Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Poker room dla Ciebie

• Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 758

Witajcie,

PokerStrategy.com ma w swojej ofercie wiele poker roomów i wiemy, że problemem może być wybranie tej "właściwej" platformy. Różnorodność ofert, bonusów oraz systemów VIP jest tak duża, że chcemy pomóc Wam w tym wyborze.

Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać, a postaramy się dobrać odpowiedni dla Ciebie poker room.

Abyśmy jeszcze lepiej mogli dopasować room do Twoich oczekiwań, prosimy, abyś podał nam kilka niezbędnych informacji:

• Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...)
      • Na jakim limicie grasz? (przykład: NL25, SnG 11 $, FL 0,50 $ / 1 $)
      • Czy są to stoliki short handed, full ring, czy może heads-up?
      • Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      • Jaki jest Twój obecny bankroll? Szczególnie ważne jest to dla graczy tych najniższych limitów. Powodem jest to, że rake na tych stawkach jest zdecydowanie wyższy, w porównaniu do innych limitów. Tak więc, jeśli pozwala Ci na to bankroll, będziemy raczej sugerowali przejście na wyższy limit, abyś mógł korzystać z niższego rake'u.
      • Na których poker roomach posiadasz już konto (przypisane/nieprzypisane do PokerStrategy.com)?
      • Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?

Odpowiedzi na te pytania znacznie ułatwią nam dobranie odpowiedniego roomu z naszej oferty.

Przejrzyj naszą ofertę poker roomów

Pamiętaj również, że na forum każdego poker roomu dostępny jest podwieszony temat "Promocje i informacje" - tam znajdziesz więcej szczegółów o interesującym Cię roomie.

Pozdrawiamy,
      Załoga PokerStrategy.com
  • 1878 odpowiedzi
    • MrM1lo
      MrM1lo
      Brąz
      na forum od: 10.01.2010 Posty: 903
      1.Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...)
      -Holdem NL
      -mtt(szukam z dobra pula gwarantowana oraz mniejszym field niz na pokerstars)

2.Na jakim limicie grasz? (przykład: NL25, SnG 11 $, FL 0,50 $ / 1 $)
      - nl10
      - mtt 2$-11$

3.Czy są to stoliki short handed, full ring, czy może heads-up?
      - Fullring (w cash i mtt)

4.Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      - Planuje 2h-4h gry oraz 1h-2h nauki
      - gdy gram mtt zalezne to od tego czy jestem deep.. zdarza sie 6-10h

5.Jaki jest Twój obecny bankroll? Szczególnie ważne jest to dla graczy tych najniższych limitów. Powodem jest to, że rake na tych stawkach jest zdecydowanie wyższy, w porównaniu do innych limitów. Tak więc, jeśli pozwala Ci na to bankroll, będziemy raczej sugerowali przejście na wyższy limit, abyś mógł korzystać z niższego rake'u.
      - Zostawiam sobie 30 BI na nl10
      -strategia BSS

6.Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?
      - Polepszyc swa gre na nl10, wyrobic srebro i skorzystac z filmow dostepnych na pokerstrategy.
      - gram na pokerstars, ale nie mam podpietego konta pod Pokerstrategy
      - podpiete konto jest na 888poker oraz partypoker, mam mozliwosc podpiecia i rejestracji na william hill gdyz nie mam tam jeszcze konta
      - zarabiac na nl10 na fishach
      - polepszyc swoj hand reading i umiec pasowac premium hands jesli wiem ze przeciwnik ma lepiej..
      - zbudowac swoj mindset
      - nl10 chcialbym pokonac najpozniej do konca lutego.

Aha najwazniejsze.. Gram 12-15 stolow na raz, gram kafelkowo, ale powiekszam je sobie troche by wiecej widziec, wiec nachodza na siebie... Gram na monitorze od laptopa(17cali) oraz na monitorze zwyklym bodajze 21 cali.
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 604
      Witam.

Biorąc pod uwagę informacje które przedstawiłeś polecam tutaj 888 poker:

888poker
      - promocje i informacje
      - VIP System
      - bonus od pierwszej wpłaty

Poziom na micro jeśli chodzi o gry cash jak i MTT jest bardzo niski. Traffic jest przyzwoity (kilkadziesiąt stołów NL10FR w tym momencie), a fieldy w turniejach niewielkie przy całkiem fajnych pulach gwarantowanych.
      Jedyny minus biorąc pod uwagę Twoje wymagania to ograniczenie co do ilości stołów na których możesz jednocześnie grać które wynosi 8.

Pozdrawiam.
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 118
      czy na 888 da sie wyrobic bonus 888$ w 3 miesiace grajac 2000 rozdan dziennie na NL25 FR? bo slyszalem ze cashback jest tam tragiczny i chyba nierealny jest ten bonus do wyrobienia?
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      Aby uwolnić 888$ bonusu od pierwszej wpłaty uwalnianego w 10 $ transzach co każde 100 zdobytych Status Points (1$ rake = 2 Status Points, 8900 Status Points do uwolnienia bonusu) musisz wygenerować około 4450 $ rake przez 90 dni.
      To ile musisz grać dziennie aby uwolnić bonus w całości zależy od tego ile średnio generujesz rake na swoim limicie na 100 handów, ale po przeliczeniu wychodzi, że potrzebujesz wygenerować około 50 $ rake/dziennie.
    • Rinnok
      Rinnok
      Brąz
      na forum od: 04.03.2010 Posty: 2 118
      ale ja sie nie znam na tych przeliczeniach, dostalem info ze jest ciezko, obecnie gram na NL30 Ongame i wyrabiajac tam bonus 500$ nie ma problemow z tym by uporac sie w 2 miesiace grajac po 2k rozdan dziennie na NL30
      bez sensu wplacic i potem sie okaze tak jak na bossmedii ze wyrobilem ze 20 euro wplacajac kilkaset xD
    • naturehol
      naturehol
      Brąz
      na forum od: 19.10.2011 Posty: 916
      # Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...
      cash holdem nl

# Na jakim limicie grasz? (przykład: NL25, SnG 11 $, FL 0,50 $ / 1 $)
      NL4

# Czy są to stoliki short handed, full ring, czy może heads-up?
      tylko FR

# Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      gram 10-15h w tygodniu

# Jaki jest Twój obecny bankroll?
      mam 25BI na NL4 i gram BSS

# Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?
      chciałbym wejść na NL10/ NL25

Jaką platformę byście mi polecili? ;> obecnie gram na P* i wyrabiam 1st deposit bonus.
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 027
      :spade: Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...)
      Gram Hold'em FL.

:spade: Na jakim limicie grasz? (przykład: NL25, SnG 11 $, FL 0,50 $ / 1 $)
      Aktualnie gram na FL 0,05$ / 0,10$.

:spade: Czy są to stoliki short handed, full ring, czy może heads-up?
      Full ring.

:spade: Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      Gram około 15-20 godzin w tygodniu.

:spade: Jaki jest Twój obecny bankroll? Szczególnie ważne jest to dla graczy tych najniższych limitów. Powodem jest to, że rake na tych stawkach jest zdecydowanie wyższy, w porównaniu do innych limitów. Tak więc, jeśli pozwala Ci na to bankroll, będziemy raczej sugerowali przejście na wyższy limit, abyś mógł korzystać z niższego rake'u.
      W chwili obecnej mam około 45$.

:spade: Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?
      Nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Swój kapitał początkowy dostałem na ftp. Potem miałem konta na titan poker, party poker, a aktualnie gram na poker stars. Żadno z tych kont nie było podpięte pod PS, czego serdecznie żałuję. Chciałbym się przenieść na poker room, który bedę mógł podpiąć pod PS, w którym będą stoliki Hold'em FL FR :)
    • bestiariusz
      bestiariusz
      Brąz
      na forum od: 06.10.2010 Posty: 457
      Przede wszystkim, Świetny watek!! Już od pewnego czasu mam zamiar zacząć przygodę z cashem , bo sng zaczęły mi się trochę nudzić. I muszę poprawić grę na post-flop.

# Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz?

NLH
      sporadycznie MTT
      do końca 2011 sng 18manT

# Na jakim limicie grasz?

NL5
      sng do 7$
      mtt do 5$

tylko i wyłącznie SH

# Ile czasu poświęcasz na grę?

docelowo ~70h/miesiąc
      max 9 stołów cash

200$, +/- 100$

Aktualnie rzucam granie sng, bo już mam po prostu dość ogromnych swingów, co na 18manT się często zdarzało. Mam zamiar skupić się na NLH SH i zadomowić się na nl25 do maja.
    • hakunamatata1
      hakunamatata1
      Złoto
      na forum od: 14.09.2011 Posty: 555
      Watek w sam raz dla mnie! Od paru dni zastanawiam sie gdzie ulokowac pieniadze zalozylem 2 watki:Nl2 Wady i zalety , ale malo sie z nich dowiedzialem i mam nadzieje ze mi pomozecie :)

1.Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...)
      No-Limit Hold'em
      Planuje grać Nl2 strategia BSS
      Są to stoliki Full ring lecz wiem ze bardziej przyszlowsciowe sa short handed wiec gdy bedzie potrzeba sprobuje sie przerzucic :)
      4.Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      W tygodniu bede gral na pewno mniej niz w weekendy ale mysle ze okolo 10-13h powinienem grac:)
      5.Jaki jest Twój obecny bankroll? Szczególnie ważne jest to dla graczy tych najniższych limitów. Powodem jest to, że rake na tych stawkach jest zdecydowanie wyższy, w porównaniu do innych limitów. Tak więc, jeśli pozwala Ci na to bankroll, będziemy raczej sugerowali przejście na wyższy limit, abyś mógł korzystać z niższego rake'u.
      Mam zamiar wplacic okolo 80$-90$
      6. Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?
      Moje cele to na pewno duzo nauki.Planuje rozpisac sobie harmonogram i dzialac wedlug niego aby byc systematycznym i przechodzic na wyzsze limity z sukcesami:)
    • nuktap
      nuktap
      Brąz
      na forum od: 19.03.2011 Posty: 458
      1. SNG Fifty50
      2. 15$
      3. 10 os. SNG
      4. 3-4 h dziennie
      5. ok. 500 $
      6. Wyniki pozwalające pozostanie na tym limicie po cashoutach bądź awans na wyższe stawki.
    • micuu
      micuu
      Brąz
      na forum od: 21.07.2010 Posty: 84
      1,2,3 NL50 SH
      4. ~2h dziennie
      5. ~2k euro
      6. Nauka i budowanie rolla na nl100.

Gram obecnie na PH, gdzie na nl50 trzeba się kisić z 10 tymi samymi regami. Nie są to bogowie pokera, ale życia nie ułatwiają. Stołów też nie ma dużo (koło 5 grywalnych) więc z konieczności mixuje nl30. Planuję w ferie przenieść się na 888, ale może macie jakieś inne ciekawe propozycje :) (albo jakieś info nt poziomu na nl50 na 888)

Pozdrawiam
    • marinero36
      marinero36
      Brąz
      na forum od: 09.01.2011 Posty: 1 862
      NL TH NL100 FR
      45khands/month

Cele? Rozwój rozwój rozwój. Poprawienie swojej gry poprzez prywatne treningi, wejście na NL200. Obecnie gram na everescie, soft słaby, traffic słaby, zeby było z kim grać trzeba wszystko mieszać...
    • pipinkayy
      pipinkayy
      Brąz
      na forum od: 17.11.2011 Posty: 154
      :diamond: Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...)
      SnG 10 osobowe, choc mam zamiar zaczac grac 30 lub 50. Raz na jakis czas MTT
      :diamond: Na jakim limicie grasz? (przykład: NL25, SnG 11 $, FL 0,50 $ / 1 $)
      SnG 1-3$ MTT 1-2$
      :diamond: Czy są to stoliki short handed, full ring, czy może heads-up?
      Full ring
      :diamond: Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      Gram okolo 10h tygodniowo
      :diamond: Jaki jest Twój obecny bankroll? Szczególnie ważne jest to dla graczy tych najniższych limitów. Powodem jest to, że rake na tych stawkach jest zdecydowanie wyższy, w porównaniu do innych limitów. Tak więc, jeśli pozwala Ci na to bankroll, będziemy raczej sugerowali przejście na wyższy limit, abyś mógł korzystać z niższego rake'u.
      70$
      :diamond: Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?
      Przede wszystkim mam zamiar porzadnie przylozyc sie do nauki i powoli zaczac budowac bankroll
    • Refic
      Refic
      Brąz
      na forum od: 04.11.2009 Posty: 3 146
      Napisane przez naturehol
      # Jaki rodzaj/odmianę pokera grasz? (no-limit, fixed-limit, SnG, MTT, Omaha ...
      cash holdem nl

# Na jakim limicie grasz? (przykład: NL25, SnG 11 $, FL 0,50 $ / 1 $)
      NL4

tylko FR

# Ile czasu poświęcasz na grę? (przykład: "gram 3 godziny w tygodniu" lub "generuję 1000 $ rake'u w miesiącu)
      gram 10-15h w tygodniu

mam 25BI na NL4 i gram BSS

chciałbym wejść na NL10/ NL25

Jaką platformę byście mi polecili? ;> obecnie gram na P* i wyrabiam 1st deposit bonus.
      Witam,

ja Tobie polecam pozostanie w tym momencie na PokerStars i kontynuowanie wyrabiania bonusu. Jednakże później, gdy będziesz już grał NL10/25, mógłbyś spróbować przejść np. na jeden z roomów sieci iPoker.
      Osobiście polecam Ci
      William Hill
      - promocje i informacje
      - VIP System
      Oferują oni bardzo dobry przelicznik SP, 1$rake'u/5SP
      Myślę, że zawsze kilka punktów więcej w twoim przypadku się przyda, aby np. wyrobić i utrzymać złoty status ;)

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      chce grac nl50-200 hu ok 2hdziennie
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      venatici, przychyliłbym się do tego co Refic wyżej zaproponował innemu użytkownikowi: William Hill - głównie ze względu na to, że platforma ta oferuje znakomity przelicznik SP do wygenerowanego rake (5 SP = 1 $ rake) dzięki czemu będziesz mógł podnieść swój status i mieć dostęp do nowych materiałów, a z tego co piszesz Twoje konto dłuższy czas nie było podpięte.
      Traffic jest całkiem w porządku, także polecam.

Więcej informacji znajdziesz tu:
      - promocje i informacje
      - VIP System

Pozdrawiam.
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      bestiariusz, myślę, że Twoje kryteria spełnia spora ilość pokerroomów, warto przyjrzeć się sieci iPoker np.:

Titan Poker
      - promocje i informacje
      - VIP System

...sam tam grałem ostatnio i poziom jest naprawdę słaby na stołach SH, można też znaleźć turnieje MTT ze stawek micro które nie będą miały ogromnego fieldu.

Bardzo niski poziom i bardzo duży traffic jest też na:

888poker
      - promocje i informacje
      - VIP System

...jedyny minus to taki, że najniższe stoliki SH to NL6, ale w tym momencie jest kilkadziesiąt dostępnych stolików, można polować na słabych graczy, a jeśli w międzyczasie chciałbyś zagrać MTT to oglądając tę produkcję: Sweating the spammer możesz przekonać się na własne oczy jaki poziom reprezentują tam gracze ;) .

Pozdrawiam.
    • Refic
      Refic
      Brąz
      @hakunamatata

Napisane przez hakunamatata1
      Watek w sam raz dla mnie! Od paru dni zastanawiam sie gdzie ulokowac pieniadze zalozylem 2 watki:Nl2 Wady i zalety , ale malo sie z nich dowiedzialem i mam nadzieje ze mi pomozecie :)

No-Limit Hold'em
      Planuje grać Nl2 strategia BSS
      Są to stoliki Full ring lecz wiem ze bardziej przyszlowsciowe sa short handed wiec gdy bedzie potrzeba sprobuje sie przerzucic :)
      W tygodniu bede gral na pewno mniej niz w weekendy ale mysle ze okolo 10-13h powinienem grac:)
      Mam zamiar wplacic okolo 80$-90$
      6. Jakie są Twoje cele na najbliższe miesiące?
      Moje cele to na pewno duzo nauki.Planuje rozpisac sobie harmonogram i dzialac wedlug niego aby byc systematycznym i przechodzic na wyzsze limity z sukcesami:)

Witam,
      tak naprawdę sporo roomów odpowiada twoim wymaganiom, jednak prześledziłem wątki do których podałeś linki i odrzuciłem te które z jakichś powodów Ci nie pasują.
      Z tego wszystkiego wyszło mi w tym momencie to:

888poker
      - promocje i informacje
      - VIP System

Jest tam dobry traffic dla Ciebie, jednak słaby rakeback, ale na to ciężko poradzić na tak niskim limicie wszędzie oferty rakebackowe będą marne.
      Gdy twój roll trochę wzrośnie, mógłbyś spróbować przejść na:
      Unibet Poker
      - promocje i informacje
      lub
      Poker Heaven
      - promocje i informacje

Unibet, tam gry są w € i najniższym limitem jest NL4, jednak poziom jest dość niski i jest stały rakeback wynoszący 30%.

PokerHeaven podobnie jw. z tym że rakeback jest wypłacany, jeśli w miesiącu wygenerujesz 100€ rake'u.

Mam nadzieję, że trochę pomogłem ;)
      Pozdrawiam
    • Refic
      Refic
      Brąz
      @nuktap

Napisane przez nuktap
      1. SNG Fifty50
      2. 15$
      3. 10 os. SNG
      4. 3-4 h dziennie
      5. ok. 500 $
      6. Wyniki pozwalające pozostanie na tym limicie po cashoutach bądź awans na wyższe stawki.

Twoim kryteriom odpowiada tylko:
      PokerStars
      - promocje i informacje
      - VIP System
      Tylko tam znajdziesz sng fifty 50.

Pozdrawiam