Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] KK nl10

• paulussus
      paulussus
      Black
      na forum od: 01.12.2007 Posty: 631
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)      
      Position:
      Stack
      BU:
      $12.80
      Hero:
      $2.34
      SB:
      $10.25

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:club: , K:heart:
      4 folds, Hero raises to $0.40, CO folds, BU calls $0.40, SB calls $0.35, BB folds.

Flop: ($1.30) 9:club: , J:club: , J:spade: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.90, BU raises to $1.80, SB folds, Hero raises to $1.94 (All-In), BU calls $0.14.

Turn: ($5.18) 2:club:
      River: ($5.18) Q:club:

Final Pot: $5.18

Results follow (highlight to see):
      BU shows [ Ac, 9h ] a flush, Ace high
      Hero shows [ Kc, Kh ] a flush, King high
      BU wins $4.93 USD with a flush, Ace high.

Blad czy bad beat?
  • 3 odpowiedzi
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      na forum od: 26.12.2007 Posty: 356
      To że wpadł flush w ogóle możemy zignorować w rozważaniach - zdecydowanie bad beat.

Natomiast flop kłopotliwy. Przyznam, że nie wiem jak bym zagrał. Oczywiście nie boimy się ręki A9, ale zdecydowanie boimy się waleta. Pozostaje kwestia jaka ręka z waletem sprawdzałaby podbicie PF. Jeśli JJ, to pozostaje się uśmiechnąć. Każda inna raczej popełnia błąd, więc wychodzi na to, że walimy ostro, bo nie wierzymy w waleta.

Praktyka niestety pokazała, że na tych stawkach trudno robić takie analizy. Sprawdzanie podbicia z A9o PF zasługuje na odpowiednią notatkę :) .
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Jak dla mnie to obaj niezle zagrali :) Podbicie na PF dwa walety z czego żaden go nie ma i jeszcze reraise :D Normalnie nie wiem co on tam widział w tych kartach ten z flushem :D Musi się trudno na tym limicie już widziałem wielu świrów :) Wg. mnie zagrane dobrze. Pozdrawiam
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Wszystko ok!!