100 BI na NL100- SH

• fidelloz
      fidelloz
      Black
      na forum od: 18.09.2010 Posty: 2 284
      Czesc,

ostro pracuje nad poprawa moja fiszowej BE gry, w zwazku z czym mam do zaproponowania challenge wyscig do 100 BI na NL100.

Regulaminu jeszcze nie mam, ale chcialbym zebrac chetnych. Aktualizacja postepow raz ww tygodniu. MOzliwy maly sidebecik (na tyle niewielki zeby nie powodowal dodaktowego stresu, a na tyle duzy zeby dal sie ucieszyc zwyciezcy). Np dla zwyciezcy 1h coachingu z Ninjai, albo jakas nagroda inna.

Prosze sie zglaszac, ja potem w porozumieniu z wami doklepie regulamin itp ;P

EDIT 15.01.11

Regulamin skrocony

1. Celem challenge jest wygranie 100 buy in (10 000 bb na limicie NL100).
      2. Zwyciezca zostaje gracz ktory pierwszy wygra 100 BI i potwierdzi to wykresem
      3. Rozpoczecie challenge nastepuje dnia 17.01.2011 o godz 00:00
      4. Kazdy z graczy zobowiazany jest wyslac cotygodniowe podsumowanie w formie
      x/100 BI
      5. Zwyciezca zobowiazany jest do dostarczenia wykresu w bb.
      6. Niezaleznie od waluty licza sie 1bb (euro,usd, funty)
      7. W challenge brac udzial moga gracze HU,SH,FR
      8. Z challenge wylaczony jest side-bet
      8.1. Side-bety moga zostac zawarte indywidulanie pomiedzy graczami bioracymi udzial w tym watku

Zawodnicy

Fidelloz
      givenchy21
      PablosMen
      Libera
      Krzyziu
      Pastor
      AkkKrakow
      unexploitable
      wafflecop (update bede zamieszczal ja) -napisal do mnie na skype ze tez chce z nami wziac udzial

Udzial zawodnikow FR/HU oraz ogolna tresc regulaminu moze zostac przyjeta wiekszoscia glosow (>>5).

Ja nie widze przeszkód, ponieważ dla mnie to motywacja i zabawa, a nie śmiertelnie poważna sprawa. Wszelkie luki w regulaminie, oraz dyskusja ponizej.
  • 258 odpowiedzi