[NL2-NL16] 99 Sss Nl50

• przem167
      przem167
      Brąz
      na forum od: 05.02.2007 Posty: 6
      Prosze o ocene jak byscie to zagrali

0.25/0.50 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with 9:club: , 9:spade:
      5 folds, Hero raises to $2.00, CO calls $2.00, 3 folds.

Flop: ($4.75) 7:heart: , 8:heart: , Q:club: (2 players)
      Hero bets $3, CO calls $3.00.

Turn: ($10.75) T:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO bets $5, Hero raises to $5.06 (All-In), CO calls $0.06.

River: ($20.87) T:spade:

Final Pot: $20.87
  • 5 odpowiedzi
    • tmfinger
      tmfinger
      Brąz
      na forum od: 10.12.2007 Posty: 18 075
      Dosyć ryzykowne sprawdzenie na turnie, ale gosc chyba faktycznie zbierał do koloru. Moze jakiś Axs, z tym ze x niski. Mam nadzieje, ze nie bylo to ATs ;)

Pomimo wszystko odpuściłbym na turnie
    • przem167
      przem167
      Brąz
      na forum od: 05.02.2007 Posty: 6
      Zagralem to dlatego ze mialem OESD koles mial bodajze K6
    • Suseel
      Suseel
      Brąz
      na forum od: 04.12.2007 Posty: 619
      Dla m nie fold na flopie, z tak niska para jesli nie trafiam seta to w przypadku raisu przeciwnika pasuje
    • tesg83
      tesg83
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 235
      bez dwoch zdan fold na turnie przy 2 overcards na stole...
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Ja na tym limicie zagral bym na turnie all in!!Jako PIERWSZY (nie check) upewnil go ze moj bet na flopie nie byl CB. Pamietajcie ze na tym limicie gra sie "inaczej" poziom agresji zawodnikow rosnie BARDZO!!!!!!Ja jezeli gram pelnym stackiem i widze ze ktos po becie we wczesniejeszej rundzie licytacji daje nagle check to czuje jego slabosc brak [ewnosci i zawsze ma u mnie mocnego beta tym na bak kierowal sie ten koles!!!!!!Dlatego smialo miales zagrywac all in na turnie jak doszlo oesd!!Na tym limicie tak sie gra z taka karta ja bym tak zagral nie dales mu szansy na zrzucenie reki tylko pokazalo ze sie wachasz!!A podbicie z flopa moglo byc CB!!

Gratki przem167 za gre na tym limicie napisz pare zdan wszystkim naszym przyjaciolom co to jest ciezka praca i jeje efekty bo ja widze jak czesto jestes na treningach ze sie udzielasz tam jak i na forum dajesz ciekawe rece, spokojnie gosciu kropla drazy skale dale trzeba ciezko pracowac bedzie jeszcze lepeiej efekty juz sa!!