[HM] License not found

• baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 8 573
      Jak w temacie odpalam HM-a i moim oczom ukazuje sie taki oto komunikat -"Valid license could not be obtained for Holdem Manager"
      -"No license found in sugestion cache No compiled license found No license found in E/Holdem Manager
      wszystko było dobrze raptem tak się pochrzaniło nie wiem co mam robić wezcie coś chłopaki pomóżta bo żyć się odechciewa :D
  • 15 odpowiedzi
    • ktosik
      ktosik
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 2 458
      Hej

A próbowałeś wpisać na nowo klucz licencyjny?
      Jeśli nie da rady to na stronie HMa zresetuj licencje i wtedy wpisz klucz jeszcze raz.

pozdrawiam
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      No właśnie nie moge zresetować licencji bo no nie rejestrowałem HM bezpośrednio z programu. Na tym koncie co mam na ich stronie jak wpisze swój klucz pojawia mi się "This License Code is already uploaded"
    • ktosik
      ktosik
      Brąz
      Hej

Nie rozumiem trochę co miałeś na myśli pisząc "No właśnie nie moge zresetować licencji bo no nie rejestrowałem HM bezpośrednio z programu."

Natomiast jeśli masz problem z uploadem klucza na swoim koncie to pozostaje ci napisać mail do supportu HMa i opisać problem.

pozdrawiam
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      chodziło mi o to że wcześniej widziałem na waszym filmiku resetowanie licencji że klikało sie w HM register czy coś takiego i rejestrowało się HM
    • ktosik
      ktosik
      Brąz
      Jeśli chodzi o resetowanie licencji to ja wiem, że tylko na stronie HMa można to wykonać.

pozdrawiam
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      Sprawa się wyjaśniła

Thanks for the info.

It appears that unfortunately you have been the victim of a scam. That license was permanently deactivated because it was being shared by several people, which is against our End User License Agreement.

We can only ensure the security and validity of codes purchased through authorized resellers, not codes that are sold by unknown members through forums. Since this was the case with your key, unfortunately we will not be able to assist you.

Again, we offer you our sincerest apologies. Please let us know if there is anything we can do to assist you in the future.

Skoczek608 ładnie przewalił ehh szkoda gadać
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 276
      Witam w klubie, też kupiłem kiedyś (jak jeszcze było to dozwolone) licencje od tego samego użytkownika :( .

Niestety trzeba zakupić kolejną licencję.

Pozdrawiam.
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      Porażka normalnie " w sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to k****"
      zastanawia mnie tylko jedna rzecz jakim cudem korzystałem z tego klucza przez 2 lata i było wszystko okok a raptem ciach i koniec no i czemu nie zbanowaliście tego usera czy cokolwiek skoro sam miałeś podobny problem
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 276
      Bo kupowanie takich rzeczy od innych użytkowników było na własną odpowiedzialność ;) .
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      No i ciach temat ;)
      Edit: Pytanie tylko czy na stronie HM można jeszcze kupić Hm1 czy już tylko Hm2?
    • ktosik
      ktosik
      Brąz
      Hej

Niestety na stronie HMa nie można już kupić HM1 jest tylko HM2 do kupienia.

pozdrawiam
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      Okok dzięki za pomoc pozdr. :fdrink
    • Escraku
      Escraku
      Brąz
      na forum od: 30.06.2011 Posty: 447
      Wyzebralem triala na miesiac :fuckyeah
      Ale jest problem, wyskakuje mi blad tak jak w tytule tematu. Zaznaczalem juz uruchom jako administrator, odinstalowywalem razem z program co kasuje rejestry i dalej to samo dupa. Juz nie mam sily, zamiast grac swoja sesje to mecze sie z programem. Sciagnalem tez jakis holdem manager update i jest to jedynka hm, i co dziwne dziala, lecz na 15 dni (dostalem na miesiac i to hm2 ;f). Co jest z tym chorym programem ;/. Ktos moze tez z tym walczyl i sie jakos uporal, blagam o pomoc ; (
      Ps. jak kasowalem te pliki o licencji, to nastepnie podczas uruchamiania hm2 wyskakiwal raport error

Ps, wszedlem w log hm i na koncu bylo, ze licencja zainstalowana juz jest na zbyt wielu kompach (po drodze mialem 3 rozne plyty glowne przez te 2 lata, wiec zgadzaloby sie) wiec wbilem na strone by zresetowac profile, ale nie da sie, wyskakuje "resetting code failed" napisalem do supportu, ale moze wiecie co zrobic? Czy musza mi recznie zresetowac? ;/
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witaj Escraku,

zagmatwałeś posta ;)

Z tego co zrozumiałem, to masz tylko wersje trial?
      Czy do swojego konta masz przypisaną daną licencję?

Ogólnie support HoldemManagera powinien rozwiązać Twój problem :f_thumbsup:

Daj znać, czy pomogli.
    • Escraku
      Escraku
      Brąz
      na forum od: 30.06.2011 Posty: 447
      Dostalem trial na miesiac, wiec w sumie licencje, bo dostaje sie serial na stronie ;) . Tak pomogli, w sumie to byl jeden krok w faq ktorego nie wykonalem, czyli utworzenie nowego konta administratora w panelu sterowania i usuniecie licencji w folderze hm appdata. Po przelaczeniu na drugie konto, zalogowalem sie do hm2, wszystko ladnie sie odpalilo, reset kompa i wchodze na konto glowne windowsa i hm takze dziala. Glupie to, ale gunt ze dziala :D