Last chance challenge - reaktywacja

• kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      na forum od: 27.01.2010 Posty: 1 540
      Witam,

Po ostatnim tilcie znów zmasakrowałem swojego rolla na nl400 ;/. Zostało 50$. Podejmuje więc challenge ostatniej szansy. 2000$ zysku do września stosując BRM 75BI na limit w sng od czasu do czasu pogrywając MTT.

Jeśli znów wpadne w tilt i zaczne robić kretyńskie rzeczy wypłacam wszystko i robię przerwę od pokera.

Jeśli się uda to za 1000$ jadę na wakacje :)

Życzcie powodzenia. Dziś pierwsza sesja, jeśli macie jakiekolwiek rady jak walczyć z tiltem byłbym wdzięczny.

Pozdro.

Edit : zablokowałem sobie cash games na p* moze to cos da
  • 65 odpowiedzi
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      I Sesja

Słabo 10 sng 45-tek po 0,50, 3 MTT i tylko raz itm w 45-tce (2 miejsce) w sumie 4$ straty

Prześladował mnie niezły pech, raz odpadłem po swoim błędzie reszta bad beaty, bądź przegrane flipy

Profit -4$
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Dzień 2

Znów p* mnie testuje, wpadlem w lekki tilt i przegrałem ze 2 turki przez to, ogółem 26 turków -5$

Profit - 9$
    • maniek160593
      maniek160593
      Złoto
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 112
      Dawaj dawaj, nie poddawaj się, jeśli podejmujesz dobre decyzje z czasem zaczniesz zarabiać. Nie przejmuj się pojedynczymi sesjami. GL :sdrink
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Dzień 3.

17 turków, pod koniec zmieniłem 45 tki turbo za pół dolca na 45 tki regular za dolara. Ciągną sie trochę ale zmiana była strzałem w dziesiatke. Na 5 turków jedno zwycięstwo jedno miejce szóste i jedno trzecie. 15 dolcow do przodu i udało sie wyjść na zielono, jutro jadę na 3 dni nad jeziorko;) więc przerwą od pójdą. Pozdro

profit - 4$
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Dzień 4

Wróciłem z weekendziku zmęczony i chyba niepotrzebnie grałem, troche overagro, pogralem 45tki i 4 mtt, w sumie 4$ minusu. Jutro po robocie siadam na dłuższą sesję do 45tek może uda się zagrać tak z 15. Zwiększe ilość stołów z 6 do 9.

Profit - 0$

Pozdro.
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Dzień 5

Dobra sesja, grałem głównie 45-tki za 1$, do tego ze 2 turbo za 0,50$. W sumie 11 turków

Wyniki :

1 - 45tka za dolara - 1st
      2 - 45tka za dolara - 2nd
      3 - 45tka za 0,5 $ - 2nd

Pozwoliło to wypracować 17$ profitu, całkiem miło.

Profit 17$

Challenge Progress

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]
    • Endurx
      Endurx
      Brąz
      na forum od: 13.11.2008 Posty: 3 428
      długa droga przed Tobą życzę powodzenia i wytrwałości :nh
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 859
      Hej kfiacior24, jak idzie? Chyba nie zarzuciłeś challenge'u, co?

:)
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Hej, zdecydowanie nie porzuciłem :) Tym razem się tak łatwo nie poddam, nad ranem wróciłem z Brukseli. Wieczorkiem będzie sesja i raport z niej :)

Pozdrawiam
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Hejka,

Co prawda z lekkim opóźnieniem ale jestem :) . Przez ostatnie kilka dni rozegrałem trochę turków, ciężko zliczyć mi ile :) za bardzo rozstrzelone w czasie. Udało się wypracować ~23$ zysku. Zbliżam się do 75 BI na 45tki za 1,50 turbo co mnie niezmiernie cieszy :) . Mam nadzieje że one przyspieszą przyrost BR :) .

Profit 40$

Challenge Progress

[||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]

Edit : Od jutro zabieram się poważnie za pokerową edukacje :) . Będę czytał/oglądał arty/filmy, komentował te które przeczytałem/obejrzałem i starał się zamieścić wnioski płynące z porównania powyższych z moją grą.
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Część edukacyjna :

1) Rozwiązany quiz http://pl.pokerstrategy.com/quiz/weekly/1634/ - wynik 25/30.
      Błąd w pytaniu:
      Zadanie 1:
      PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t50 (8 handed)

Stacks & Stats
      UTG (t3245)
      UTG+1 (t1415)
      MP1 (t1555)
      MP2 (t1145)
      CO (t2580)
      Button (t1385) statystyki: 33/22 przy 75 rozdaniach
      Hero (t1235)
      BB (t940)
      Preflop: Hero is SB with AQo
      5 folds, Button raises to t100, Hero ...

Wybrałem raise powinien być push. Raise dałem ze względu na fakt iż przy takich statystykach nie chciałem aby przeciwnik mi spasował po pushu.

2) Film o 45-tkach part 1. Wnioski :
      - gram zbyt agresywnie AK preflop na niskich blindach
      - gram zbyt loose na niskich blindach.
      - za dużo drawuje postflop.

Dziś podczas sesji zamierzam zmienić te aspekty.
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Ostatnio mało czasu na granie. Więcej pracy i jeszcze wydali diablo3. Rozegrałem może z 40 sitków i strasznie przy topiłem na turbosach. Chyba ich nie umiem grać albo gram ich zbyt mało żeby mi wariancja oddawała.

Odegrałem na non turbo w sumie jestem 9 $ do tyłu od ostatniego razu.

Postanowienie nr 1) Gram tylko non turbo !!!! i buduje rolla na non turbo 45tki za 3,50 $.

Profit 31$

Challenge Progress

• kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Jeszcze mnie czasu niż ostatnio. Pieprzone diablo pochłania zbyt dużo czasu. dziś 9 45-tek za 1,5 i bardzo ładne wyniki 2 razy czwarty 2 razy drugi. Razem 28$ do przodu + 7$ ugrane wczoraj.

W sumie udało się wypracować 64$ zysku co przy rozegraniu ~150 turków uważam za spory sukces :) . Powolutku do przodu a challenge uda się zrealizować. Mam cichą nadzieję że uda mi się wygrać ligę :) co troszkę zasili BR :) .

Jutro znów obejrzę jakiś filmik i cuś przeczytam :) . Mało czasu ale szkolić się trza :)

POZDRO

Profit 64$

Challenge Progress

• kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Dziś znów kilka 45-tek turbosków. Raz ITM ale za to udało się wygrać :)

Profit 68$

Challenge Progress

• philenvyy
      philenvyy
      Brąz
      na forum od: 14.01.2011 Posty: 746
      zajebisty progress bar, powodzenia i nie wpadaj w tilt
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Napisane przez philenvyy
      zajebisty progress bar, powodzenia i nie wpadaj w tilt
      Dziś miałem już prawie odchył, ale stwierdziłem że pójdę zapalić i mi przeszło są pewne postępy. Mam nadzieję że uda się ten kretyński nawyk zwalczyć :) . A Progress Bar mnie motywuje :) , miło się dostawia kolejne kreseczki :)

Jest też niestety pewien problem, nie mam kiedy grać turków. Nie znaczy to że zarzucam challenge w żadnym wypadku. Wrócę do korzeni, będę grał NL BSS. Zamierzam jednak grać na Zoomie, przy mojej małej ilości czasu na grę to powinno być małe remedium :)

Dziś trochę pograłem, wcześniej obejrzałem dwie części Boom na Zoom żeby się troszku przygotować 22$ do przodu. Całkiem nieźle, a skończyłem trochę pod EV, więc było trochę pecha.

Przeciwnik jest raczej łatwy, szczery i wydaje mi się że ABC i wiara w przeciwnika szybko pozowli zebrać 30 BI na nl10, wcześniej shotować nie mam zamiaru.

A tym czasem zbieram się do wyrka. Dobranoc :)

Profit 90$

Challenge Progress

• kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Dziś szybka sesja, plus 4$, 6$ pod ev :) . Godzinka grania, 1400 rąk to lubię ;)

Profit 94$

Challenge Progress

• philenvyy
      philenvyy
      Brąz
      na forum od: 14.01.2011 Posty: 746
      Grasz NL5 zoom? EV się nie przejmuj, szczególnie na zoomie, ważne jest czy podejmujesz dobre decyzje
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      Tak dokładnie, NL5 i jeszcze pewnie trochę posiedzę, chcę zbudować solidny BR zanim wbije na nl10