Fps

• Destrukt
      Destrukt
      Brąz
      na forum od: 06.06.2011 Posty: 476
      Siema,

Wczoraj pojawił się temat o BF 2, aby jednak nie robić o każdej grze osobnego wątku proponuje jeden o ogólnej tematyce gier FPS. Poreklamuję trochę Battlefielda 3, bo chyba nigdy z tak wielką ochotą nie siadałem do multi, absolutnie epicka gra pod każdym względem. I przy okazji gdyby byli chętni do wspólnej gry (wyłącznie PC) to zapraszam na PM, grywam w BF3 + B2K, CoD MW3 i od jakiegoś tygodnia mam BF2 + Vietnam.
      Tylko niestety prawda jest taka że wracam do grania po kilkuletniej przerwie, dlatego poziom mojej gry jest na pewno tragiczny :f_cool: Staty chwilowo poniżej 1.0 także pełny fishing :f_biggrin: Piszę żeby nie było że nie uprzedzałem :D

Wracając do Battlefielda, wrzucę dwa zdania od siebie. Dużo na początku było porównań z grą CoD MW3 których z wielu powodów nie dało się uniknąć. Wg. mnie tryp Co-op wyszedł lepiej dla CoD, bardziej rozbudowany, więcej różnorodnych i ciekawszych misji, które dały mi o wiele więcej funu (do dzisiaj wracam czasami w tryb przetrwanie) Natomiast w kwestii multi nie można zabrać grze Battlefield tego wielkiego rozmachu i precyzji z jaką ta gra została wypuszczona. Single nie oceniam bo nigdy nie gram ;) A piszę o tej grze tyle aby zachęcić do zapoznania się z tą produkcją osób, które nigdy nie miały okazji jej poznać (jak ktoś się zdecyduje zobaczyć coś z linków poniżej to zdecydowanie polecam całość, bo sama akcja trochę się rozkręca).

Pozdro
  • 25 odpowiedzi
    • MonaiPlox
      MonaiPlox
      Brąz
      na forum od: 04.10.2010 Posty: 1 048
      Zastanawiałem sie czy kupic BF3 lub COD:MW3. Widziałem gameplaye z obu i grałem w bete BF3 + poprzednie części coda i bardziej w strone coda sie sklaniam. Cos byś podpowiedział, jaka twoja opinia nt tych gierek?
    • kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 185
      Siema,

Jestem mega noobem w takie gry, pierwszy raz w online fps grałem ostatnio u brata w BF3 i powiem że bardzo przyjemny odstresowywacz :D

Nie mam zamiaru kupować gry bo chce tylko pograć okazyjnie dla relaksu, a dwa że mi nie pójdzie na laptopie - no i trafiłem na coś takiego: http://battlefield.play4free.com Warto to instalować?
      Filmik wygląda dosyć fajnie i grafa chyba do łyknięcia na moim sprzęcie:
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      na forum od: 24.01.2011 Posty: 579
      a są tu może jacyś gracze Quake 3 Arena 1.16 lub 1.32 i jakie mody?
    • MonaiPlox
      MonaiPlox
      Brąz
      na forum od: 04.10.2010 Posty: 1 048
      urban terror jest fajny
    • sniokers
      sniokers
      Brąz
      na forum od: 24.01.2012 Posty: 455
      generalnie nie gram w gry, ale moge wam cos z calego serca polecić. Quake Live. Naprawde czasami jak wejde to 2h mija niewiadomo kiedy i ciągle mało :) gra w deche bo jest szybka (jak dla mnie), wymagająca (wiele trzeba sie nauczyc zeby cokolwiek ogarniac) i darmowa. Dodatkowo duzym plusem sa bardzo male wymagania. Jeden rdzen niecale 2GHz i stara karta graficzna calkowicie wystarczaja do komfortowej gry :)
    • perun86
      perun86
      Srebro
      na forum od: 13.03.2008 Posty: 601
      Napisane przez kwasu2307
      Siema,

Jestem mega noobem w takie gry, pierwszy raz w online fps grałem ostatnio u brata w BF3 i powiem że bardzo przyjemny odstresowywacz :D

Nie mam zamiaru kupować gry bo chce tylko pograć okazyjnie dla relaksu, a dwa że mi nie pójdzie na laptopie - no i trafiłem na coś takiego: http://battlefield.play4free.com Warto to instalować?
      Filmik wygląda dosyć fajnie i grafa chyba do łyknięcia na moim sprzęcie:
      Gra ma bardzo niskie wymagania bo grafika to odnowiony, przerobiony Battlefield 2 więc spokojnie powinna Ci pójść na lapku. Jeśli nie masz zamiaru kupować Battlefielda 3 to dobrze trafiłeś. Graficznie jest przepaść pomiędzy tymi grami, ale w BP4F gra się dość przyjemnie chociaż na początku jest trochę ciężko bez znajomości map i z niezbyt dobrymi podstawowymi broniami.
      Gra zajmuje tylko 1,7 GB więc warto zainstalować i sprawdzić, jak się nie spodoba to odinstalujesz.
    • ozi
      ozi
      Srebro
      na forum od: 30.04.2007 Posty: 1 533
      Napisane przez ppp1otrek
      a są tu może jacyś gracze Quake 3 Arena 1.16 lub 1.32 i jakie mody?
      Teraz to Quake Live tylko, już nawet cpma umarło.
    • Destrukt
      Destrukt
      Brąz
      Napisane przez MonaiPlox
      Zastanawiałem sie czy kupic BF3 lub COD:MW3. Widziałem gameplaye z obu i grałem w bete BF3 + poprzednie części coda i bardziej w strone coda sie sklaniam. Cos byś podpowiedział, jaka twoja opinia nt tych gierek?
      No tak jak pisałem powyżej, sam tryb co-op jest lepszy dla CoD, ale studio dice zrobiło absolutne mistrzostwo jeżeli chodzi o tryb multi w battlefieldzie i przynajmniej ja zostałem doszczętnie powalony na kolana. A że w multi gram więcej to preferuje tę grę. Jeżeli natomiast nie masz przekonania do battle to zdecydowanie inwestuj w CoD, graj w to co lubisz :D
    • intezik
      intezik
      Global
      na forum od: 01.04.2011 Posty: 167
      Quake Live tak samo,

co do tego bf4free duzo tam graczy jest ? Bardzo duzo gralem w bf2 ale tam juz marnie z graczami, cod4 mi sie znudzil a na bf3 nie mam kompa. Warto instalowac duzy traffic w tym darmowym bfie ?
    • sz3sz
      sz3sz
      Srebro
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      Napisane przez MonaiPlox
      urban terror jest fajny
      ile ja lat w to gralem...
      ostatnio sciagnalem zeby troche popykac
      ale bylem swiezo po crysis 2, troche na uptownie poswirowalem i stwierdzilem ze basta
      w takie paskudztwo grac nei bede :D
    • kwasu2307
      kwasu2307
      Brąz
      na forum od: 18.09.2008 Posty: 185
      co do tego bf4free duzo tam graczy jest ? Bardzo duzo gralem w bf2 ale tam juz marnie z graczami, cod4 mi sie znudzil a na bf3 nie mam kompa. Warto instalowac duzy traffic w tym darmowym bfie ?

Aktualnie około 50 pełnych serwerów (16x16) czyli chyba nieźle :f_thumbsup:
    • morbrain
      morbrain
      Brąz
      na forum od: 11.11.2011 Posty: 1 439
      do bf2 dobrze jest mieć z kim grać. Swego czasu sporo w to napieprzałem z kuzynem ze skypem w tle. Świetna giera :D

Teraz gram w QL. Lubię duele ale ciężko mi znaleźć grę na mój skill. Zielone serwery stoją puste i mało kto dołącza a na czerwonych dostaje baty, że aż się odechciewa.

Jak ktoś raczej mało zaawansowany chętny na meczyk to może mnie dodać.
      Nick: Aimqwer
    • Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      A ja podbiję temat pytaniem o trochę starszą grę a mianowicie - grywa ktoś w CoD 4 multi na PC? Zanim trafiłem tutaj na forum grałem naprawdę sporo w ww. FPSa w bardzo dobrych klanach rozpadających się później ze względu na dziwne nieporozumienia między graczami etc. (takie chyba uroki wielu polskich klanów). Ewentualnie w CoD2 ale tam już idzie mi trochę słabiej :P

No i oczywiście zaznaczam, że nie grałem chyba od 2 lat więc mistrzem pewnie nie będę po powrocie :D
    • socosoco
      socosoco
      Brąz
      na forum od: 12.09.2010 Posty: 943
      ja zaczalem ostatnio grac w red faction 1 po sieci, to jest dopiero stara gra
    • raas1337
      raas1337
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 540
      Jako że granie w cs'a i q3 na poważnie odstawiłem już 3-4 lata temu na rzecz mmo, naszła mnie ochota na pogranie w coś szybszego. Przypomniałem sobie o moim Orange Box i TF2. Jezu jaka ta gra jest miodna, po prostu czysty fun z gry. Wejść, postrzelać, coś wycraftować - a tu jakaś broń, a tu wypadnie jakaś czapeczka/badziew. Jeśli ktoś nie miał okazji - z całego serca polecam :f_thumbsup:

Jeszcze pytanie odnośnie BF2 - nie tego za free tylko normalnej wersji pudełkowej, gra ktoś jeszcze? da się trafić na jakieś większe 40-64 osobowe servery ?
    • Grinder23
      Grinder23
      Brąz
      na forum od: 27.09.2010 Posty: 3 254
      TF2 jest teraz dostepny za darmo na steamie jak cos ;)
    • Destrukt
      Destrukt
      Brąz
      .
    • kevONEin
      kevONEin
      Brąz
      na forum od: 23.03.2010 Posty: 1 044
      Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem jakiejs "symulacji zolnierza" ;) . Wiadomo ze w gre wchodzi CoD (nie gralem w zadna z serii... tak, sa jeszcze tacy ludzie ;) , wiec pewnie zaczalbym od MW1/MW2), BF:BC2/BF3 i... i chyba tyle. MoH jednak chyba ustepuje troche obu seriom. Myslalem o Operation Flashpoint:Red River, ale czytalem ze raczej srednia...

Takze za wszelkie sugestie z gory thx ;)
    • Destrukt
      Destrukt
      Brąz
      Jeżeli grasz w single to na pewno CoD BO1 - najlepsza fabuła, historia, grywalność jaką kiedykolwiek zrobiono. Jeżeli multi to IMO BO2 lub BF3. MoH zdecydowanie najgorsze pod każdym względem. Polecam też na youtube zobaczyć trochę gameplayów, zawsze coś pomoże ;)
    • 1
    • 2