Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] A7 SSS NL20 freeplay

• KowalMG
      KowalMG
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 259
      Titan No-Limit Hold'em, $0.10/$0.20 (Titan HH Converter by Kreatief)

UTG+1 ($3.18)
      UTG+2 ($9.70)
      MP1 ($3.78)
      MP2 ($6.91)
      MP3 ($4.54)
      CO ($5.02)
      Button ($6.70)
      SB ($20.10)
      BB ($3.60) (Hero)
      UTG ($20.47)

Preflop: Hero is BB with 7:diamond: , A:club:
      UTG calls $0.20, UTG+1 calls $0.20, 1 folds, MP1 calls $0.20, 5 folds, Hero checks,

Flop: 4:club: , A:spade: , 9:spade: ( $0.9 )
      Hero bets $0.80, 2 folds, MP1 raises to 1.6, Hero raises All-In $3.4, MP1 calls $1.80,

Turn: J:heart: ( $7.7 )

River: 7:spade: ( $7.7 )

Final Pot: $7.32

Tataj zdaje sobie sprawe, że źle zagrane. Jednak czy powinienem grać check/fold czzy spasowac dopiero po reraisie przeciwnika na flopie?
  • 4 odpowiedzi
    • simon1989
      simon1989
      Black
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Moim skromnym zdaniem powinno sie zagrac check/fold bo jego raise raczej mowic o tym ze ma cos mocnego typy As z jakis niezlym kickerem. Mógł tutaj jeszcze mieć drawa jednak myśle, że nie robił by tak mocnego reraise. Pozdrawiam 8)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Przed chwila opisywalem twoja reke KowalMG QJ i tam to podbicie na floie bylo calkiem ok miales wysoka pare i calkiem dobrego kickera (prawie zgodnego z oficjalna wersja sss)ale najwazniejsze bylo to ze byles tam z pozycja (mam nadzieje ze dobrze pamietam) miales tylko jednego (JEDNEGO) przeciwnika, tutaj jest troche gorzej jestes calkowicie bez pozycji do tego masz trzech przeciwnikow, nalezalo grac check/fold!!

Bardzo dobrze ze wrzucasz rece to najlepszy sposob na rozwoj!!
    • silent8player
      silent8player
      Brąz
      na forum od: 29.11.2007 Posty: 10
      KowalMG, na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mi też się parę razy udało źle rozegrać Ax.

Ostatnio wtopiłem 5$ z AKs przy flopie 3,8,A (bez draw do flush'a). Na flopie podbiłem 1xpot dostałem 1call, turn J, przeciwnik bet, ja raise (3x), przeciwnik all-in, ja call.... i gość pokazuje 8,3.

Wg mnie nie powinienem grać tak wysoko z takimi kartami, ale byłem zmęczony i nie przeanalizowałem sytuacji (zawsze sobie powtarzam, że następnym razem najpierw odpocznę a potem siadam do pokera ;) )

Pozdrawiam!
    • WolandPL
      WolandPL
      Brąz
      na forum od: 26.12.2007 Posty: 356
      KowalMG - moim zdaniem easy fold na flopie. Masz top parę, ale bije Cię ręka z asem i 7 kickerami, a Ty bijesz tylko asa z 4 kickerami. Pomijając oczywiście że przeciwnik może mieć silniejszy układ niż jedną parę.

silent8player - jeśli podbijałeś pre-flop, to tylko robisz sobie notkę o tym zawodniku i szukasz go siadając do gry. Widać, że ma za dużo pieniędzy. Jeśli nie podbijałeś pre-flop, to przegrałeś z własnej winy.