[NL2-NL16] jak Wam idzie? :D

• tobidom
      tobidom
      Brąz
      na forum od: 06.12.2007 Posty: 32
      chciałbym zapytać graczy SSS z jakim skutkiem grają?

ja na razie masę błędów popełniam za pewne bo na razie w dół :(

ps: wydaje mi się że na NL10 ta strategia ma słabą strone, otóz na tak niskich stawkach ludzie często przebijają z totalnym szajsem a ja zgodnie z SHC składam dobre karty... co o tym myślicie?

zdaję sobie sprawę, że tu miały lądować rozdania do oceny, ale chyba ten wątek też tu nie zaszkodzi?

pozdrawiam
  • 7 odpowiedzi
    • Sting1983
      Sting1983
      Brąz
      na forum od: 05.11.2007 Posty: 792
      Mnie źle idzie tylko wtedy kiedy naginam zasady. Jeżeli w 100% trzymam sie SSS to w najgorszym przypadku wychodzę na zero lub niewielki minus ale w skali miesiąca ogólnie jest nieźle.
      To prawda że na niskich limitach ludzie potrafią wejść all-in na preflopie nawet z 27:)
    • alicja1388
      alicja1388
      Global
      na forum od: 06.11.2007 Posty: 171
      prosze nie mówcie z czym, ludzie wchodzą do gry, bo aż mnie trzęsie :p

Tobi skoro robisz masę błędó to czemu grasz na nl25??

Tam błędy kosztują znacznie więcej :)

pozdro
    • tobidom
      tobidom
      Brąz
      na forum od: 06.12.2007 Posty: 32
      wrocilem do nl10 :D

spokojnych swiat !!
    • murkins
      murkins
      Brąz
      na forum od: 23.02.2007 Posty: 1 175
      a na nl50 nie umieja pary zrzucić nawet jak sa dwie overcardy i jedną małą pare trafią to ciągną aź do showdown
    • roberto5
      roberto5
      Brąz
      na forum od: 04.12.2007 Posty: 3
      Hej. Mnie narazie idzie niezle, jestem troche na plus odkad dostalem 50$ na Mansion od PSy :) (na innych platformach mialem konto) Co prawda nie zawsze trzymam sie sztywno zasad SSS (gram NL10), ale to zalezy od przeciwnikow, pozycji itd:) Generalnie rzeczywiscie gra wg przyjetych regul daje efekty, a jak sie wspomaga jeszcze artykulami na stronie i postami na forum to mozna sie wiele nauczyc :) Zobaczymy jak to bedzie dalej wygladalo. Samych A-K-KU-JOT-Tów w kolorze zycze ;)
    • Sting1983
      Sting1983
      Brąz
      na forum od: 05.11.2007 Posty: 792
      Ja przed chwilą na 4 stołach naraz dostałem świetne karty: na dwóch KK, na trzecim AA, na czwartym QQ i tylko z QQ przegrałem a na pozostałych trzech stołach się potroiłem stack:) (sory ale musiałem sie pochwalić:) )
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      To nie jest miejsce na takie TEMATY!!!

Pozdro