, ze TPTK dla SSS juz zupelnie nie wystarczy zeby wejsc i wygrac OLA. Gracze na PP juz sie tak wycwanili ze nie drawuja z short stackami. Jak nie trafia to check/fold, a jak trafia seta czy cos lepszego to... Check;/ tak jak tu. Wydaje mi sie ze powoli, przy tej ilosci graczy SSS i wiedzy ogolu graczy nt tej strategii zaczyna byc strasznie ciezko w ten sposob cos zarobic...
  • 2 odpowiedzi
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      na forum od: 26.12.2007 Posty: 356
      Czy sprawdzenie raise PF 5BB z parą siódemek jest dobre, to rzecz dyskusyjna. Ja nie sprawdzam, ale znam graczy którzy sprawdzają.

Ale zastanów się nad statystyką. Na 8 rozdań AA vs 77 raz on trafi seta. Pozostałe razy wygrywasz. Pytanie kto będzie w sumie do przodu jest chyba retoryczne, prawda?

No i oczywiście odnotuj sobie przy nim, że reraisuje z takimi a nie innymi kartami i na drugi raz go nie sprawdzisz na flopie.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Na flopie miales pojsc all in bo twoj stack byl mniejszy od 150%puli a ty miales made hand, co do takiej gry kolesia to oczywiscie ze jest nieoplacalna ale nie przeskoczymy czegos takiego, na dluzsza mete bedziesz na duzym plusie!!