[HM] Konfiguracja huda na poker770

• SkarpetkaPosrodMajtek
      SkarpetkaPosrodMajtek
      Brąz
      na forum od: 28.02.2012 Posty: 232
      Cześć,
      Pomoże mi ktoś skonfigurować huda HM 1 na poker770?
      Hud wyświetla się ale jest całkiem "rozszczelony" po calym stoliku i w roznych miejscach, poprzestawialem troche tu troche tam, i nadal nic....ktoś ustawial huda hm 1 na poker770 ?
  • 10 odpowiedzi
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Zaryzykuję że pytanie dotyczy stolików 9 max .
      A w takim razie należy podkreślić iż HM1 tak ma od trzech miesięcy na całym Ipoker . I nie wiadomo w tej chwili czy w ogóle doczekamy się poprawiającej ten problem się aktualizacji .
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez szok38
      Zaryzykuję że pytanie dotyczy stolików 9 max .
      A w takim razie należy podkreślić iż HM1 tak ma od trzech miesięcy na całym Ipoker . I nie wiadomo w tej chwili czy w ogóle doczekamy się poprawiającej ten problem się aktualizacji .
      Dokładnie tak jest. Problemy zaczęły się po przejściu iPoker z 10max na 9max, no i ciągle czekamy na rozwiązanie..
    • SkarpetkaPosrodMajtek
      SkarpetkaPosrodMajtek
      Brąz
      Akurat gram turnieje SnG gdzie liczba graczy wynosi 10.
    • SkarpetkaPosrodMajtek
      SkarpetkaPosrodMajtek
      Brąz
      bump.
      Ktoś pomoże ? ; ]
    • Bartitt82
      Bartitt82
      Brąz
      na forum od: 13.01.2012 Posty: 62
      Mam podobny problem. To że hud jest wszędzie to jeszcze można sobie z tym poradzić. Ale co zrobić jeśli na jednym stole sobie wszystko poustawiam to z koleji na następnym mi się przestawia. Co zrobić, żeby po ustawieniu na jednym stole tak już zostało??
      HELP!!!!
    • szok38
      szok38
      Brąz
      Wygląda w takim razie na to , że HM niestety nie nadąża po jakiejś kolejnej aktualizacji poker roomu .
      Na rosyjskim forum w dziale technicznym znalazłem info o nieoficjalnej nowej wersji HM :
      Недавно выпущено "неофициальное" обновление 1.12.10 - включает фунтовые столы на Старзах. А также реакцию на изменение формата историй в сети Prima\Microgaming и еще некоторые исправления.
      Внимание: после первого запуска делает изменения в структуре базы данных, а в зависимости от размера базы это может быть долго (или очень долго).
      http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.12.10_24Mar2012.exe

Nie wiem czy ta aktualizacja Wam pomoże + dodatkowa uwaga (!) :
      Po zainstalowaniu aktualizacji HM przerabia strukturę bazy danych , a jeśli baza jest duża trwa to długo (lub bardzo długo) .

Rozwiązanie drastyczne : ściągnąć triala PT :ayfkm: .
    • SkarpetkaPosrodMajtek
      SkarpetkaPosrodMajtek
      Brąz
      Ten link co podales, nie dziala
    • szok38
      szok38
      Brąz
      Napisane przez SkarpetkaPosrodMajtek
      Ten link co podales, nie dziala
      Edytowane - już działa :challenge .
    • SkarpetkaPosrodMajtek
      SkarpetkaPosrodMajtek
      Brąz
      Dalej kiepsko, update nic nie dalo, ponizej screen

tak wedlug seating preferences najlepiej to wyglada, jak dam 5 to jest gorzej.
      pomoze mi ktos to ustawic? : <

a dobra juz mniej wiecej poprzesuwalem sobie recznie... ; )
    • smiglllo
      smiglllo
      Brąz
      na forum od: 02.04.2010 Posty: 10
      Witajcie, mam rozumieć, ze w tym temacie się nie udało nic poradzić? Wznawiam wątek ponieważ sam przesiadam sie chyba na 9maxx i nie potrafie skonfigurować HM pod poker770 ;(