Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Nl10 T3 Bb

• tesg83
      tesg83
      Srebro
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 235

jak ja to powinienem wlasciwie rozegrac?:/ wszedlem all-in bo myslalem ze gosc moze miec A lub K w treflu i ze cce do drawa ciagnac ale tak czy inaczej to nie zmienia faktu ze trafilem 2 pary... powinienem je sobie w tym przypadku odpuscic?
  • 5 odpowiedzi
    • kuken
      kuken
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 196
      Tak sobie grywam na Titanie i wiedziałem, że Cię skądś Cię kojarzę :) A kolega również z Pokerstrategy :) Pozdro!!!
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Dobrze zagrane czegos takiego nie obejdziesz raz na jakis czas sie zdarzy popchneles go do ola i to najwazniejsze (chociaz moze inaczej w tym przypadku napisze to on ciebie popchnol:) :) :) )
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Original od magic83
      Dobrze zagrane czegos takiego nie obejdziesz raz na jakis czas sie zdarzy popchneles go do ola i to najwazniejsze (chociaz moze inaczej w tym przypadku napisze to on ciebie popchnol:) :) :) )
      A ja mam pytanko :P gdzies czytalem ze made hand to wszystko powyzej dwóch par a tutaj mowisz ze zagral dobrze. Wg mnie po reraise jednak mimo wszystko fold. Wytlumaczysz to magic??
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Made hand to uklad top pair top kicker(jesli chodzi o gre z BB kickerem musi byc conajmniej As lub K)/over pair lub uklad wyzszy!!Tak wiec dwie pary to made hand!!Kategerycznie nie wolno po re zrzucic takiej reki!!!!!!!NIGDY nie zakladamy ze wobec jednego przeciwnika i jednym kolorze flopu ze on odrazu trafil kolor to sa sporadyczne przypadki!!
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Original od magic83
      Made hand to uklad top pair top kicker(jesli chodzi o gre z BB kickerem musi byc conajmniej As lub K)/over pair lub uklad wyzszy!!Tak wiec dwie pary to made hand!!Kategerycznie nie wolno po re zrzucic takiej reki!!!!!!!NIGDY nie zakladamy ze wobec jednego przeciwnika i jednym kolorze flopu ze on odrazu trafil kolor to sa sporadyczne przypadki!!
      Oki thanks :) zawsze troche wiecej wiedzy :) Pozdro 8)