Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 86s BB, sss NL10

• padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Titan Poker Carbine 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw flop | saw showdown

Button ($9.75)
      SB ($9.70)
      BB BB ($2)
      UTG ($8.95)
      UTG+1 ($1.23)
      MP ($1.80)
      CO-1 CO-1 ($13.31)
      BB Hero ($2)

Preflop: Hero is in the BB with 6:diamond: 8:diamond:
      3 folds, CO-1 checks, Hero checks, 2 folds, BB checks.

Flop (0.40) T:spade: 7:club: 9:diamond:
      BB checks, CO-1 checks, Hero bets 0.20, BB calls 0.20, CO-1 calls 0.20.

Turn (1.00) 9:club:
      BB checks, CO-1 checks, Hero bets 0.90, BB moves all-in for 1.70, 1 fold, Hero moves all-in for 0.80.

River (4.40) A:club:

Hero shows 6:diamond: 8:diamond:
      BB shows 7:heart: 7:diamond:

BB wins 4.40 with A fullhouse, Seven's and Nine's

Uznalem board za w miare bezpieczny i zwolnilem trochu gre, zeby cos od nich wydusic. Spotkala mnie kara. Zasluzona?
  • 2 odpowiedzi
    • tmfinger
      tmfinger
      Brąz
      na forum od: 10.12.2007 Posty: 18 075
      Jeśli przyjmiesz opinie początkującego gracza, to powiem, że generalnie dobrze zagrałeś, a BB miał szczęście ;)
      Oczywiście nie chodzi mi o szczęście, że trafił fulla, tylko, że pomimo tego, że bardzo zwolniłeś, on zwolnił jeszcze bardziej, a pomimo tego udało mu sie zgarnąć pulę. Gość jest naprawde Tight, nie podbił na preflopie, chociaż miał do tego możliwość. Po jego all-inie przypuszczałbym że ma np A7/A9 ew. A10 i czekałbym spokojnie na "swoją" pulę. Na turnie pewnie pożegnałbym się z wygraną ale nie ze względu na jego 77 X(
      Gdym grał BSS i był na Twoim miejscu, to pewnie wtopiłbym całego BI ;(
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      OK (taka rada ja czesto jak pula jest mala tak jak bylo na flopie podbijam o wartosc puli a nie 2/3 taki mini nie zrzuci nikogo z reki a z 4 nie chcemy isc na sd, ale to nie byl duzy blad)