Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Qq Nl 10 Sss

• simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Green Joker Poker Rianxo 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw flop | saw showdown

Button jeroz1 ($10.03)
      SB Jesterhead2 ($1.50)
      BB hanky88 ($5.45)
      UTG BcVq ($1.90)
      UTG+1 simon1323 ($1.90)
      CO-1 DPrice ($1.95)
      CO wildcard15 ($2.11)

Preflop: simon1323 is UTG+1 with Q:heart: Q:diamond:
      BcVq calls 0.10, simon1323 raises to 0.50, 5 folds, BcVq calls 0.40.

Flop (1.15) K:heart: 5:heart: Q:spade:
      BcVq checks, simon1323 checks.

Turn (1.15) J:club:
      BcVq bets 0.30, simon1323 moves all-in for 1.40, BcVq moves all-in for 1.10.

River (3.95) 5:club:

simon1323 shows Q:heart: Q:diamond:
      BcVq shows J:heart: A:spade:

simon1323 wins 3.95 with A fullhouse, Queen's and Five's

Cos mnei sie dzisiaj te parki dam trzymaja :) Czy zagralem tutaj dobrze. Na flopie mialem seta wiec chcialem powoli budaowac pota bo nie sadzilem by na rece trzymal KK lub AA bo wtedy chyba jednak zagral by agresywniej na PF lub na flopie. Myslicie ze bylo ok ?
  • 7 odpowiedzi
    • Bugi1986
      Bugi1986
      Brąz
      na forum od: 14.03.2007 Posty: 32
      myśle że check na flopie był zly, powinieneś waląć 2/3 bo dajesz mu darmowego drawa. jak callnie to na turnie all in.
    • simon1989
      simon1989
      Black
      Ale czy tutaj można zakładać aż tak pesymistyczny obrót sprawy tym bardziej, że jedna kartę z tego koloru miałem ja ? No nie wiem poczekam na opinie fachowców czy na flopie miałem grać 2/3 puli a wlasciwie all-in bo miałem juz mniejszy stack niż 150% puli...czy slowplay bylo dobre...poczekam to sie dowiem :)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Teoria tu mowi o betowaniu na flopie. ale jak masz okazje uczestniczyc w treningach to ja wlasnie tak to rozgrywam!!W mojeje opini dobrze rozegrane, warto podkreslic ze dobrze zrobiles zagrywajac all in po jego bet na turnie poniewaz bylo ciasno i dlatego ze jak ktos betuje to cos ma i ciezko mu bedzie to zrzucic co zademonstrowal:) :) :)
    • silent8player
      silent8player
      Brąz
      na forum od: 29.11.2007 Posty: 10
      Całkowicie zgadzam się z Bugi1986.

Check na flopie to bardzo zły pomysł. Bet 2/3 pozwala budować pot i naciskać na przeciwnika - zwłaszcza, że tak dałeś mu szansę darmowy draw do flush'a a sam na tym niczego nie zyskałeś...
    • simon1989
      simon1989
      Black
      Original od silent8player
      Całkowicie zgadzam się z Bugi1986.

Check na flopie to bardzo zły pomysł. Bet 2/3 pozwala budować pot i naciskać na przeciwnika - zwłaszcza, że tak dałeś mu szansę darmowy draw do flush'a a sam na tym niczego nie zyskałeś...
      jakbym zagral 2/3 na flopie to by zrzucil i byloby po problemie. A jednak nei zakladalem tak pesymistycznego ukladu bo nie ma sensu tak robic. Mialem praktycznie najmocniejszy uklad w tym momencie (ratowalo go tylko KK) wiec wg. mnie zagranie check bylo mimo wszsytko zasadne ze wzgledu na budowanie pota.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Przekonal przeciwnika ze nie ma K ani Q, z jednym przeciwnikiem na flopie nie wolno zakladac ze on bedzie mial to draw (z dwaoma pewnie juz bym odliczyl sobie outa ale z jednym nie )
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      na forum od: 26.12.2007 Posty: 356
      Niestety nie mogę się zgodzić z magic'iem oraz autorem wątku. Zgadzam się natomiast z przedmówcami - zdecydowanie cont bet na flopie.

Nie dość, że leży draw do koloru, to jeszcze całkiem możliwy do strita (który zresztą miał). Co prawda miał draw do gutshota a nie open-ended, ale o tym nie wiedziałeś.

Czyli być może walczyłeś z przeciwnikiem mającym 15 outs'ów (monster draw). 15 outsów to statystycznie Twoja przegrana...

Nie zgadzam się także z argumentem "nie biorę pod uwagę pesymistycznego scenariusza". Biorąc zawsze pod uwagę tylko scenariusz optymistyczny, możemy zakładać że przeciwnik jest debilem i ma 72o :)

Reasumując - moim zdaniem check na flopie był błędny. Jestem bardzo ciekaw jak byś zagrał, gdyby na turnie doszła np. 9 kier i przeciwnik by mocno zabetował.

Tak na marginesie, to sprawdzanie podbicia z AJo bez pozycji też jest moim zdaniem raczej kiepskim pomysłem.