[NL2-NL16] QQ nl10

• paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)        
      Position:
      Stack
      CO:
      $9.74
      BB:
      $3.97

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with Q:spade: , Q:club:
      3 folds, Hero raises to $0.40, MP2 calls $0.40, MP3 folds, CO raises to $2.50, 2 folds, BB calls $2.40, Hero raises to $2.12 (All-In), MP2 folds.

Powinienem dac ALL IN?

Flop: ($7.57) 2:club: , T:diamond: , 6:club: (2 players)
      BB checks, CO bets $7.24 (All-In), BB raises to $1.47 (All-In).

Turn: ($16.28) 7:heart:
      River: ($16.28) 5:club:

Final Pot: $16.28

Results follow (highlight to see):
      CO shows [ Kh, Ks ] a pair of Kings
      Hero shows [ Qs, Qc ] a pair of Queens
      BB shows [ Kc, 9c ] a flush, King high
      CO wins $5.77 USD with a pair of Kings.
      BB wins $3.52 USD with a flush, King high.
      BB wins $6.47 USD with a flush, King high.
  • 3 odpowiedzi
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      na forum od: 26.12.2007 Posty: 356
      All-in dość problematyczny. Zakładam że nie znasz gracza na CO, a akurat teraz jakieś notatki o nim czy statystyki by się przydały. Gdybym wiedział, że to solidny gracz, to zdecydowanie fold.

Skoro jednak nie wiesz nic o przeciwniku, to moim zdaniem "za" AI przemawia fakt, że jest tam jeszcze jeden przeciwnik chętny do gry, czyli można wygrać więcej. Nie wierzę, że w jednym rozdaniu spotkało się QQ vs KK vs AA. Jeśli jeden z nich ma silniejszą parę od mojej to trudno, ale możliwe że nie mają pary, a wtedy odbierają sobie wzajemnie outs'y (jeśli np. obaj pokazaliby AK, to skakałbym z radości :) ).

Gdyby jednak nie było drugiego gracza, to dla mnie chyba jednak fold.

Aha - o tym kliencie sprawdzającym taką ostrą walkę pre-flop z K9s radzę zrobić odpowiednią notkę - lubimy takich graczy :)
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      A wg. mnie jakby sie czepiać to nie powinno Cię być w tym rozdaniu :) Masz więcej niż 25BB i nie masz KK albo AA :) pozdrawiam

Co do rozdania to wg. mnie push na PF dobry. W puli było już tyle, że tylko to Ci zostało. Pozdrawiam
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      nie chyba nie ma wiecej niz 25BB konwerter pokazuje sume wiec wszystko ok!!Samo zagranie tez bezbledne!!